Jump to content
Caddyman

Το Vwclub.gr σε γνωστά περιοδικά βελτιώσεων!

Recommended Posts

Guest CLSFox

Το πήρα κι εγώ σήμερα, ανοίγω τα περιεχόμενα να βρω τη σελίδα

ΚΑΙ ΤΙ ΒΛΕΠΩ..

σελ. 126 ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ FORD FOCUS CLUB

Αναρωτιέμαι "μήπως πήρα λάθος τεύχος;;;" :D "δεν μπορεί, το καινούργιο είναι!!!"

Πηγαίνω στην αντίστοιχη σελίδα (λίγο παρακάτω, σιγά μην υπήρχε και αντιστοιχία στις σελίδες, άκου απαιτήσεις !!! :) ) και βρίσκω ΕΥΤΥΧΩΣ το VWclub..

:thumbsup: Τρομερές οι φώτος (70 ενεργά μέλη;;; ΜΟΝΟ;; Έτσι τους είπατε;;:D, αλλά από οργάνωση το περιοδικό είναι popeye.gifthumbsdown.gifknife.gifprotest.gif

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα κι εγώ σήμερα, ανοίγω τα περιεχόμενα να βρω τη σελίδα

ΚΑΙ ΤΙ ΒΛΕΠΩ..

σελ. 126 ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ FORD FOCUS CLUB

Αναρωτιέμαι "μήπως πήρα λάθος τεύχος;;;" :D "δεν μπορεί, το καινούργιο είναι!!!"

Πηγαίνω στην αντίστοιχη σελίδα (λίγο παρακάτω, σιγά μην υπήρχε και αντιστοιχία στις σελίδες, άκου απαιτήσεις !!!  :) )  και βρίσκω ΕΥΤΥΧΩΣ το VWclub..

:thumbsup:  Τρομερές οι φώτος (70 ενεργά μέλη;;; ΜΟΝΟ;; Έτσι τους είπατε;;:D, αλλά από οργάνωση το περιοδικό είναι  popeye.gif    thumbsdown.gif    knife.gif    protest.gif

ειναι ακομα καινουριοι. θα μαθουν (καποτε). εμενα παρουσιασαν το αμαξι μου στο προηγουμενο τευχος και πανω απο τα τεχνικα στοιχεια του ηχοσυστηματος ειχαν σαν επικεφαλιδα "PEUGEOT 306" και αλλα πολλα λαθακια. αλλα πιστευω με τον καιρο θα διορθωθουν.

Link to comment
Share on other sites

Guest nt7561
Το πήρα κι εγώ σήμερα, ανοίγω τα περιεχόμενα να βρω τη σελίδα

ΚΑΙ ΤΙ ΒΛΕΠΩ..

σελ. 126 ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ FORD FOCUS CLUB

Αναρωτιέμαι "μήπως πήρα λάθος τεύχος;;;" :D "δεν μπορεί, το καινούργιο είναι!!!"

Πηγαίνω στην αντίστοιχη σελίδα (λίγο παρακάτω, σιγά μην υπήρχε και αντιστοιχία στις σελίδες, άκου απαιτήσεις !!!  :) )  και βρίσκω ΕΥΤΥΧΩΣ το VWclub..

Κι εγώ την ίδια πλάκα έπαθα. Έγινα και ρόμπα γιατί το έλεγα σε ένα φίλο ότι έχει το FASTER για το club και μου λέει άσε θα το δω εγώ. Και μου λέει ποιο VWClub ρε εδώ δεν έχει τίποτα. Τρελάθηκα. Μετά φυσικά το βρήκαμε.

Link to comment
Share on other sites

Guest p@n@yiotis-6N

ΤΟ ΠΗΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :):D:D:thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Guest white-LSD-golf
ειναι ακομα καινουριοι. θα μαθουν (καποτε). εμενα παρουσιασαν το αμαξι μου στο προηγουμενο τευχος και πανω απο τα τεχνικα στοιχεια του ηχοσυστηματος ειχαν σαν επικεφαλιδα "PEUGEOT 306"  και αλλα πολλα λαθακια. αλλα πιστευω με τον καιρο θα διορθωθουν.

κι εμένα ακριβώς το ίδιο λάθος έκαναν

Link to comment
Share on other sites

Egw ixera oti evgene stis 25 tou mina alla eipa mipws sto "periptero" pou einai sta village to eixan vgalei nwritera.Telika exei tin kanoniki parousiasi tou focus club kai xenerwsa.Toulaxistwn apolaysa tin parousiasi tou golf tou panagioti me ton treliariko ixo.Ayrio paw na parw kai to kainourio faster :):D:D

Link to comment
Share on other sites

Guest CLSFox
ειναι ακομα καινουριοι. θα μαθουν (καποτε). εμενα παρουσιασαν το αμαξι μου στο προηγουμενο τευχος και πανω απο τα τεχνικα στοιχεια του ηχοσυστηματος ειχαν σαν επικεφαλιδα "PEUGEOT 306"  και αλλα πολλα λαθακια. αλλα πιστευω με τον καιρο θα διορθωθουν.

Μετά από 9 τεύχη θα περίμενε κανείς στοιχειωδώς το περιοδικό να περνάει από έναν έλεγχο πριν πάει για τύπωμα πάντως. Εδώ μιλάμε για κραυγαλέα λάθη...

Link to comment
Share on other sites

Δε νομιζω ότι θα ήταν σωστό κάτι τέτοιο

εχεις δικιο. αυτο απαγορευεται. δεν μπορεις να αναδημοσιευεις σελιδες περιοδικου γιατι αν ηταν ετσι, θα το επερνε ενας και θα το εβλεπαν ολοι οι υπολοιποι στο forum.

Link to comment
Share on other sites

εντός ολίγων ημερών θα έχουμε τις φωτογραφίες, στη ποιότητα που βγήκανε από την Φωτεινή (την φωτογράφο του FasteR) αλλά θα ανέβουν στο album μας μετά από κανά 2 βδομάδες, να περιμένουμε να πουλήσει και το περιοδικό ρε παιδιά! δε λέει....

Υ.Γ.

Οε οε οε οε δεν είμαστε καλάαααααααα δεν έχουμε μυαλό, είμαστ'άρρωστοι με το VWclub το τρελό!

Ένα ακόμα έχω να πω: γαμάτη η φωτογράφιση!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas

Εγώ έχω να καταγγείλω ότι ξύπνησα από τα άγρια χαράματα να πλύνω το αμάξι, με βάλατε μπροστά-μπροστά και τελικά δεν φαίνομαι πουθενά, ενώ του κουραμπιέ του Syper Saiyan που ήταν μέσα στη βρώμα, και το δείχνουν και φαίνεται σαν καινούριο!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest nt7561
Εγώ έχω να καταγγείλω ότι ξύπνησα από τα άγρια χαράματα να πλύνω το αμάξι....

Μόνο εσύ Κώστα? Δύο φορές το έπλυνα εκείνο το Σαβ/κο. Και αρκετοί άλλοι πιστεύω.

Link to comment
Share on other sites

xa xa xa egw to eixa sto garaz kai idou to apotelesma proswpikh fwto !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

afta einai oi omorfoi panta se prwto plano!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :thumbsup:

QUOTE(Stoilas @ Mar 28 2005, 04:48 PM)

Εγώ έχω να καταγγείλω ότι ξύπνησα από τα άγρια χαράματα να πλύνω το αμάξι.... :angry2::blink:

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian
Εγώ έχω να καταγγείλω ότι ξύπνησα από τα άγρια χαράματα να πλύνω το αμάξι, με βάλατε μπροστά-μπροστά και τελικά δεν φαίνομαι πουθενά, ενώ του κουραμπιέ του Syper Saiyan που ήταν μέσα στη βρώμα, και το δείχνουν και φαίνεται σαν καινούριο!!!!

χαχα αυτα παθαινεις αμα δεν εχεις τους σωστους ανθρωπους στη σωστη στιγμη!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest white-LSD-golf

Λίγο καθηστεριμένα βέβαια αλλα σήμερα όπως κοιτούσα ένα παλιό τεύχος του "MAX POWER"(του φλεβάρη αν θυμάμαι καλά και πάλι) πείρε το μάτι μου το Golf V του The Great...

Link to comment
Share on other sites

Guest white-LSD-golf
Αχ  ρε  Ντορια  μηπως  λεω  μηπως  εισαι  1  μηνα  πισω???????????????????????? :baby:  :thumbsup:  :thumbsup:

χα  χα  χαχ  χαχ  χαχ χα χα :thumbsup:  :thumbsup:  :thumbsup:  :thumbsup:

off  topic............. ...

Τόνισα πως είναι καθηστεριμένη η παρατήριση...

Link to comment
Share on other sites

Guest white-LSD-golf

Σε νέο tuning περιοδικό είδα εξώφιλο το λευκό golf των παιδιών απο Κόρινθο(των Παπαδοπουλεών)...

¶ψογη παρατήριση...δεν πρόλαβα να το πάρω ακόμα,το διάβασα όμως...

Το περιοδικό λέγεται Furious tuning

Edited by Blue-smart-golf
Link to comment
Share on other sites

Ναι,παιζει εξωφυλλο το Golf του Λευτερη και νομιζω ειναι και στο ημερολογιο.Ειναι ενα απο τα ωραιοτερα Golf.

Viva VW Club!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Στο Drive τευχος Ιουνιος 2005, στην σελιδα 40, υπαρχει δελτιο τυπου του vwclub για τις δραστηριοτητες του. :)

Link to comment
Share on other sites

Παντου στα ποιο πολλα περιοδικα υπαρχουν αμαξια του vwclub ητε μελων γνωστων ητε αγνωστων!!!!!!

Παντως στο νεο περιοδικο το XL MAGAZINE που ειναι τελικα παρα πολυ καλο περιοδικο παρουσιαζουν μεσα το Lupo tου THEODORIDI 450Ηp και ενα αλλο Golf iv 205hp!!!!!!!!Απιστευτα και τα 2αυτοκινητα!!!!!!

Επισης εχει δωρο cd με drift θεαμα απο Μεγαρα,1η συναντηση toy drift club και πολλα αλλα!!!!Αξιζει να το παρετε!!!!!!

Μ@μ@ει!!!!

Montoya......p.s και που ξερετε λογο καποιων κονε να κανουμε και μια παρουσιασει του vwclub kai ekei!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.