Jump to content
kouliss

Ναύπακτος 10-11 Νοεμβρίου 2007

Recommended Posts

προσοχη παιδια στον πηγαιμο για ναυπακτο το Nosοχημα φοραει προγραμμα ;):D;):lol:

μανο εγω θα ρθω κυριακη πρωι....ελπιζω να μην σε περασω στο δρομο που θα ρχομαι tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Φέρτε μαζί σας κάμερες,ψηφιακές, μπλουζάκια του club, καπέλα και ότι άλλο θέλετε.....επίσης φέρτε και την καλή στολή σας την sexy για το σαββατόβραδο....

ΘΑ ΤΟ ΚΑΨΟΥΜΕ ΣΑΣ ΛΕΩ......

Όλα έτοιμα για την κάθοδο των καρνάβαλων ( new_rtfm.gifnew_sugkrotima.gifnew_iloveyou.gifnew_spam.gifnew_lol.gifnew_grrrr.gifnew_killother.gifsmurf2.jpgwithstupid.gifrocket.gifmusic.gifmachinegun.gifknife.gifprotest.gif ) στην ΝΑΥΠΑΚΤΟ.......ερχόμαστε ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε..................

ότι θέλετε να παραγγείλετε από μπουφάν ή μπλούζες θα μπορείτε να το κάνετε σε μένα μιας και δυστηχώς ο bassakos θα λείπει.....

Εγώ θα χω μαζί μου αυτοκόλλητα και καπέλα για να σας δώσω σε όσους επιθυμούν.....

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

Φέρτε μαζί σας κάμερες,ψηφιακές, μπλουζάκια του club, καπέλα και ότι άλλο θέλετε.....επίσης φέρτε και την καλή στολή σας την sexy για το σαββατόβραδο....

ΘΑ ΤΟ ΚΑΨΟΥΜΕ ΣΑΣ ΛΕΩ......

Όλα έτοιμα για την κάθοδο των καρνάβαλων ( new_rtfm.gifnew_sugkrotima.gifnew_iloveyou.gifnew_spam.gifnew_lol.gifnew_grrrr.gifnew_killother.gifsmurf2.jpgwithstupid.gifrocket.gifmusic.gifmachinegun.gifknife.gifprotest.gif ) στην ΝΑΥΠΑΚΤΟ.......ερχόμαστε ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε..................

ότι θέλετε να παραγγείλετε από μπουφάν ή μπλούζες θα μπορείτε να το κάνετε σε μένα μιας και δυστηχώς ο bassakos θα λείπει.....

Εγώ θα χω μαζί μου αυτοκόλλητα και καπέλα για να σας δώσω σε όσους επιθυμούν.....

δηλαδη το σαββατο το απογευμα θα ερθω μονος μου?

αλλος για σαββατο απογευμα? :)-_-

Ποιοι θα ερθουν Σαββατο απογευμα;

Edited by dubbeR_Stoilas
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον σημερα 3 ακριβως θα ειμαι ο πρωτος απο το κλαμπ που ξεκιναω για Ναυπακτο οποιος θελει λεπτομερειες για τον καιρο τηλεφωνακι και θα σας ενημερωνω.....Αντε καλως να μου ερθετε αυριο θα σας περιμενω με λαχταρα αγαπες μου....!!! :D Καλο μας Που-Σου-Κου!!! :mellow:

Link to comment
Share on other sites

Afterdark τι θα κανεις τελικα θα ερθεις κυρικη η σαββατο? αν ερθεις σαββατο κανονισε να φυγουμε μαζι γιατι απο οτι βλεπω απογευμα μονο εγω θα φυγω

Link to comment
Share on other sites

Κόψτε το μια ημερήσια ρε καλόπαιδα! Μην ζηλεύετε τσάμπα κι άδικα :)

Edited by VeeDub Latou
Link to comment
Share on other sites

Επισυνάπτεται νεότερη έκδοση του οδηγού της εκδρομής μαζί με ένα χάρτη της περιοχής.

Excursion_instructions_1.0.4_Nafpaktos.pdf

Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλά να περάσετε και προσοχή στους δρόμους.Εγώ θα λοίπω λόγο επαγγελματικών υποχρεώσεων.

Καλά να πάτε, καλά να περάσετε και να επιστρέψετε όπως πάτε και με το κέφι που πάτε.Θα τα πούμε από κοντά στην επόμενη συνάντηση

ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλο δρομο στους πρωινους τα λεμε το απογευμα

εεεεε και που εισαστε ρεεεεεεεεεεεε κρατηστε μου θεση να παρκαρω :)

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ παιδια......

Link to comment
Share on other sites

Guest dubbeR_Stoilas

Live streaming από Ναύπακτο:

-Ωραίο κλίμα

-Κρύο

-Ωραίο ξενοδοχείο (Kouliss Respect)

Το πρωί ανεβαίνει φωτογραφία S.S. με σώβρακο όλα τα λεφτά!

Link to comment
Share on other sites

Το άλμπουμ της εκδρομής άνοιξε! Μπορείτε να ανεβάζετε τις φωτογραφίες σας στο

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?aut...=sc&cat=176

Καλή επάνοδο και περιμένουμε τα σχόλια σας... για να γίνουμε ακόμοι καλύτεροι στην επόμενη εκδρομή! ;)

Link to comment
Share on other sites

stoilas πώς είσαι?

Η εκδρομή ήταν φανταστική και περάσαμε πάρα πολύ ωραία.

Εύγε σ εόσους την οργάνωσαν!

Link to comment
Share on other sites

Aπολογισμος εκδρομης:

490 χλμ. 30 λιτρα βενζινη, ¤29.20 σε διοδια, 3 καφεδες, πολυ μα πολυ φαγητο, 1 μπουκαλι Johnnie, μπολικες φωτογραφιες, αφθονο, τρελο γελιο ακομα μια φορα αλλα και 1 σκασμενο λαστιχο και 1 σπασμενο γρυλο παραθυρου.

Το να πω απλα οτι περασαμε καλα ειναι λιγο. Αν εξαιρεσουμε την διαδρομη του Σαββατου που ειχαμε κακο καιρο με τοση βροχη που πηραμε και για το σπιτι, κατα τα αλλα ολο το Σαββατοκυριακο ηταν super.

Το ξενοδοχειο ηταν τελειο, μπραβο ρε Κοσμα ;) ευτυχως εμεινε ορθιο. Η Ναυπακτος ειναι ωραια πολη, η θεα που ειχαμε και οι βολτες που καναμε ηταν υπεροχες. Σκασαμε στο φαγητο οπου και να κατσαμε.....καποιοι μαλιστα ετρωγαν Big Mac στις 11 το πρωι withstupid.gif Το βραδυ του Σαββατου το περασαμε σε club της πολης, στο οποιο θυμηθηκαμε ολα τα tracks που χορευαμε στο Γυμνασιο - Λυκειο :D αναμεσα σε πολυ κοσμο και καγκουρες (ποιος ειδε τον Blackadder και δεν τον φοβηθηκε)!

Το πρωι της Κυριακης, δεν θα ελεγα οτι σηκωθηκαμε και απο τα αγρια χαραματα, λιγο το ξενυχτι, λιγο τα βολικα στρωματα του ξενοδοχειου, λιωσαμε στον υπνο. Αφου ηπιαμε και φαγαμε οοοολο το μπουφε του ξενοδοχειου, αμοληθηκαμε για βολτες σε παραλια και καστρο. Καποιοι δε, βρηκαν ευκαιριες στο παζαρι VW που ειχε στηθει εξω απο το ξενοδοχειο :D :D :lol: ενω μετα τον ερχομο των πιο respect ατομων (Ολοι οι φιλοι μας απο τα Γιαννενα), στηθηκε ενα τρελο show με τα αυτοκινητα, με κοσμο να περναει να χαζευει αλλα και αστυνομια tongue.gif

Ηρωας της εκδρομης ο Stoilas χωρις δευτερες κουβεντες και ολοι ξερουμε γιατι.

Στα ωραια, το κουστουμι του Super Sayian, που το βρηκε μεσα στο ψυγειο και απο αυριο αλλαζει nickname και το κανει Lucky Cup new_lol.gif τα σχολια για τον Θοδωρη που οπως δηλωσε στρωνει το αμαξι του tongue.gif αλλα παρολα αυτα παραμενει gay (Ελενη υπομονη), η Maggie που δεν την αφησαμε σε ησυχια εγω και ο Super Sayian, o doggy που νομιζει οτι ειναι ακομα στο Αm sterdam lick.gif

Χαρηκα που ειδα πολλα παιδια που ειχαμε καιρο να τα πουμε (γεια σου ρε PAGOURISTAS).

Σας ευχαριστουμε ολους για την συμμετοχη σας, ελπιζουμε να περασατε οοοοοολοι καλα, και να θυμαστε οτι ολοι εσεις ειστε η καρδια της Λεσχης. Μεχρι την επομενη Παννεληνια, respect σε ολους.

worthy.gifworthy.gifworthy.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.