Jump to content
mihalis19

Fiesta St Vs Tsi Gt Sport

Recommended Posts

εγώ πάντως ξέρω οτι m3 με colt CTZ στη αρχή μπροστά το colt και στα ψυλά πέρασε η m3.όταν έχουμε 200 άλογα σε 800-900 κιλα αμάξια είναι λογικό να είναι μπροστά.βέβαια στα πολλά παιζουν και τα κιβικά

ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΩ ΑΛΛΟ !!! popeye.gifpopeye.gifpopeye.gif

Link to comment
Share on other sites

¶λλο τουρμπισμένο saxorallo και άλλο μαμά ή έστω και με πρόγραμμα CZT. Μην μπερδευόμαστε.

Τα CZT είναι απίστευτα γρήγορα. Είχα διαβάσει στο Forum τους ότι ένα παληκάρι πέρασε ένα GTI V στην Βούτα και ότι ένας άλλος πέρασε άνετα ένα S2k στα λιμανάκια που άνοιγε. Μάλιστα πετάχτηκε ένας και του είπε το εξής θεικό: " Και φαντάσου φίλε ότι το CZT με την μαμά ανάρτηση δεν στρίβει"

popeye.gifpopeye.gifpopeye.gifpopeye.gifpopeye.gifpopeye.gifpopeye.gifpopeye.gif

Link to comment
Share on other sites

φιλε Ulfius. εννοειτε οτι δεν γραφω αυτο το post για "μαγκια".δεν ειμαι τετοιος τυπος και μπορεις να το καταλαβεις και μονος σου αν διαβαζεις τα post που κανω.

επειδη με προβληματισε το θεμα (δεν εχω κατι με το fiesta st,ισα ισα που μου αρεσει και αυτο το αμαξι) βρηκα ενα γνωστο εξαδελφο του 3ου εξαδελφου του φιλου μου(νομιζω καταλαβαινεις τι εννοω) που εχει ST και ειπαμε να τα ανοιξουμε(παραλιγο να ξεχασω να πω οτι εχω GT 170 ps.μονο με ενα φιλτρο ελευθερας της green ειμαι.ειναι η δευτερη φορα που το ανοιγω -σε κοντρα το αμαξι-ενω ο αλλος ειναι κοντρακιας).

οποτε ρολιστα μεχρι τα 140 χιλ/ανα ωρα ημουν 5-6 αμαξια μπροστα και ανοιγε η διαφορα.δεν μπορουσα με τετοια ταχυτητα και ανχος να κοιταξω να σου πω με ακριβια την αποσταση που ειχε ο πισω μου.

κατι αλλο

εχω την εντυπωση οτι το polo GTI πρεπει να το εχει το ST για λιγο.

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

όταν είχα πετύχει εναω με fiesta ST και πιάσαμε για λίγο την κουβέντα μου είπε χτυπάω το κεφάλι μου (τότε ήταν το μπαμ που γινόταν στην αγορά με το turbo)

polo GTi vs Fiesta st ίσως το fiesta μπροστα.αλλα θα ήταν ωραία μια τετοια κοντρουλα

Link to comment
Share on other sites

όταν είχα πετύχει εναω με fiesta ST και πιάσαμε για λίγο την κουβέντα μου είπε χτυπάω το κεφάλι μου (τότε ήταν το μπαμ που γινόταν στην αγορά με το turbo)

polo GTi vs Fiesta st ίσως το fiesta μπροστα.αλλα θα ήταν ωραία μια τετοια κοντρουλα

πραγματικα

Link to comment
Share on other sites

Το 8.4 νομιζω ειναι αυτο που δινει η εταιρια...Αλλα απο οτι ξερω το φιεστα ειναι αρκετα πιο αργοτερο απο το νουμερο που δινει κανονικα...

Link to comment
Share on other sites

εγώ απλως άνοιξα 2 περιοδικά και τα 2 ήχαν τα ίδια νουμερα και για τα 2 αυτοκίνητα. τώρα ποιο είναι ποιο γρήγορο δεν ξέρω αλλα γίνετε μάχη

Link to comment
Share on other sites

Guest dubbeR_Stoilas

0-100 μπορεί, σε όλα τα όμως πρέπει να τρώει χώμα. Επειδή λοιπόν στο δρόμο τα 0-100 δεν λένε και πολλά, νομίζω ότι δεν τίθεται θέμα σύγκρισης.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.