Jump to content
Guest super sayian

Meeting At Nai Cafe

Recommended Posts

ενδεχεται να ερθω κι εγω...αλλα δε ξερω ακομα στανταρ...παντως δεν εχω ιδεα πως να ερθω!!! tongue.gif

αντε να σε δουμε αφου δεν τα καταφεραμε στον Αρμενιστη!σε περιμενω!

θα ειμαι εκει με Βunny!

Link to comment
Share on other sites

θα προσπαθησω να ερθω γιατι αρραβωνιαζω τον κολλητο μου αποψε worthy.gifworthy.gifworthy.gif [ κουμπαρος ] και μετα τον αρραβωνα τι αλλο!!!!!! μα φυσικα μπουζουυυυυκια new_sugkrotima.gifnew_sugkrotima.gifnew_sugkrotima.gifnew_sugkrotima.gifnew_sugkrotima.gif [frangeliko ].ξερω ξερω τι θα πειτε σε εχουμε @#@#@### new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif και αν δεν ερθεις. παντως αν ερθω θα δειτε και του καινουργιο μου τουτου. εμ βλεπετε σβουρας ειναι αυτος σβουριζειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι :D:thumbsup::thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

κριμα που θα λειπει το γρηγορο NOS-οχημα... tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

θα ερθω κ εγω μιας κ δεν εχω ερθει ποτε σε συναντηση.. tongue.gif

Μήπως σε λένε Πάνο και παλιά είχες 306?

;)

Link to comment
Share on other sites

Xαμος στο ΝΑΙ!!!!!

Μια χαρα περασαμε ως συνηθως. :rolleyes:

Καταρχην μια μεγαλη συγνωμη σε ολους για το θεμα του parking. Ο παρκαδορος ηρθε κατα πολυ καθυστερημενος και φυσικα ειχαμε ολοι ηδη παρκαρει εδω και εκει.

Επεσε ΤΟ γελιο ακομα μια φορα με Polo1,6T και Petrose Melissia να δινουν ρεστα. :lol:

Xαρηκα που γνωρισα πολλα νεα μελη και με μερικους τα ειπαμε και αναλυτικα ;)

Για την ιστορια.......ειπαμε ΝΑΙ οι εξης:

  1. kouliss
  2. Maggie
  3. nikkosnet
  4. Natalia F
  5. Mythos
  6. Polo1.6T ή αλλιως κοτουλα, αδελφη και καλα χωρισμενος κ @@ :lol: :lol: :lol: :lol:
  7. doggy
  8. doumasj
  9. lupakos
  10. varonos
  11. RASTAVIPER
  12. phantom
  13. Panos VR6
  14. petrose Melissia............egalaio - Lioumi (ex Β.Π.) και το Αγρινιο ερχεται..... new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_iloveyou.gif
  15. Bunny
  16. svouras
  17. MIXOSGOLFGT
  18. Passatoumbas
  19. Bad Boy
  20. kaltsaki
  21. cerice
  22. scirocco
  23. quicksilver
  24. lillian tsi
  25. ΓΙΑΝΝΗΣ
  26. Afterdark
  27. Metal Drummer
  28. Thanos_MC
  29. capamaru
  30. drspeed
  31. skaraviaios

Σας ευχαριστουμε ολους ;)

Shout στην Αφροδιτη του ΝΑΙ η οποια πηρε χαμπαρι την παλαβομαρα μας. Α ρε Αφροδιτη το καλυτερο παιδι μας παιρνεις new_lol.gif

Edited by nikkosnet
Link to comment
Share on other sites

Xαμος στο ΝΑΙ!!!!!

Για την ιστορια.....

[*]petrose Melissia............egalaio - Lioumi (ex Β.Π.) και το Αγρινιο ερχεται..... new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_iloveyou.gif

[*

Οχι νομιζεις οτι θα γλυτωνες......... ;);):lol::lol:

Στου Λιούμη σε εριξα στα βαθια απο την αρχη.... tongue.giftongue.giftongue.gif

Πολυ ωραια και σημερα με πολυ κοσμο.....ειμασταν λιγο σκορποχωρι αλλα ειναι η διακοσμηση τετοια.....πηγαμε με τον γιαννη(after) να ξηλωσουμε κανα 2ο τραπεζια αλλα μας σταματησε το καλωδιο που το φωτιζε :lol::lol::lol:

Ο ΜΙΧΟΣ επλεινε το αμαξι και και πηγε να βρεξει............που να εβαζε και βενζινη....χιονια θα ειχαμε.......

Edited by BAD BOY
Link to comment
Share on other sites

Μετά από πολύ καιρό (έχω κάτι μήνες να ποστάρω όπως είπαν κάποιοι σήμερα) να 'μαι κι εγω .....

Πέρασαμε πολυ όμορφα!!! Η εξυπηρέτηση του ΝΑΙ ήταν πολυ καλή και "φιλική", ε Θοδωρή ;) ?

Χάρηκα που σας είδα όλους σήμερα και που εξακολουθείται να είστε τρελοκομείο :lol:new_sugkrotima.gif

ΝΟΤΕ: Ευχαριστώ τον nikkosnet που επιστράτεψε καλώδια και με σύνδεσε στο δίκτυο του για να μπορέσω να postαρω σήμερα ;)hearts.gif

Link to comment
Share on other sites

Είπα κι εγώ, δεν γίνεται πρέπει η Maggie να ποστάρει σήμερα... ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Περάσαμε σούπερ σήμερα με εξαίρεση ότι έλειπε ο χαζουπεύθυνος του πάρκινγκ που είχαμε συνεννοηθεί και ΔΕΝ μας άφησαν να παρκάρουμε μέσα στο ξεχωριστό χώρο, όπως έχουμε κάνει στο παρελθόν. Δε πειράζει βέβαια αφού και πάλι κάναμε αισθητή την παρουσία μας στο μαγαζί με την βαβούρα μας, την καζούρα στον Θοδωρή (πάντως φίλτατε έχει ωραίο χαμόγελο η υποδοχή tongue.gif )!

Έχω να καταγγείλω ότι ο μπαμπάς petrose melissia δεν με έβαλε να παίξω ούτε στα μηχανάκια-καρτ ούτε και στα τραμπολίνο έξω ;)

χαχαχαχαχα

Αυτά τα ολίγα.... άντε τα υπόλοιπα later on!

Link to comment
Share on other sites

Περάσαμε αρκετά καλά... τα υπόλοιπα σχόλια... θα γίνουν από αύριο... όσοι ήταν εκεί ξέρουν το γιατί!

;-)

Τις φωτογραφίες σας ... βάλτε τις εδώ: http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?aut...=sc&cat=168

Link to comment
Share on other sites

Ωραια περασαμε και σήμερα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Αντε την επόμενη φορά να είμαστε ακόμη περισσότεροι και να το κανουμε ανω κάτω το μαγαζι !!! tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

capamaru, dr_speed, metal drummer, phantom στο VIP τραπεζι... ;):lol: τρελο γέλιοοοοο!!!!!!

Ρε σεις ?? Ειδε κανεις τον bassako ??? που χαθηκε αυτη η ψυχη ???? bassako σου βάλαμε απουσιααααα :lol:

Θανος ;)

Link to comment
Share on other sites

Οι υπολοιποι που ειστε? Ειχατε παει σε αλλη συναντηση?

Σας βλεπω μεσα. αλλα κανεις δεν ποσταρει......

Φοβαστε? tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δέν έγραψα τίποτα γιατί τα είπε όλα ο Thanos_mc :D

Περάσαμε πολύ ωραία άν και διάσπαρτοι απο δώ και από κει.Είχε χωριστεί το κλάμπ σε 2-3 τραπέζια.

Εμείς είχαμε κάτσει όλοι οι πολάκιδες και προσπαθούσαμε να οργανώσουμε το πραξικόπημα new_lol.gif .

Edited by Metal Drummer
Link to comment
Share on other sites

Οχι νομιζεις οτι θα γλυτωνες......... :lol::(:blink::blink:

Στου Λιούμη σε εριξα στα βαθια απο την αρχη.... tongue.giftongue.giftongue.gif

Πολυ ωραια και σημερα με πολυ κοσμο.....ειμασταν λιγο σκορποχωρι αλλα ειναι η διακοσμηση τετοια.....πηγαμε με τον γιαννη(after) να ξηλωσουμε κανα 2ο τραπεζια αλλα μας σταματησε το καλωδιο που το φωτιζε :blink::lol::lol:

Ο ΜΙΧΟΣ επλεινε το αμαξι και και πηγε να βρεξει............που να εβαζε και βενζινη....χιονια θα ειχαμε.......

ΑΠΑΙΤΩ ΑΜΕΣΗ ΔΙΟΡΘΟΣΗ ΜΕLISSIA ANTE ΠΟΛΥΔΡΟΣΟ ΑΝΤΕ ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΠΙΟ ΚΑΤΩ......ΤΩΡΑ!!!!ΘΑ ΣΕ ΦΤΙΑΞΩ ΝΙΚΟΛΑΚΙ

Είπα κι εγώ, δεν γίνεται πρέπει η Maggie να ποστάρει σήμερα... ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Περάσαμε σούπερ σήμερα με εξαίρεση ότι έλειπε ο χαζουπεύθυνος του πάρκινγκ που είχαμε συνεννοηθεί και ΔΕΝ μας άφησαν να παρκάρουμε μέσα στο ξεχωριστό χώρο, όπως έχουμε κάνει στο παρελθόν. Δε πειράζει βέβαια αφού και πάλι κάναμε αισθητή την παρουσία μας στο μαγαζί με την βαβούρα μας, την καζούρα στον Θοδωρή (πάντως φίλτατε έχει ωραίο χαμόγελο η υποδοχή tongue.gif )!

Έχω να καταγγείλω ότι ο μπαμπάς petrose melissia δεν με έβαλε να παίξω ούτε στα μηχανάκια-καρτ ούτε και στα τραμπολίνο έξω :D

χαχαχαχαχα

Αυτά τα ολίγα.... άντε τα υπόλοιπα later on!

Αφου σου ειπα παιδακι μου οτι θα παω σε μεγαλυτερα cart πιο γρηγορα αυτα δε ειναι για σενα! Εκτος αυτου ο Μιχαλής επλυνε το Golf GT και παραλ'ιγο να εχουμε κοσμοπλημμυρα.Αν το γεμιζε και με βενζινη θα ειχε χιονισει!!! :lol::lol:

Οι υπολοιποι που ειστε? Ειχατε παει σε αλλη συναντηση?

Σας βλεπω μεσα. αλλα κανεις δεν ποσταρει......

Φοβαστε? tongue.gif

ΑΝ ΔΕΝ ΣΒΗΣΤΕΙ ΑΜΕΣΩΣ ΤΟ ΑΙΓΑΛΕΟ-ΛΙΟΥΜΠΑ ΔΕΝ ΘΑ ΓΡΑΨΕΙ ΚΑΝΕΙΣ, ΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΝΙΚΟΛΑΚΙ!!! B)B):lol:

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλά και χτες αν εξαιρέσει κανείς το πάρκιγκ που μας εγγυήθηκαν προσωπικά ο υπεύθυνος αλλά και η ίδια η.......πόρτα ( αφροδίτη ) ότι την επόμενη φορά όλα θα είναι διαφορετικά αφού τώρα είχαμε φροντίσει εμείς για αυτό με τηλεφωνήματά μας και προσωπικά του super sayian αλλά ο παρκαδόρος είχε μείνει πίσω και μεις φτάσαμε πιο γρήγορα από αυτόν...οπότεκαι πήγε όλο το πρόγραμμα πίσω και γι αυτούς....τί αν πω...τόσο γκαντέμηδες ήμαστε???

Η παρέα ήπιε το καφεδάκι της, γέλασε με τα αστεία μερικών, κορόιδεψε άλλους αφού με την στάση αναμονής που είχανε.....ναι καταφέρανε να μην πάρουνε το τηλ. της πόρτας (ακούς θοδωρή????) και γενικά όλα ήταν Υ Π Ε Ρ Ο Χ Α....Ο πέτρος όπως πάντα ήρθε καθυστερημένος για να κερδίσει τις εντυπώσεις μαζί με το λαγουδάκι του αλλά επειδή έχει παραγίνει το κακό κανείς δεν του δωσε σημασία και απλά βρήκε κάπου να κάστει και αυτός....Η παρέα ήταν κάπως απλωμένη λόγω χωροταξίας του μαγαζιού.....Πρέπει να φτιάξουμε μια καφατέρια που να την διαμορφώσουμε όπως θέλουμε εμείς...Δεν πάει άλλο...Δεν μας ταιριάζει καμία ρε γμτ.... tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Α! και κάποιοι ακόμα (κωστάκη ακούς??) φύγανε με 2 και 3 καπνούς από τα promo girls της malboro και προέτρεπαν και άλλους μη καπνιστές να πάρουν μόνο και μόνο για να χουν αυτοί να φουμάρουν....χιχιχιχχι...!!!!!! :D:lol: :lol: :(

¶ντε και στην επόμενη συνάντηση περισσότεροι....Πολλά νέα μέλη και πολλοί φίλοι μελών συντέλεσαν στην επιτυχία και της χθεσινής συνάντησης του HELLENIC VWCLUB...

Να στε πάντα καλά και πάντα στις επάλξεις....

Link to comment
Share on other sites

Πετρακη διορθωση δεν παιζει να γινει γιατι μου τελειωσε το blanco :lol:

Και ΠΡΟΣΕΧΕ γιατι θα σε μετακομισουμε παλι! Ηδη παιζει την αλλη φορα να πας προς Santa Barbara ετσι για να εισαι Ιn και Trendy tongue.gif

Edited by nikkosnet
Link to comment
Share on other sites

Πετρακη διορθωση δεν παιζει να γινει γιατι μου τελειωσε το blanco :lol:

Και ΠΡΟΣΕΧΕ γιατι θα σε ματακομισουμε παλι! Ηδη παιζει την αλλη φορα να πας προς Santa Barbara ετσι για να εισαι Ιn και Trendy tongue.gif

:rolleyes::lol::lol::lol: ετσι ετσι......ακου Santa Barbara....... :lol::lol::lol::lol: εχω λιωσει.... tongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν ξερω για σας αλλα προσωπικα περασα υπεροχα - ασχετως το παρκινγκ-.

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν ξερω για σας αλλα προσωπικα περασα υπεροχα - ασχετως το παρκινγκ-.

ενταξει ηταν ευκολο... :thumbsup: βεβαια την επομενη φορα οι αρμοδιοι να επικοινωνουν και με το φυλακα...

εκτος απο τον υπευθυνο του μαγαζιου...να χουν γνωση οι φυλακες tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.