Jump to content
CoastalBlue

Νέα Πρατήρια με Νοθευμένη Βενζίνη

Recommended Posts

Βαριές καμπάνες αντηχούν. Θα κλάψουν μανούλες! :D

Κι ο άλλος.. 2408,0 % νοθεία στο πετρέλαιο, που πας ρε καραμήτρο! Ξαλάφρωσε τώρα κατά 300.000 ευρώ. ¶ραγε τα πληρώνουν τα πρόστιμα ή μόνο για τα μάτια μας είναι?

Στους υπότροπους πάντως το λιγότερο που έπρεπε να κάνουν είναι να τους κλείνουν κάνα μήνα το βενζινάδικο και να βάζουν μιά επιγραφάρα: "ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΟΓΩ ΝΟΘΕΙΑΣ!!!" tongue.gif

"TO ΛΙΓΟΤΕΡΟ"!!!!

+1

Link to comment
Share on other sites

Βαριές καμπάνες αντηχούν. Θα κλάψουν μανούλες! :o

Κι ο άλλος.. 2408,0 % νοθεία στο πετρέλαιο, που πας ρε καραμήτρο! Ξαλάφρωσε τώρα κατά 300.000 ευρώ. ¶ραγε τα πληρώνουν τα πρόστιμα ή μόνο για τα μάτια μας είναι?

Στους υπότροπους πάντως το λιγότερο που έπρεπε να κάνουν είναι να τους κλείνουν κάνα μήνα το βενζινάδικο και να βάζουν μιά επιγραφάρα: "ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΟΓΩ ΝΟΘΕΙΑΣ!!!" tongue.gif

τα πληρωνουν τα προστημα, απλα αυτα που βγαζουν απ τη νοθεια ειναι αρκετα παραπανω...

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα και εγω εχθές την 100αρα μου στην ΒΡ επι της Λ. Λαυρίου απέναντι απο την τροχαία, σήμερα άναψε check engine(F**K gasman και όλα τα λαμπάκια μου...)....και έμεινα....με τις υγείες μου...

Link to comment
Share on other sites

guys προσοχη στην bp στην παραλιακη προς την αθηνα λιγο μετα το αεροδρομιο

εβαλα απο εκει και πρεπει να εχει νοθευμενη βενζινη γιατι το αμαξι απο την στιγμη που εβαλα εκει αργησε να "χανει" ωρες ωρες το γκαζι(εν κινηση)

επισης προσοχη στην shell στην λεωφορο πεντελης στο χαλανδρι(πριν την αττικη οδο) προς βρηλισσια γιατι εβαλα μια φορα κατατυχη(ειχε κλεισει αυτος που παω) απο εκει και εκανε τα ιδια το αμαξι και με το που την "εκαψα" ολη την βενζινη και εβαλα απο το πρατηριο που πηγαινω ολα μια χαρα στο αμαξι.

Ρε παλικαρε δεν μας λες απο που βάζεις γιατί έτσι όπως έχει καταντήσει καλύτερα να του βάζω νερό ευχαριστώ προκαταβολικά

Link to comment
Share on other sites

Guest N.O.S.-->
Ρε παλικαρε δεν μας λες απο που βάζεις γιατί έτσι όπως έχει καταντήσει καλύτερα να του βάζω νερό ευχαριστώ προκαταβολικά

+1000000

καλητερα κατουρο :D;):lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest N.O.S.-->
Έβαλα και εγω εχθές την 100αρα μου στην ΒΡ επι της Λ. Λαυρίου απέναντι απο την τροχαία, σήμερα άναψε check engine(F**K gasman και όλα τα λαμπάκια μου...)....και έμεινα....με τις υγείες μου...

α καλα ακομα να βαλει μιαλο αυτος να φανταστεις ειναι γνωστος στην περιοχη εχει φαει απειρα μπιλιετα

μια φορα εβαλα 100 και παραλιγο να δω πανο στο καπο την τετραδα απο τα πιστονια :D;):lol:

Link to comment
Share on other sites

α καλα ακομα να βαλει μιαλο αυτος να φανταστεις ειναι γνωστος στην περιοχη εχει φαει απειρα μπιλιετα

μια φορα εβαλα 100 και παραλιγο να δω πανο στο καπο την τετραδα απο τα πιστονια <_<:lol::lol:

Μερικα ατομα Μανωλη δεν βαζουν μυαλο. Απλως αυτο που θα μπορουσε το κρατος να τους κοψει 2-3 χοντρα προστιμα ( με πολλα 0000000 ) στο τελος για να δουμε αν θα το ξαναεκαναν. Και αν το συνεχιζαν....κελι 33. tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Μερικα ατομα Μανωλη δεν βαζουν μυαλο. Απλως αυτο που θα μπορουσε το κρατος να τους κοψει 2-3 χοντρα προστιμα ( με πολλα 0000000 ) στο τελος για να δουμε αν θα το ξαναεκαναν. Και αν το συνεχιζαν....κελι 33. tongue.gif

Γιατι και που τους κοβουνε προστιμα μηπως τα πληρωνουν; Αμφιβαλω. Ασε που αν πληρωσουν, μετα για να βγαλουν τα σπασμενα θα κανουν χειροτερα.

Α ρε Ελλαδαρα...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.