Jump to content
Black Widow

3η Συνάντηση μελών Θεσσαλονίκης

Recommended Posts

Αυτήν την ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 5 Οκτωβρίου, και ώρα 21:00, θα πραγματοποιηθεί η 3η συνάντηση του VW Club στην Θεσσαλονίκη!

Ωρα προσέλευσης, 21:00, στο πάρκινγκ του Τερζή (πίσω πλευρά)

Για όσους δεν είναι εκεί, και έρθουν μετά στο καφέ απευθείας, θα είμαστε εκεί από τις 21:45 και έπειτα!

Η κράτηση είναι στο όνομα Λατουσάκης, και VW Club.

Λόγω καλού βαρομετρικού και καιρικών φαινομένων, η κατάσταση μυρίζει Σίνδο αργότερα, ή μαζική κάθοδο προς το ΙΚΕΑ σαν Club!

Για οποιαδήποτε πληροφορία, 6978956273!

ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ, με τις γυναίκες ή τις φίλες σας παρέα, για να συνεχίσουμε το πολύ όμορφο κλίμα που δημιουργήσαμε και στις 2 προηγούμενες συναντήσεις!

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ

Latou +1

Golfakias1983

nionios

Gonzor18 (+1)

GOLF RSI

Hymera

GOLFKOSTAS

stergios_arv

boulis

:D ΕΔΩ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΟΝΟΜΑΤΑ!!! :lol:

ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΤΕΙΤΕ!!!! ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ Π Α Ρ Α Σ Κ Ε Υ Η

ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΕΜΠΤΗ!

Edited by VeeDub Latou
Link to comment
Share on other sites

Guest nionios
ΙΚΕΑ δε προτεινω...εχει καταντησει αηδια με την αστυνομια καθε Παρασκευη...Παμε Σινδο να δουμε τι ψαρια πιανει το χρεπι σου!!! :D:lol:

να φερω την φουφου να τα βαλουμε πανω τα ψαρια???????? tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

την Παρασκευη σας θελω ολους stand by...ουτε φαρμακειο στο πορτ μπαγαζ!!!

Νιονιος ο Καλτσας σε περιμενει με καινουργια αεροτομη τελικης... tongue.giftongue.gif

Λατουσακη κι εσενα σε περιμενει καποιος... :huh:

οσοι ερθουν θα ανοιξουν...δεν υπαρχουν δικαιολογιες...polo...eos...golf3-4-5...caddy...bmw320ci... <_<:lol:

Link to comment
Share on other sites

την Παρασκευη σας θελω ολους stand by...ουτε φαρμακειο στο πορτ μπαγαζ!!!

Νιονιος ο Καλτσας σε περιμενει με καινουργια αεροτομη τελικης... tongue.giftongue.gif

Λατουσακη κι εσενα σε περιμενει καποιος... ;)

οσοι ερθουν θα ανοιξουν...δεν υπαρχουν δικαιολογιες...polo...eos...golf3-4-5...caddy...bmw320ci... :lol: :lol:

Καλά ρε καβ....μενε 1983 συνέχεια το ΣΠΑΣ new_killpc.gifnew_killpc.gifnew_killpc.gifnew_killpc.gifnew_killpc.gifnew_killpc.gif το εργαλειο???? ΑΧ το GT μου δεν το βλέπω καλά, αν θα έρθω θα σε ενημερώσω πρωσοπικά να βγάλεις και τα πίσω καθίσματα να σβήσεις όμως και τα φώτα μην ξεχνιόμαστε new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif:huh:

Link to comment
Share on other sites

Guest nionios
ΙΚΕΑ δε προτεινω...εχει καταντησει αηδια με την αστυνομια καθε Παρασκευη...Παμε Σινδο να δουμε τι ψαρια πιανει το χρεπι σου!!! :D:rolleyes:

αν ειναι τοτε να παμε πρεμιερα μελα-χριστοδουλοπουλου,εκει να δεις κατι τελικες που θα πιασουμε

ο kaltsas οτι και να κανει παλι πισω μου θα ειναι και θα βλεπει τον ωραιο μου κ@λο :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλά ρε καβ....μενε 1983 συνέχεια το ΣΠΑΣ new_killpc.gifnew_killpc.gifnew_killpc.gifnew_killpc.gifnew_killpc.gifnew_killpc.gif το εργαλειο???? ΑΧ το GT μου δεν το βλέπω καλά, αν θα έρθω θα σε ενημερώσω πρωσοπικά να βγάλεις και τα πίσω καθίσματα να σβήσεις όμως και τα φώτα μην ξεχνιόμαστε new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif:D

Δε βγαινουν τα πισω καθισματα, εχω τους τελικους πανω...αλλα δε χρειαζεται κιολας να βγουν!!!! tongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

θα μας γνωρισεις...με τα κιτρινομαυρα θα σκασουμε μυτη...

tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Λατουσακη το τελος σου πλησιαζει...κατι για σκουλικακια ελεγες χθες ε τιποτενιε?...το edition30 κιτρινομαυρο θα το κανω... :D

Link to comment
Share on other sites

Guest nionios
θα μας γνωρισεις...με τα κιτρινομαυρα θα σκασουμε μυτη...

tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Λατουσακη το τελος σου πλησιαζει...κατι για σκουλικακια ελεγες χθες ε τιποτενιε?...το edition30 κιτρινομαυρο θα το κανω... :D

να το δω και να μην το πιστεψω

Link to comment
Share on other sites

Guest nionios

παιδακια θα ερθω αλλα μπορει και λογω απροοπτου καποιου οικογενειακου θεματος μπορει να φυγω πιο νωρις,ελπιζω να με συγχωρεσετε αν γινει αυτο που δεν θελω να γινει

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να περάσατε καλα παίδες, εγώ δεν ήρθα οχι λόγω....σαλιαρισμάτων αλλα είδα κατι φιλαράκια μου που ειχα να δω κανα μήνα, συν οτι το caddy μολις ήρθα σπίτι ανέβασε θερμοκρασία.....ευτυχώς το πρόλαβα, φανταστείτε να ήμουν σαλόνικα? Μαλλον θέλει θερμοστατη, ήρθε η ώρα του!

Link to comment
Share on other sites

Ολίγον τι σπασμένη η συμμετοχή σήμερα!

Επόμενη συνάντηση την Κυριακή 14 του μήνα για απογευματινό καφεδάκι!

Stay Tuned ;)

Link to comment
Share on other sites

Στις φάγανε;

πως να μου τις φανε αφου δεν τις ειχα πανω...την μπροστα δηλαδη...

ακου να δεις τι εγινε...με το που μπαινουμε στον κυκλο 3 οκταβια της τροχαιας ...δυο ζηταδες και αβερτα σταματουσαν...εγω στριβω προς ΙΚΕΑ μερια παμε και τα αφηνουμε στο παρκινγκ στο βαθος...μολις κλειδωνω και φευγω παει στο αμαξι μου ενα οκταβια ασφαλιτικο με εναν ζητα και το κοιτανε...παει ο ζητας μπροστα και κοιταει που δεν ειχα πινακιδα...κατεβαινει ο ασφαλιτης κοιταει πισω και μετα μπαινουν και φευγουν...

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ παρα λιγο!!!

ρε συ τους αλλους τους βαζαν να γκαζωνουν να δουν αν κανει θορυβο η εξατμιση...σταματαν ενα ραλλυ...του λενε γκαζωσε...group N rulez....μπαμ μπαμ μπαμ παρτις τις πινακιδες ;):lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είπα θα σας έβρισκα εκεί μετά το σινεμά! Με το που στρίβω για ΙΚΕΑ και με το που πάω να πλακώσω να ακούσω την εξάτμιση στην υπόγεια, λέω "άστο καλύτερα...."!

Με το που βγαίνω επάνω, ενα ασφαλίτικο Οκτάβια, ένα ΟΕΠΤΑ, ένα Xsara και 3 Ζητάδες... Εδώ είμαστε λέω! Με κοζάρουν χωρίς την πινακίδα, βλέπουν το χαρτάκι επάνω στο ταμπλώ, τους ακούω πως σχολιάζουν "νέο αμάξι είναι" και δεν κάνουν ούτε σήμα ούτε τίποτα! Αράβω μπροστά στα Goodys, και πάμε να δούμε με την Ιωάννα τον πανικό και τα 3 παπιά και 1 αμάξι που είχαν σταματήσει! Βλέπω και χαιρετάω έναν φίλο μου της τροχαίας, τα λέμε λίγο και φεύγουμε!

Στο μεταξύ γίνεται και το κορυφαίο.. Το 1ο γιουρούσι της Τροχαίας που έσκασε στο City Gate, έφερε όλα τα παπάκια στα ανατολικά. Κι εκεί που μιλάμε και βλέπουμε τι γίνεται, σκάει ένα μπουλούκι με καμιά 50αριά παπιά, και παλαβώνουν οι Ζητάδες!!! Ταυτόχρονα, έπεσε ξήλωμα σε 2 αμάξια για εξάτμιση, 3 μηχανάκια για πινακίδες και χαρτιά, και το κορυφαίο... 1 αμάξι για ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΗΡΑ ΚΑΙ ΤΡΙΓΩΝΟ!!!!!!

Εγώ σαν κύριος χωρίς τις πινακίδες και πάλι, από μπροστά τους και γεια σας! Και λίγο πιο πάνω στην καντίνα, 2ο μπλόκο με ασφαλίτικο και Ζητάδες να σταματάνε μηχανάκια...

Welcome to Thessaloniki!

Link to comment
Share on other sites

Να ευχαριστησουμε ξεχωριστα τον Κωστα που ηρθε απο Γρεβενα κι εκανε τοσο δρομο μονο και μονο για την συναντηση...

βεβαια ηθελε να δει καμια κοντριτσα στην Σινδο αλλα δεν εκατσε η φαση...next time!!! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Στις φάγανε;

Οχι ρε δεν του τις φάγανε....απλά έχει καταντήσει αηδία το όλο θέμα με τους σκατόμπατσους!!!

Ακούστε φάση:'Εχουμε πάρει τον δρόμο για ικεα όσπου φτάνουμε και μπαίνουμε κάτω απο την γέφυρα και πάμε για το κυκλάκι

μπροστά ο νιόνιος πίσω εγώ και ακολουθούν ο Γιάννης το EOS και το Πολάκι!Φτάνουμε στον κύκλο μπροστά στα Goody's και τι αντικρίσαμε??

Καμιά 3 μπατσικά 2 ασφαλίτικα και 2 ζητάδες....Μάγκιες δεν έχω φάει πιο μεγάλη πίκρα.....Πρόλαβα να κατεβάσω τα τζάμια να βάλω τρίτη για να μην ακουστώ

αλλά δεν πρόλαβα να βάλω ζώνη....γιατι την τράβηξα τόσο απότομα που έπιασε ο προεταντήρας και δεν ερχότανε...περιτό να σας πώ ποθ εφτασε το σκατο!!!

:D:thumbsup::thumbsup::lol::rolleyes: Φευγουμε παρκάρουμε τοσο κάτω που βλέπαμε λεωφορεία απο εκει..και μόλις κατεβαίνουμε κλειδώνουμε κτλ.σκάνε μύτη ένα ασφαλίτικο και ενας ζητάς και σταματάνε δίπλα στου Νιονιου...... :o:o:o χέσιμο ξανά!!!!!!

Την επόμενη φορά πάντως(πιστευω να εχουν βγει οι πινακιδες)

ΘΑ ΣΚΑΣΩ ΜΥΤΗ ΜΕ ΕΝΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ 510 ΑΛΟΓΑΤΑ ΜΑΜΑ......ΞΕΡΕΙ Ο ΝΙΟΝΙΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΜΟΥ Κ......Ν ΤΑ Α...ΔΙΑ ΟΙ ΜΠΑΤΣΟΙ!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol:tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Υ.Γ. ΛΑΤΟΥΣΑΚΗΣ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΘΕΜΑ???

@Edited: Λίγο την γώσσα παρακαλώ πιο προσεκτικά..@

Edited by VeeDub Latou
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.