Jump to content
Nemo

Spoiler και αεροτομη απο 6ν2 Gti

Recommended Posts

Παιδες καλησπερα χρειαζομαι καθοδηγιση...... εχω το 6ν2 το βασικο με μαυρεσ λοριδες στο πλαη,απο βδομαδα θα τησ βαψω στο χρωμα του αμαξοματος δηλαδη ασημι. :cry: θελω ακομα να του βαλω την αεροτομουλα του gti. και θελω και ενα spoiler μπροστα .... που μου προτεινετε να ρωτησω και ποσο θα παει περιπου. ειχα ροτησει στην καρεντα και μου ειπαν μονο να την αγορασω,την αεροτομη, ηταν 210.... μου εφηγε το σκαλπ..... ακομα ψαχνω για μαυρα φαναρια πησω αμα εχετε ακουσει κατι..

για το spoiler ειχα πετυχει στο δρομο ενα ιδιο και ψαχνω κατι τετειο........

post-5022-1199882269_thumb.jpg

Edited by Nemo
Link to comment
Share on other sites

Απο οσο ξερω η αεροτομη του gti δν μπαινει αν δεν αλλαχτει και η πορτα του port-baggage στο 6Ν2.Ενω στο 9Ν μπαινει απο το 9N3 η αεροτομη του gti χωρις προβλημα.

Τωρα οσον αφορα το σποιλερ,στην φωτο ειναι το νυχακι απο τον προφυλακτιρα του gti και ο τυπος στην φωτο το εχει βαψει.Η τιμη παιζει στα 70 ευρω με τοποθετηση.

Link to comment
Share on other sites

Απο οσο ξερω η αεροτομη του gti δν μπαινει αν δεν αλλαχτει και η πορτα του port-baggage στο 6Ν2.Ενω στο 9Ν μπαινει απο το 9N3 η αεροτομη του gti χωρις προβλημα.

Τωρα οσον αφορα το σποιλερ,στην φωτο ειναι το νυχακι απο τον προφυλακτιρα του gti και ο τυπος στην φωτο το εχει βαψει.Η τιμη παιζει στα 70 ευρω με τοποθετηση.

μπαινει αλλα πρεπει να συνδεθει το μεσαιο στοπ

NEMO γιατι δεν βαζεις κατι σαν την δικια μου? το ιδιο κοστος θα εχεις αλλα δεν χρειαζετε να συνδεσεις το στοπ :huh:

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλη ειναι. που και ποσο μπορω να την βρω.........

εγω την ειχα παρει απο την αντιπροσωπεια τον γεναρη του 2002 [γνησια για το 16V] και μου ειχε κοστισει τοτε αγορα-βαψιμο-τοποθετηση 300 ευρο λογικα αν με το στοπ εχει 210 τοτε αυτη θα ειναι φθηνοτερη τωρα το ποσο δεν ξερω να στο πω γιατι οπως ειπα και πιο πριν εγω την ειχα βαλει το γεναρη του 2002 :lol: παντως αξιζε τα λεφτα της για πολλους λογους :lol:

Link to comment
Share on other sites

για το spoiler μπροστα η τα φαναρια πησω ξερει κανεις τιποτα..... παντωσ θα το ψαξω για την αεροτομη ευχαριστω πολυ polotsik..

:lol:

Edited by Nemo
Link to comment
Share on other sites

για το spoiler μπροστα η τα φαναρια πησω ξερει κανεις τιποτα..... παντωσ θα το ψαξω για την αεροτομη ευχαριστω πολυ polotsik..

:)

για το σποιλερ που ψαχνεις ειναι του GTi οπως ειδα και μιας κι εγω θελω τετοιο αλλα δεν εχω αξιωθει οικονομικα να το παρω ειχα ρωτησει καποτε και μου ειχαν πει 60 η αγορα του και μαζι με επεξεργασια και βαψιμο[δεν ειναι ετοιμο για βαψιμο] αλλα τοσα περιπου δηλ. 120-150 ευρο το πολυ θα το βρεις και αυτο στην αντιπροσωπεια ;)

οσο για τα φαναρια αν παρεις ΗELLA που ειχα ρωτησει υπολογυσε γυρο στα 200 για λεξους μην το ψαξεις υπαρχουν μονο για 6ν και οχι για 6ν2 νομιζουν πως ειναι ιδια αλλα δεν ταιριαζουν οπως πρεπει ηθελα να βαλω αλλα δεν.... κι οχι τιποτε αλλο παρε μια ιδεα πως θα ηταν

Link to comment
Share on other sites

για το σποιλερ που ψαχνεις ειναι του GTi οπως ειδα και μιας κι εγω θελω τετοιο αλλα δεν εχω αξιωθει οικονομικα να το παρω ειχα ρωτησει καποτε και μου ειχαν πει 60 η αγορα του και μαζι με επεξεργασια και βαψιμο[δεν ειναι ετοιμο για βαψιμο] αλλα τοσα περιπου δηλ. 120-150 ευρο το πολυ θα το βρεις και αυτο στην αντιπροσωπεια :)

οσο για τα φαναρια αν παρεις ΗELLA που ειχα ρωτησει υπολογυσε γυρο στα 200 για λεξους μην το ψαξεις υπαρχουν μονο για 6ν και οχι για 6ν2 νομιζουν πως ειναι ιδια αλλα δεν ταιριαζουν οπως πρεπει ηθελα να βαλω αλλα δεν.... κι οχι τιποτε αλλο παρε μια ιδεα πως θα ηταν

Οχι τετεια φαναρια βρε...... τα μαυρα που ειναι σαν σκουρο κρησταλο. tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

QUOTE (polotsik @ 11/01/2008, 00:40 )

για το σποιλερ που ψαχνεις ειναι του GTi οπως ειδα και μιας κι εγω θελω τετοιο αλλα δεν εχω αξιωθει οικονομικα να το παρω ειχα ρωτησει καποτε και μου ειχαν πει 60 η αγορα του και μαζι με επεξεργασια και βαψιμο[δεν ειναι ετοιμο για βαψιμο] αλλα τοσα περιπου δηλ. 120-150 ευρο το πολυ θα το βρεις και αυτο στην αντιπροσωπεια

οσο για τα φαναρια αν παρεις ΗELLA που ειχα ρωτησει υπολογυσε γυρο στα 200 για λεξους μην το ψαξεις υπαρχουν μονο για 6ν και οχι για 6ν2 νομιζουν πως ειναι ιδια αλλα δεν ταιριαζουν οπως πρεπει ηθελα να βαλω αλλα δεν.... κι οχι τιποτε αλλο παρε μια ιδεα πως θα ηταν

Οχι τετεια φαναρια βρε...... τα μαυρα που ειναι σαν σκουρο κρησταλο. tongue.gif

καταλαβα ποια θες και σου απαντησα μονο που σου επισημανα να μην σκεφτεις τα λεξους γιατι δεν ταιριαζουν στο δικο μας [6ν2] :)

Edited by polotsik
Link to comment
Share on other sites

ξερεις σε ποιο μαγαζι μπορω να τα βρω εχω ρωτησει σε 2 και μου εδειξαν αλλη εταιρια και κατι αλλα ακυρα φαναρια τελειος.

Link to comment
Share on other sites

ξερεις σε ποιο μαγαζι μπορω να τα βρω εχω ρωτησει σε 2 και μου εδειξαν αλλη εταιρια και κατι αλλα ακυρα φαναρια τελειος.

ενα μαγαζι ειναι πισω απο το χιλτον αλλα δεν θυμαμαι την οδο κοιτα και αυτο http://www.electra-hellas.gr/greek/profile.htm

Link to comment
Share on other sites

στην Γρηγοριου Λαμπρακη στο ρευμα προς Περαμα ειναι ο Βαρελας.... γυρο στα 500μετρα μετα το γηπεδο του Ιωνικου...θα βρεις οτι θες.

ΑΕΡΟΤΟΜΗ ΒΑΜΜΕΝΗ ΣΤΟ ΧΡΩΜΑ ΠΟΥ ΘΕΣ ΓΥΡΟ ΣΤΑ 150 ΕΥRO....(εγω απο κει την εβαλα και την εχω 3 χρονια)

Link to comment
Share on other sites

το εβαλα το spoiler του gti μπροστα και ηταν οπωσ το ειπεσ polotsik 66 ευρο μαυρο.......... η αεροτομη που μου εδειξεσ μου ζητανε απο την καρεντα 170 ευρο αβαφτη χωρισ τοποθετιση ......... τεσπα θα δω.... παντωσ το σποιλερ μετραει μπαινει κουτι...... τωρα για φαναρια hella μαυρα πησω που μπορω να βρω.......

Edited by Nemo
Link to comment
Share on other sites

το εβαλα το spoiler του gti μπροστα και ηταν οπωσ το ειπεσ polotsik 66 ευρο μαυρο.......... η αεροτομη που μου εδειξεσ μου ζητανε απο την καρεντα 170 ευρο αβαφτη χωρισ τοποθετιση ......... τεσπα θα δω.... παντωσ το σποιλερ μετραει μπαινει κουτι...... τωρα για φαναρια hella μαυρα πησω που μπορω να βρω.......

μα αυτα για τα οποια σου ειπα τα εχω ψαξει και για το δικο μου :)

το σποιλερ γιατι δεν το εβαφες?

Link to comment
Share on other sites

μα αυτα για τα οποια σου ειπα τα εχω ψαξει και για το δικο μου :)

το σποιλερ γιατι δεν το εβαφες?

θα το βαψω θα το δεισ και σημερα στο σεφ.. δεν παιζει αλλο χρημα τωρα.........

Link to comment
Share on other sites

θα το βαψω θα το δεισ και σημερα στο σεφ.. δεν παιζει αλλο χρημα τωρα.........

:wub::wub::wub: το βασικο μας προβλημα το μαρουλι :wub::wub::wub::D

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου εχω κομπλε το πορτμπαγκαζ σε ασημι απο το δικο μου gti polo κ το πουλαω με αεροτομη πανω350Ε.ειναι αθικτο ακομα κ με τα αυτοκολλητα της vw.αν σε ενδιαφερει παρε ενα τηλ στο 6946441109 σωτηρης κ οτι αλλο θελεις απο vw polo golf

Link to comment
Share on other sites

βρε άνθρωπε, στείλτου ένα π.μ. με αυτά, όχι δημόσια και όχι εδώ μέσα, σε λάθος κατηγορίες, αγοραπωλησίες.

ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ με ΑΓΓΕΛΙΕΣ!!....

Δες πρώτα το main page και διάβασε τους όρους πριν δημοσιεύσεις!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.