Jump to content
Caddyman

Το Vwclub.gr σε γνωστά περιοδικά βελτιώσεων!

Recommended Posts

To on-line περιοδικο Street Demons φιλοξενει τη Λεσχη μας και αυτο το μηνα. Δειτε περισσοτερα στο παρακατω Link:

http://www.street-demons.gr/site/index.php...d=272&Itemid=35

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

xexexe super sayian στο γυαλι για ακομα μια φορα!κ το γαντακι ε?πολυ μαφιοζικο!μ αρεσει!

Link to comment
Share on other sites

Ξέρουμε πότε θα έχουμε τα διαγράμματα των δυναμομετρήσεων για το δεύτερο group?

θες να γίνεις ρόμπα σύντομα?περίμενε λιγάκι.... :):D:D:D:D

όταν βγει το περιοδικό θα μου τα στείλει ο γεράσιμος και μετά θα το ανακοινώσω μέσα για να σας τα στείλω και γω...Λογικά την επόμενη βδομάδα θα τα χετε

Link to comment
Share on other sites

θες να γίνεις ρόμπα σύντομα?περίμενε λιγάκι.... :D:D:D:D:D

όταν βγει το περιοδικό θα μου τα στείλει ο γεράσιμος και μετά θα το ανακοινώσω μέσα για να σας τα στείλω και γω...Λογικά την επόμενη βδομάδα θα τα χετε

Εμείς θα τα πούμε κύριε Ντούμα...... ;)

Link to comment
Share on other sites

:baby::):baby::thumbsup::baby::blush::baby::blush::baby::baby::baby::baby::baby::thumbsup:

ΤΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΜΕ ΤΟ DYNODAY PART ΙΙ ΒΓΗΚΕ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΠΑΛΙ ΤΑ ΚΑΜΑΡΙΑ ΜΑΣ.....

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

αυτα ειναι!!!!μολις το πηρα στα χερια μου!!

ολα τα καλα παιδια μεσα!μα καλα εγω εβγαλα αλλα 100 αλογα

που πηγαν?μαλλον θα τα πηρε ο ντουμας!

Link to comment
Share on other sites

Mόλις πήρα κι εγώ το περιοδικό....

Μα είναι φάτσες αυτές? :huh:

Υπάρχουν βέβαια κάποιες ανακρίβιες όσον αφορά το τουτού μου (λέει ότι από 45 άλογα πήγε 60.Δηλαδή +15 :huh: ,ενώ το σωστό είναι από 50 σε 60 :cry: ),αλλά δεν έχει σημασία....

Απολαύσαμε για μια ακόμη φορά το θηρίο του Πιτ. worthy.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio
καλά είμαστε πολύ τούμπανο κλαμπ.....!

γρηγόρη έκανες το θέμα με τα BCB γνωστό στο πανελλήνιο...!

Kαλέ το :D μωράκι μου :D είναι διάσημο....... :D Scorpio @power!!!! tongue.gif
:D:D:D:D:D:D:D

Τί λέτε ρε παιδιά? :D:D:D:D

Γεράσιμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε........!!!!!! Θα σε σκοτώσω............!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:lol::lol::lol:worthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gif

Link to comment
Share on other sites

[...]μα καλα εγω εβγαλα αλλα 100 αλογα που πηγαν?μαλλον θα τα πηρε ο ντουμας!

το δικό μου δεν έχει ανάγκη από τα μπεκρο-άλογά σου (λόγω πολύυυυυυυυυυυυυυ αλκοόλ...!!!!) :D:D:D:D:D:D:D

[...]Υπάρχουν βέβαια κάποιες ανακρίβιες όσον αφορά το τουτού μου (λέει ότι από 45 άλογα πήγε 60.Δηλαδή +15 :D ,ενώ το σωστό είναι από 50 σε 60 :D ),αλλά δεν έχει σημασία....

όντως ναι είναι λίγο κουφό αυτό...και λέω κοίτα ρε συ πόσα πλήρωσε για να φάνει ο σωτήρης τόσο δυνατός??? :D:D:D:D

ή μήπως το 65 είναι από το δικό μου?βασικά δεν είναι γιατί εμένα έβγαλε τόσα που δεν χωρούσαν να μπει σε παρουσίαση.....γιατί ρε γαμώτο να είναι τόσο δυνατή η σκύλα??Να αυξήσουν το μέγεθος του περιοδικού για να χωρέσουν τα άλογά μου μέσα...ΑΛΗΤΕΙΑ που δεν με βάλανε....χαχαχαχαχαχα!!!!!!! new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif

Και πάλι και για τελευταία φορά ένα υπερ - ΜΕΓΑΛΟ - ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στα 2 παλικάρια που μας βοήθησαν στο να γίνουμε ακόμα πιο γνωστοί σε όλη την ΕΛΛΑΔΑ μέσα από το περιοδικό POWER TECHNIQUES που δεν είναι άλλοι από τους:

1) τον -δικό μας- ΡΑΠΤΗ ΓΕΡΑΣΙΜΟ (Quasar) και

2) τον ΓΑΚΗ ΣΤΑΥΡΙΑΝΟ....

worthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gif

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλη δουλεια εκαναν τα παιδια του POWER.

Ιδιαιτερη μνεια στο Γερασιμο (quasar) για τα πολυ καλα του λογια

:heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart:

Και το vcd ειναι ολα τα €€€€€€€€€€€€€€€€€€!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μπραβο και σε ολους τους συμμετεχοντες για την αψογη παρουσια και συμπεριφορα!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio

Το φαινόμενο BCB γνωστό πλέον στο πανελλήνιο...

Ρε σεις τώρα είδα ότι είμαι 109 άλογα... Ε ε ε ε ε ε σκηνοθέτα κόφτους μου κλέβουν άλογαααααα :heart::heart::heart::heart:

Link to comment
Share on other sites

ΚΙ ΕΓΩ ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΟ, ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ.

ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΚΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΣΥΝΕΒΑΛΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΟ, ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ.

<_<<_<;)-_--_-:D:D:D:D:D:D

hearts.gifhearts.gifVWCLUB FOR EVER hearts.gifhearts.gif

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

Γυρισα απο Ομονοια με το τευχος παρεα!

Ολοι κουκλακια ειστε! tongue.gif

Σε αυτο το τευχος ειναι πολλα τα αλογα λεμε. Respect στον Μπαμπη και στον Πητ με το θηριο! worthy.gifworthy.gifworthy.gif

Scorpio....................ΩΡΑΙΟΣ! B)B)B) (Αλλα οτι και να κανετε παλι BCB θα ειναι upyours.gifupyours.gifupyours.gif

Super Sayian...............Ρε, πως εισαι ετσι? Μηπως αληθωριζεις λιγο ή μου φαινεται? Χαχαχαχαχαχαχα! :):):lol:Ολα τα λ7 το 9Ν.

Αλλη μια φορα ενα ευχαριστω απο βαθος καρδιας, στον Γερασιμο και στον Γακη για την φιλοξενια.

ΥΓ. Ωραιο τευχος παιδια. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

To πηρα κι εγω σημερα το περιοδικο!!!

Πολλοι ωραια τα τουμπανα!!

Μπραβο παιδια!!!

Ρε σουπερ σαββατε..."πιστευω τα λεφτα επιασαν τοπο"...

Link to comment
Share on other sites

ΤΑ ΔΙΑΓΡΑΜΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ PC ΜΟΥ.....ΟΠΟΙΟΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΜΕ ΕΝΑ Π.Μ. ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΣΤΕΙΛΩ ΑΦΟΥ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΠΙΝΑΚΙΔΑΣ ΤΟΥ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΣΤΕΙΛΩ....

Στείλτε μου τον αριθμό πινακίδας σας και θα σας στείλω το διάγραμμα.......

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.