Jump to content
Guest super sayian

Night Cruising-ΛΟΥΤΣΑ

Recommended Posts

Επειδή θα έρθουν απτοί βλέπω πολλά νέα παιδία θα έρθουν αλλά και αν μερικοί θέλουν να έρθουν κατευθείαν εκεί σας παραθέτω μερικούς χάρτες σε περίπτωση που θέλετε να έρθετε μόνοι σας

Ελπίζω να βοήθησα

;)

πηρες αδεια χρησης απο τον ιδιοκτητη??? κανονισε να σε τραβολογανε στα τμηματα....εγω τσιγαρα δεν σου φερνω.... :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

καλη διασκεδαση .....δεν θα ερθω παλι λογω ανελημενων οικογενειακων υποχρεωσεων...

Link to comment
Share on other sites

ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙ........ΜΕ ΕΝΑ ΚΟΜΒΟΙ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 20 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ.........

ΓΕΛΙΟ,ΧΑΛΑΡΩΣΗ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΠΕΙΡΑΓΜΑΤΑ......

Είχαμε και κόντρα.....ναι ναι πολύ καλή μάλιστα.....Σμήναρχοσ κάκαλος με τον goldengolf.....f-16 vs golf iv.....

Μετά την έδειξε την κόντρα και η tv η καλωδιακή για ΄σοους ήταν εκεί......χαχαχαχαχαχ....

Αλληλοευχηθήκαμε για τις γιορτές που έρχονται και αποχαιρετιστήκαμε όλοι μαζί για το νέο έτος όπου θα έχουμε ακόμα περισσότερα και μία εκδρομή που δεν θα πρέπει να λείψει κανείς...

4 ΧΡΟΝΙΑ VWCLUB

Link to comment
Share on other sites

ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙ........ΜΕ ΕΝΑ ΚΟΜΒΟΙ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 20 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ.........

ΓΕΛΙΟ,ΧΑΛΑΡΩΣΗ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΠΕΙΡΑΓΜΑΤΑ......

Είχαμε και κόντρα.....ναι ναι πολύ καλή μάλιστα.....Σμήναρχοσ κάκαλος με τον goldengolf.....f-16 vs golf iv.....

Μετά την έδειξε την κόντρα και η tv η καλωδιακή για ΄σοους ήταν εκεί......χαχαχαχαχαχ....

:wacko::wacko::wacko::o:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αλλο ενα ακομα Night Cruis τελειωσε με αρκετα μεγαλη συμμετοχη,εχασαν οσοι δεν ηρθαν....

αντε του χρονου τωρα!!!!

ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ σε ολους!!!!!

εμεις πως θα δουμε την ''κοντρα'' αυτη....??

μονο live..... tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Aαααααχχχχχ καλλλλααααα περασαμε χασατε μαγκες ειδικα μετα στον κουμπαρο και στην κουμπαρα(καινουριο μαγαζι μεζεδοπωλειο) πολυ γελιο κοντεψαν να μας διωξουν απο το μαγαζι αλλα τελικα την καναμε μονοι μας κατα τις 3.30!!!!Αφου πρωτα ξεραθηκαμε στο γελιο......Α η βραδια απο ολα ειχε απο μπετονια με βενζινη μεχρι φακους FBI Αααααχ αγαπη μου πες μου εκει στην ερημια περασαμε καλα τα δυο μας αλοιφτηκαμε με βενζινη και κυλιστηκαμε στα χωματα......Αφου πρωτα σου αφιερωσα το τσαγακι στην μπεμπα....Μετα βεβαια με κερασες με το F16 αλλα ειχα ξεχασει το νιτρομπουκαλο γι αυτο με περασες για λιγο......Υ.Γ.Μα Πιτακο μου πρεπει να πας ειναι πελατης......Μουουουου :wacko::wacko::wacko: Δεν την παλευουμεεε ρεεεεεεε στο Δαφνι ολοι μας θα παμεεεεε!!!! tongue.gif:o:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

H αληθεια ειναι οτι για πρωτη φορα δε περιμενα να ηταν τοσο καλα. Αν και πρωτη φορα σε συναντηση (στην

αθηνα) περασα τελεια!!! Ελπιζω το νεο ετος να τα πουμε με περισσοτερες συναντησεις....

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ !!!

Link to comment
Share on other sites

Aαααααχχχχχ καλλλλααααα περασαμε χασατε μαγκες ειδικα μετα στον κουμπαρο και στην κουμπαρα(καινουριο μαγαζι μεζεδοπωλειο) πολυ γελιο κοντεψαν να μας διωξουν απο το μαγαζι αλλα τελικα την καναμε μονοι μας κατα τις 3.30!!!!Αφου πρωτα ξεραθηκαμε στο γελιο......Α η βραδια απο ολα ειχε απο μπετονια με βενζινη μεχρι φακους FBI Αααααχ αγαπη μου πες μου εκει στην ερημια περασαμε καλα τα δυο μας αλοιφτηκαμε με βενζινη και κυλιστηκαμε στα χωματα......Αφου πρωτα σου αφιερωσα το τσαγακι στην μπεμπα....Μετα βεβαια με κερασες με το F16 αλλα ειχα ξεχασει το νιτρομπουκαλο γι αυτο με περασες για λιγο......Υ.Γ.Μα Πιτακο μου πρεπει να πας ειναι πελατης......Μουουουου :D:D:D Δεν την παλευουμεεε ρεεεεεεε στο Δαφνι ολοι μας θα παμεεεεε!!!! tongue.gif:D:D:lol:

αχ αγαπη μου καλε σταματα να τα λεσ ολα πια αμαααν αντε να σε βαλουμε και εσενα στο σμηνος ΄΄Τα ζαλισμενα Κογιοτ΄΄ :lol: :lol: :lol: :lol: τι αλλη φορα θα ειμαι πιο επηηκη μαζι σου θα κανουμε πιο πολα προκαταρτικα !!!! :lol::thumbsup: :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχετε φωτογραφίες απο τη νυχτερινή εξόρμηση της Λούτσας μπορείτε να τις ανεβάσετε στο σχετικό άλμπουμ:

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?aut...=sc&cat=186

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.