Jump to content
Black Widow

3η Συνάντηση μελών Θεσσαλονίκης

Recommended Posts

Guest Speedster
Οχι ρε δεν του τις φάγανε....απλά έχει καταντήσει αηδία το όλο θέμα με τους σκατόμπατσους!!!

Ακούστε φάση:'Εχουμε πάρει τον δρόμο για ικεα όσπου φτάνουμε και μπαίνουμε κάτω απο την γέφυρα και πάμε για το κυκλάκι

μπροστά ο νιόνιος πίσω εγώ και ακολουθούν ο Γιάννης το EOS και το Πολάκι!Φτάνουμε στον κύκλο μπροστά στα Goody's και τι αντικρίσαμε??

Καμιά 3 μπατσικά 2 ασφαλίτικα και 2 ζητάδες....Μάγκιες δεν έχω φάει πιο μεγάλη πίκρα.....Πρόλαβα να κατεβάσω τα τζάμια να βάλω τρίτη για να μην ακουστώ

αλλά δεν πρόλαβα να βάλω ζώνη....γιατι την τράβηξα τόσο απότομα που έπιασε ο προεταντήρας και δεν ερχότανε...περιτό να σας πώ ποθ εφτασε το σκατο!!!

:D:thumbsup::thumbsup::lol::rolleyes: Φευγουμε παρκάρουμε τοσο κάτω που βλέπαμε λεωφορεία απο εκει..και μόλις κατεβαίνουμε κλειδώνουμε κτλ.σκάνε μύτη ένα ασφαλίτικο και ενας ζητάς και σταματάνε δίπλα στου Νιονιου...... :o:o:o χέσιμο ξανά!!!!!!

Την επόμενη φορά πάντως(πιστευω να εχουν βγει οι πινακιδες)

ΘΑ ΣΚΑΣΩ ΜΥΤΗ ΜΕ ΕΝΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ 510 ΑΛΟΓΑΤΑ ΜΑΜΑ......ΞΕΡΕΙ Ο ΝΙΟΝΙΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΚΛΑΣΟΥΝ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΟΙ ΜΠΑΤΣΟΙ!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol:tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Υ.Γ. ΛΑΤΟΥΣΑΚΗΣ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΘΕΜΑ???

Πάντως, αν έσκαγε ο προεντατήρας, τώρα ακόμα θα έκλεγες…

Link to comment
Share on other sites

Πάντως, αν έσκαγε ο προεντατήρας, τώρα ακόμα θα έκλεγες…

Ε εντάξει είπαμε τον τράβηξα....δεν τον ξήλωσα κι'ολας!! tongue.giftongue.gif

Πάντως ειλικρινά ρε παιδιά ένα άτομο λυπάμαι πιο πολύ..το παιδί με το κίτρινο LEON...χθές

πάλι του ξήλωσαν πινακίδες..και απο όσο είδα οργιόταν το παλικάρι!!!Κρίμα για το παλικάρι(ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΚΑΝΤΕΜΗΣ)

αλλα και έσχος στα στρουμφάκια......

Έχω μια ιδέα πάντως.....σκέφτομαι στο μέλλον να βρώ ένα χώρο να τον νοικιάσουμε και να τον διαμορφώσουμε ειδικά ώστε όλος αυτός

ο λαός να έρχεται εκεί..και να βαράει ηχοστήματα να καίει λάστιχο χωρίς να του λέει κανεις τπτ!!Δεν ξέρω κατα πόσο όμως μπορείς να βγάλεις την

άδεια!!!Αν καποιος ξέρει και γουστάρει είμαι μέσα να το κάνουμε! :D

Link to comment
Share on other sites

Guest nionios

ενα εχω να πω:

ποοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοολλλλλλλλλλλλλυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ γελιο χτες

να ειμαι καλα που σχεδον εσωσα τον κωστακη απο σιγουρες οχι κληση αλλα κλησεις

Link to comment
Share on other sites

ενα εχω να πω:

ποοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοολλλλλλλλλλλλλυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ γελιο χτες

να ειμαι καλα που σχεδον εσωσα τον κωστακη απο σιγουρες οχι κληση αλλα κλησεις

Πωπω φανταζεσαι να ήμουν εγώ μπροστά...όλους θα μας σταματούσαν!!

Edited by Kostas_Golf 5
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δυστυχώς δεν μπόρεσα να παρευρεθώ και εγώ μαζί σας χθες.Θα ήθελα πολύ αλλά κάποιο οικογενειακό πρόβλημα

με κράτησε σπίτι.Θα τα πούμε την επόμενη φορά.Γιαννάκη αν κανονιστεί τπτ ανεπίσημο ειδοποίησε με.

Τα λέμε παιδιά... :o

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα γίνεται UNPIN. Κλειδώνει τη Δευτέρα, και σε 8 ημέρες (14/10) έχουμε την επόμενη συνάντηση από νωρίς για καφεδάκι!

Link to comment
Share on other sites

Ανέβασα 3 φωτό που έβγαλα...

Καλτσάς, αν και ΟΣΕΣ έβγαλες, πόσταρέ τες στην ενότητα που έφτιαξε ο Κοσμάς ακολουθώντας το παραπάνω λινκ στο ποστάρισμά του!

Το τόπικ κλείνει, και σας περιμένουμε πλέον την ΚΥΡΙΑΚΗ 14/10 Στην επόμενή μας συνάντηση! ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ ΓΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.