Jump to content
Black Widow

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στην Θεσσαλία Και Κ. Ελλάδα

Recommended Posts

Είχατε δεν είχατε με καταφέρατε να πάμε θαλασσίτσα! <_<

<_< Λίγο κρασί, λίγο θάλασσα και τ΄αμάξι μου! music.gif

Θα βγάλω σύντομα ανακοίνωση για την συνάντηση της 8η Φεβρουαρίου αλλά να σας ενημερώσω πως αρχικώς θα βρεθούμε για καφεδάκι στις Ράχες. Και για όσους δεν θυμούνται οι Ράχες είναι εκεί που τελειώνει η "Οδός Αιγαίου", εκεί που σταματάει η ενδιάμεση διαχωριστική νησίδα και στενεύει ξανά η εθνική οδός.

Link to comment
Share on other sites

Πού να ήξερες τι σου ετοιμάζω εσένα! Αλλά δεν θα στο κάνω έκπληξη, μάλλον θα το ανακοινώσω μαζί με το meeting...

Βέβαια θα μπορούσα να ενημερώσω τους ενδιαφερόμενους & πιθανούς παρευρισκόμενους με ΠΜ και εσένα να στο κρατήσουμε κρυφό μέχρι τέλους! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Πού να ήξερες τι σου ετοιμάζω εσένα! Αλλά δεν θα στο κάνω έκπληξη, μάλλον θα το ανακοινώσω μαζί με το meeting...

Βέβαια θα μπορούσα να ενημερώσω τους ενδιαφερόμενους & πιθανούς παρευρισκόμενους με ΠΜ και εσένα να στο κρατήσουμε κρυφό μέχρι τέλους! :D

ικανο σε εχω να το μαθω τελευταιος. :angry: :angry: :blink: .πιστευω οτι μολις μαθευτει μεσω pm καποιος παιδι θα με ειδοποιησει για να ξερω τι προκειται να γινει. :D :D :angry:

"Εκδίκηση" στα παιδιά Φάνη για το "διακοσμητικό" στον πίσω υαλοκαθαριστήρα;

Εγώ πάντως σε κατάλαβα activious όταν έδινες την εντολή.. Χεχεχεχεχε!!!

παψεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε.εγω δεν εκανα τιποτα.Φανη,μαυρη προπαγανδαααααααααααααααααααα.................... tongue.giftongue.giftongue.gif

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Θέλω την γνώμη σας και την βοήθειά σας για να φτιάξουμε το πρόγραμμα από την Πανελλήνια και μετά...

Κυρίως θέλω να μου πείτε ημερομηνίες στις οποίες θα θέλατε να γίνουν οι συναντήσεις ώστε να έχουμε την μεγαλύτερη δυνατή συμμετοχή. Έχουμε πολλές διαθέσιμες ημερομηνίες. Θέλετε να κάνουμε κάτι:

1)για το τριήμερο της Καθαράς Δευτέρας (02 Μαρτίου)

2)πριν-μετά το Πάσχα (του Λαζάρου/του Θωμά) που φέτος θα είναι στις 19 Απριλίου

3)για το τριήμερο την Πρωτομαγιάς; Πρωτομαγιά είναι Παρασκευή.

4)και τέλος υπάρχει διάθεση να συμμετάσχουμε σε μια μίνι εκδρομή στο Ναύπλιο στις 24 Μαΐου;

Link to comment
Share on other sites

καλες οι ιδεες σου αλλα για το τελευταιο τι συμετοχη περιμενεις???εδω κοντα παμε και δεν ερχονται πολλοι. tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Φάνη, ο Πάνος έχει δίκιο.

Πρόταση:Ας ξεκινήσουμε να κανονίσουμε άμμεσα κάτι για Καθαρή Δευτέρα(π.χ Βόλος,Καρπενήσι,Καμμένα Βούρλα,Γαλαξείδι,Πολύδροσο).Λάβε υπόψη σου στην επιλογή μέρους ότι η Καθαρή Δευτέρα είναι μέρα μεγάλου κυκλοφοριακού φόρτου και μέλημα για την μετακίνηση τέτοια μέρα είναι η ασφάλεια των συμμετεχόντων άρα κατά την γνώμη μου πρέπει να δείξουμε προσοχή σε αυτό.

Ούτως ή άλλως οι περισσότεροι που συμμετέχουν στις συναντήσεις θα είναι και στην πανελλήνια και μπορούμε να λάβουμε αποφάσεις στα Γιάννενα σε ένα mini meeting για τις υπόλοιπες ημερομηνίες γιατί εξακολουθώ και επιμένω ότι τον πρώτο λόγο έχει ο Φάνης και αυτός υποβάλλει τις προτάσεις του στους υπόλοιπους από εμάς που συμμετέχουμε στις συναντήσεις και από κοινού αποφασίζουμε.

Περιμένω και αδημονώ να ακούσω και τις γνώμες των άλλων στο θέμα.

Υ.Γ:Όσοι με ξέρετε άλλωστε γνωρίζετε ότι δεν κολλάω στα χιλιόμετρα αρκεί να μην κάνουμε υπερβολές...... ;):D

Edited by alexd
Link to comment
Share on other sites

HELLO! Τι κάνετε παίδες, όλα καλά?

Πλέον γράφω σπάνια γιατί στην Αθήνα δεν έχω ιντερνετ ;):D

Φάνη εγώ μέσα για πριν ή μετά το Πάσχα και για την Πρωτομαγιά! :whistling::whistling:

Για τα άλλα χλωμό το κόβω thumbsdown.gif μιας και πρέπει να ανάψω κεράκι για να πάρω τόσα ΡΕΠΟ!!!

Καλά να περνάτα, τα λέμε τηλεφωνικώς και προσοχή... ΥΠΑΡΧΟΥΝ μπ@τσοι ΠΑΝΤΟΥ!!! :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να κανονίσουμε μια συνάντηση για να ευχαριστηθούμε το γεύμα που δεν φάγαμε την Κυριακή της επιστροφής από την Πανελλήνια.

Τι λέτε; Πάμε Μέτσοβο; new_lol.gif Τώρα πριν λιώσουν τα χιόνια! ;)

Link to comment
Share on other sites

Να πάτε φίλε μου αγαπημένε Φάνη!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Το τοπίο τέλειο και θέλω να πιστεύω το ίδιο και για το φαγητό!!!

Αλλά εγώ σε αυτόν τον δρόμο με τόσες στροφές :lol::lol::lol: και μετά την λαχτάρα που πέρασα πριν βάλω τις αλυσίδες,

(σχεδόν φίλησα την δεξιά μπαριέρα dizzy2.gifdizzy2.gifdizzy2.gif ) δεν ξαναπερνάω!!!

Όταν τελειώσει η εθνική και αν!!! ;);):lol:

Edited by HOULIO
Link to comment
Share on other sites

Πλάκα κάνω για την τοποθεσία, δεν πρόκειται να πάμε πιο πέρα από την Καλαμπάκα για αρκετό καιρό...

Αλλά μια συνάντηση για φαγητό πρέπει να την κάνουμε τώρα...

Link to comment
Share on other sites

Για μας(+Ηρώ) είναι λιγάκι δύσκολο!!! :D:D:D

Την Παρασκευή αρχίζω πάλι δουλειά thumbsdown.gifthumbsdown.gifthumbsdown.gif και σίγουρα μέχρι τέλη Μαρτίου δεν βλέπω ούτε μία μέρα ελεύθερη!!! new_spam.gifnew_spam.gifnew_spam.gif Έμειναν πολλές περσινές άδειες και πρέπει να τις πάρουν όλοι μέχρι τέλη Μαρτίου αλλιώς τις χάνουν!!! new_spam.gifnew_spam.gifnew_spam.gif Αν βολέψει η μέρα μπορεί να έρθω σκαστά αλλιώς καλές μάσες!!! :D:lol::rolleyes::thumbsup::thumbsup:

Edited by HOULIO
Link to comment
Share on other sites

¶ντε σιγά-σιγά να οργανωνόμαστε μετά την Πανελλήνια και να κάνουμε αρχή με μια συνάντηση στα Τρίκαλα στις 22 Μαρτίου.

Σύντομα θα υπάρξουν αναλυτικές πληροφορίες για την συνάντηση. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλα.

για μεσα στην πολη λες ή για πιο εξω τιποτα extreme???

Βρε καλώςτον!!!!!!!!!!!!!Που είσαι εσύ βρε; :(:lol:

Μάλλον ο Φάνης λέει για έξω!

Link to comment
Share on other sites

που να ειμαι.δουλεια.

ποιος θελει να παει στο VW FESTIVAL και δεν εχει παρεα για το ξενοδοχειο??? :wacko: :wacko: :wacko:

γιατι καποιος μου την εκανε....... :wacko: :wacko: :wacko:

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

που να ειμαι.δουλεια.

ποιος θελει να παει στο VW FESTIVAL και δεν εχει παρεα για το ξενοδοχειο??? :wacko: :wacko: :wacko:

γιατι καποιος μου την εκανε....... :wacko: :wacko: :wacko:

Πάνο αν δεν γράφω αγγλικά για το Proficiency θα πάμε μαζί.

Αν βρεις κάποιον άλλο να μείνεις no problem θα μείνω αλλού!!!

Edited by alexd
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.