Jump to content
KONI

ΟΜΟΡΦΗΝΑ ΛΙΓΑΚΙ

Recommended Posts

Το PASSATΑΚΙ ομορφηνε λιγακη το σαββατο τοποθετιθηκαν φιμε στα παραθυρα και την δευτερα τελικο ανοξειδωτο τι λιγο αλΛο αμαξι εγινε το κουκλι μου. :thumbsup:;);)

Link to comment
Share on other sites

keep tuning...... καλο ηταν τωρα τουλαχιστον θα κοιτασ τον ηλιο στα ματια....

Link to comment
Share on other sites

keep tuning...... καλο ηταν τωρα τουλαχιστον θα κοιτασ τον ηλιο στα ματια....

ετσι τον κοιτας κι εσυ tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif:lol::lol::lol::lol:

ομορφο αν και πιστευω πως η φωτο το αδικει ;) keep tuning κατω απο το αυλακι -_-tongue.gif:D:lol:;)B)

Link to comment
Share on other sites

KONI,ωραιο. ξερεις τι του λειπει ε? να βαψεις τα προστατευτικα,να βγαλεις τα αυτοκολλητακια απο πισω(του club βαλε το στο τζαμι) και επισης να του φορεσεις και μια καλη ζαντα!τοτε θα δειξει πολυ.πιστευω πως η αεροτομη δν του πηγαινει....γνωμη μου παντα tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

KONI,ωραιο. ξερεις τι του λειπει ε? να βαψεις τα προστατευτικα,να βγαλεις τα αυτοκολλητακια απο πισω(του club βαλε το στο τζαμι) και επισης να του φορεσεις και μια καλη ζαντα!τοτε θα δειξει πολυ.πιστευω πως η αεροτομη δν του πηγαινει....γνωμη μου παντα tongue.gif

το θαμα ειναι πως τα προσρτατειτικα πηγα να τα βαψω και μου ειπαν πως θα ξεχωριζει γιατι τωρα βγαινουν υδατοδιαλυτα τα χρωματα και δεν μπορουν να το φερουν ακριβως για το αυτοκολιτο ειναι στα αμεσα σχεδια μου θα γινει προσεχως και η αεροτομη μαρεσει φιλερακι. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Παναγιώτη καλές βόλτες με τα καινούργια σου καλούδια... :cry: Θα συμφωνήσω με τον συνονόματο σε ότι σου προτείνει (ακόμη και στην αεροτομή) και θα προσθέσω ότι μαζί με τις ζάντες, ρίξε και 2-3 πόντους ένα χαμηλωματάκι... :cry:

Όσο για τα μαύρα προστατευτικά, αν σου περάσει μερικά χέρια με χοντρό primer στην αρχή και μετά με πιο ψιλό, θα βαφτούν μια χαρά! Έχω βάψει εγώ στο Stilo μου και έγιναν άψογα. Απλά συνήθως βαριούνται να ρίξουν και κανένα τρίψιμο και θέλουν μόνο να ρίχνουν το χρώμα και τέλος.. ;)

Edited by Νίκος
Link to comment
Share on other sites

Ε, καλά ρε συ, την γνώμη μας λέμε! Το βασικό είναι να αρέσει σε εσένα! Γενικότερα, η φιλοσοφία η δική μου, ειδικά για τα sedan αυτοκίνητα, είναι ότι πρέπει να φοράνε πρώτα bodykit περιμετρικό, και στο τέλος, ΑΝ τους ταιριάζει, να φορέσουν μια ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΗ αεροτομή... :D Και σου παραθέτω τις παρακάτω φώτο, όπου ο φίλος έχει βάλει μια από τις αγαπημένες μου αεροτομές... :lol: Κάποιοι βέβαια λένε ότι είναι τόσο μικρή που δεν αξίζει, όμως εγώ πιστεύω ότι κάνει την διαφορά, απλά την κάνει διακριτικά και αθόρυβα και δεν το παίρνει χαμπάρι κανείς.. :lol:

passat_spoiler3.jpg

passat_spoiler2.jpg

Link to comment
Share on other sites

οντως ειναι πολυ ωραια εδω στην πατρα που κοιταξα δεν υπυρχε κατι τετοιο σε αεροτομη μονο η μικρη η κολιτη που μπαινει εκει που την εχει ο φιλος σπυ χωρις να αγκαλιαζει το καπο των κατω.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.