Jump to content
emperor

Navigation σε Α4

Recommended Posts

Μια ερωτηση, σε Α4 1.6 μπαινει εκ των υστερων το Navigation της Audi? Ρωτησα στην Καρεντα που πηρα το αυτοκινητο και μου ειπαν οχι, αλλα νομιζω πως σε αλλο φορουμ διαβασα οτι γινεται (μετακινουν προς τα κατω το Κλιμα για να χωρεσει το Navigation), εχω δει αρκετα μεταχειρισμενα γυρω στα 1000~1500 Ευρα στο ebay.de

Ακομα το εχει βαλει καποιος να μας πει εμπειριες, DVD/ΜΡ3 παιζει? love.gif

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση, σε Α4 1.6 μπαινει εκ των υστερων το Navigation της Audi? Ρωτησα στην Καρεντα που πηρα το αυτοκινητο και μου ειπαν οχι, αλλα νομιζω πως σε αλλο φορουμ διαβασα οτι γινεται (μετακινουν προς τα κατω το Κλιμα για να χωρεσει το Navigation), εχω δει αρκετα μεταχειρισμενα γυρω στα 1000~1500 Ευρα στο ebay.de

Ακομα το εχει βαλει καποιος να μας πει εμπειριες, DVD/ΜΡ3 παιζει? love.gif

και να μπαίνει είναι σίγουρο ότι θα δουλεύει για Ελλάδα? θα έχει ελληνικούς δρόμους? ή θα είναι χρήσιμο μόνο για ταξίδια στο εξωτερικό?

πρόσφατα διαπίστωσα ότι το τελευταίο Autoroute (το 2005) της Microsoft "έβγαλε" την Ελλάδα από την υπόλοιπη Ευρώπη και κράτησε μόνο τους δρόμους μέσα στην πόλη στην Αθήνα. μήπως τελικά αντί να προοδεύουμε στην χαρτογράφηση της χώρας μας πηγαίνουμε προς τα πίσω?!?! :D

Edited by atrias
Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση, σε Α4 1.6 μπαινει εκ των υστερων το Navigation της Audi? Ρωτησα στην Καρεντα που πηρα το αυτοκινητο και μου ειπαν οχι, αλλα νομιζω πως σε αλλο φορουμ διαβασα οτι γινεται (μετακινουν προς τα κατω το Κλιμα για να χωρεσει το Navigation), εχω δει αρκετα μεταχειρισμενα γυρω στα 1000~1500 Ευρα στο ebay.de

Ακομα το εχει βαλει καποιος να μας πει εμπειριες, DVD/ΜΡ3 παιζει? love.gif

TO EXO BALEI EGO STHN PARAGELIA OTAN PHRA TO CAR MOU ALLA STHN ELLADA TO KALOKAIRI TOU 2004 DEN LEITOURGOUSE DES KAI MIA FOTO APO TO NAVI MOU DVD KAI VIDEO

post-56-1104702102_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Φιλε GolfR32 σε ευχαριστω, εχεις ιδεα αν το Nav μπαινει εκ των υστερων? Οπως ειναι τωρα η κονσολα δεν εχει χωρο, ισως με μοντιφα να μπαινει, ιδωμεν...

Γενικα αξιζει το μαμισιο Nav η να ψαξω λυση απο τριτο κατασκευαστη?

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

βασικα υπαρχουν πηγες με navigator που τα εχουν φτιαξει ετσι ωστε να χωραει

στα vag group ηδη εχω δει ενα της kenwood κ πιανει το χωρο της πηγης κ το χωρο για τα πραγματα ακριβως απο κατω,τωρα για το λογισμικο ακουσα οτι θα βγουνε φετος η ακριβης χαρτογραφηση της ελλαδας πληρης οποτε περιμενε λιγο

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι τα Nav της Audi τα φτιαχνει η Blaunkpukt οποτε αν εχει βγει χαρτης θα παιζει, δεν το ερευνησει και καλα το θεμα, για αυτο ρωταο αν εχει καποιος αλλος εμπειριες...

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

βασικα εγω μιλαω για aftermarket της μανας τους ειναι βλακειες κ πανακριβα

τωρα το μοντελο της kenwood που σου λεω υπαρχει στην ελλαδα εχει τα παντα

πανω απο tv tuner +tv +keraia ,navigator.mp3,dvd,audio,touch screen κ αλλα πολλα που δε τα θυμαμαι αλλα εκανε 2000

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ προτείνω aftermarket, και συγκεκριμένα Pioneer.

Είναι γαμάτο, πολύ λεπτομερές και εξυπηρετικό :blush:

Τώρα τελευταία έχει βγάλει και ο Παζαρόπουλος ένα aftermarket και απ' ό,τι λέει μπαίνει σε όλα τα VW-Audi. Δε θυμάμαι ποιάς εταιρείας είναι το συγκεκριμένο αλλά θα το ψάξω και θα σου πω :blush:

Link to comment
Share on other sites

GIA NA PAREIS CD THS KATHE XORAS POU GOUSTAREIS EDO KANEI 180 EURO KAI ROTISA GIA ELLADA AN UPARXEI CD GIA TO CAR MOU KAI MOU EIPANE POS GIA ELLADA DEN BGHKE AKOMA TIPOTA

EMPEROR MPAINEI ARKEI NA XEREIS ESY TI THES

Link to comment
Share on other sites

GOLF R32 φανταζομαι μπορεις να βρεις και τους χαρτες απο αλλου, φανταστικα και εγω πως μπαινει, απορισα με τις μ@μ@μιες που μου ειπανε στην αντιπροσωπεια!

Link to comment
Share on other sites

GOLF R32 φανταζομαι μπορεις να βρεις και τους χαρτες απο αλλου, φανταστικα και εγω πως μπαινει, απορισα με τις μ@μ@μιες που μου ειπανε στην αντιπροσωπεια!

AN THES MPORO NA PERASO APO THN AUDI NA SE ENHMEROSO GIA TO TI PAIZEI EDO

Link to comment
Share on other sites

GOLF R32 αν μαθεις κατι παραπανω για ριχτο να δουμε, νομιζω οτι το τοπικ ειναι αρκετα ενδιαφερον για ολους στο VAG Group

OK FILE AURIO THA PERASO APO THN AUDI NA ROTISO AN THES KATI SIGEGKRIMENO NA ROTISO PES MOU

Link to comment
Share on other sites

Μαρινο ευχαριστω, με την ευκαιρια για ρωτα και για το ταμπλο, πες τους, οτι στην Ελλαδα, μας λενε, πως τα Audi δεν ειναι δυνατο να εχουν τελεια κουμπωμενα ταμπλο... tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

egw xekinisa na balw se passat alla thelei alagi kai i kairaia ektos an theleis na baleis kamia eswteriki apo ton texniti pou piga mou eipe pws den kanoun kali douleia i eswterikes eixe kai aftos kai i kairea mazi me oli tin douleia mou pige sta 250euro. i kainourgia exei basi poli megaliteri kai ipostirizei ta panta tv tel navig

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.