Jump to content
Untouchable

Ποσα Corrado υπαρχουν στο Vwclub?

Recommended Posts

Μηπως θα επρεπε να ζητησουμε απο τους mods αν μπορουν να μας δωσουν το δικο μας χωρο στο forum?

Πετρο +1 και απο εμενα...

Οι δημιουργοι του vwclub ας κανουν το δωρο τους...Χριστουγεννα ερχονται.

Αντε παιδια!!!!

Link to comment
Share on other sites

Πετρο +1 και απο εμενα...

Οι δημιουργοι του vwclub ας κανουν το δωρο τους...Χριστουγεννα ερχονται.

Αντε παιδια!!!!

Παιδια και εγω μαζι σας αν και νομιζω η απαντηση θα ειναι πως "δεν υπαρχει Αι Βασιλης".......

Link to comment
Share on other sites

Και αλλοι τεσσερις εδω απο αθηνα.Πως θα γινει με λογια?Πρεπει εκει που ειναι πολλοι να γινουν συναντησεις.

Τι λετε να ξεκινησουμε καποια στιγμη συναντηση corrado οι αθηναιοι?Σιγουρα θα μαζευτουμε 8 τουλαχιστον

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθες karafla στην παρέα μας! Αν θες άλλαξε Location (τοποθεσία) και car type (μοντέλο αυτοκινήτου) στο profile σου: http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?act...rCP&CODE=01

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και καλη χρονια σε ολους!!

Ο Αγιος Βασιλης ηταν πολυ γενναιοδωρος μαζι φετος μιας και εγινα και εγω ενας ευτυχης κατοχος ενος corrado !

Εφηβικο Ονειρο οπως για πολλους απο εσας , ετσι και εγω οποτε εβλεπα ενα στο δρομο συχτηριαζομουνα για τα αν και ποτε θα αποκτησω το δικο μου.

Μοντελο 93, κοκκινο σε σχεδον αψογη κατασταση ,δερματα ,ηλιοροφη, ABS , υδραυλικο τιμονι ,ΒΒS 15'' ,και το σημαντικοτερο μοτερ 1,8 Τ/20V απο GOLF IV, μαζι με το σαζμαν και τον κλιματισμο του.

Να μαι λοιπον και καλως σας βρηκα!

Link to comment
Share on other sites

Ετσι μπραβο μεγαλωνει η παρεα!!!!!!!!!

Με ενα προχειρο μετρημα που εκανα ειδα οτι τα μισα και παραπανω θεματα στο other vw cars εχουν να κανουν με Corrado.

Kυριοι Mods οπως βλεπετε ειμαστε αρκετοι και συνεχως αυξανομαστε οποτε θα μπορουσαμε να εχουμε ενα δικο μας υποφορουμ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και καλη χρονια σε ολους!!

Ο Αγιος Βασιλης ηταν πολυ γενναιοδωρος μαζι φετος μιας και εγινα και εγω ενας ευτυχης κατοχος ενος corrado !

Εφηβικο Ονειρο οπως για πολλους απο εσας , ετσι και εγω οποτε εβλεπα ενα στο δρομο συχτηριαζομουνα για τα αν και ποτε θα αποκτησω το δικο μου.

Μοντελο 93, κοκκινο σε σχεδον αψογη κατασταση ,δερματα ,ηλιοροφη, ABS , υδραυλικο τιμονι ,ΒΒS 15'' ,και το σημαντικοτερο μοτερ 1,8 Τ/20V απο GOLF IV, μαζι με το σαζμαν και τον κλιματισμο του.

Να μαι λοιπον και καλως σας βρηκα!

Καλοριζικο φιλε μου να το χαρεις.Περιοχη?

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο φιλε μου να το χαρεις.Περιοχη?

Ευχαριστω...Δαφνη

Ετσι μπραβο μεγαλωνει η παρεα!!!!!!!!!

Με ενα προχειρο μετρημα που εκανα ειδα οτι τα μισα και παραπανω θεματα στο other vw cars εχουν να κανουν με Corrado.

Kυριοι Mods οπως βλεπετε ειμαστε αρκετοι και συνεχως αυξανομαστε οποτε θα μπορουσαμε να εχουμε ενα δικο μας υποφορουμ.

Ναι ,

θα επρεπε να υπαρχει υποφορουμ ,μιας και εκτος απο τον ογκο των πληροφοριων σημασια εχει και η ιστορια, και το Corrado ,σιγουρα αποτελει σημειο αναφορας για την VW.

Μια ματια σε ξενα site αποκαλυπτει την οργανωση που απολαμβανουν οι κατοχοι του αυτοκινητου στο εξωτερικο!

Ριξτε μια ματια στο παρακατω και δειτε οι ολλανδοι τι εχουν καταφερει και πως παντελως απουσιαζει η χωρα μας!

http://www.corrado-database.nl/

Edited by GraveDigger
Συγχώνευση διαδοχικών δημοσιεύσεων
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και καλη χρονια σε ολους!!

Ο Αγιος Βασιλης ηταν πολυ γενναιοδωρος μαζι φετος μιας και εγινα και εγω ενας ευτυχης κατοχος ενος corrado !

Εφηβικο Ονειρο οπως για πολλους απο εσας , ετσι και εγω οποτε εβλεπα ενα στο δρομο συχτηριαζομουνα για τα αν και ποτε θα αποκτησω το δικο μου.

Μοντελο 93, κοκκινο σε σχεδον αψογη κατασταση ,δερματα ,ηλιοροφη, ABS , υδραυλικο τιμονι ,ΒΒS 15'' ,και το σημαντικοτερο μοτερ 1,8 Τ/20V απο GOLF IV, μαζι με το σαζμαν και τον κλιματισμο του.

Να μαι λοιπον και καλως σας βρηκα!

Φιλε μου το αμαξι το αγορασες απο Περιστερι??

Υ.Γ.Καλοριζικο-καλοταξιδο!

Link to comment
Share on other sites

Απο μια προχειρη καταμετρηση,

Untouchable

eliasj

Sirocco2

Rockpet

madboy

VR6

hackinen

Glanden

loupasmi

gus280

sakis corrado

karaflas31

thunderj

costasdaf

βρηκα 14 μελη...αν δεν ξεχασα κανεναν...χωρια αυτους που εχουνε κ δεν το λενε!!

Μηπως τελικα πρεπει να υπαρξει Αη-Βασιλης??

Ανοιξτε μας καμια ενοτητα, μεταφερετε κ τα σχετικα τοπικ απο κει.....δεν ειμαστε κ λιγοι! :wub:

Link to comment
Share on other sites

Απο μια προχειρη καταμετρηση,

Untouchable

eliasj

Sirocco2

Rockpet

madboy

VR6

hackinen

Glanden

loupasmi

gus280

sakis corrado

karaflas31

thunderj

costasdaf

βρηκα 14 μελη...αν δεν ξεχασα κανεναν...χωρια αυτους που εχουνε κ δεν το λενε!!

Μηπως τελικα πρεπει να υπαρξει Αη-Βασιλης??

Ανοιξτε μας καμια ενοτητα, μεταφερετε κ τα σχετικα τοπικ απο κει.....δεν ειμαστε κ λιγοι! :rolleyes:

Scirocco2 ειναι το παλιο μου ψευδονυμο πριν το αλλαξω σε Rocpet.

Προσθεστε και τον φιλο Κωστα (KmpRado) με το 16ν.

Link to comment
Share on other sites

geia sas palikaria eimai neo melos apo trikala kai prosfata agorasa corrado meta apo 8 xronia sxeseis erwta kai pathous!!!!

:)

Καλοριζικος και καλοταξιδος ,μια απο τα ιδια ειμαστε νομιζω οι περισσοτεροι εδω μεσα!

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα ειναι.Απο μια μαντρα στη θηβων στο περιστερι το πηρες?

Απο Περιστερι ναι.

Απο μαντρα ομως οχι, απο ιδωτη.

Link to comment
Share on other sites

Ασε εσυ εισαι απο θηβων στο υψος ιλιον στη σκοντα.Το κοκκινο το ξερω απο περιστερι καθοτι της περιοχης.

Αν το δω και απο κοντα σιγουρεθομαι.Παντως κοντα τα πηρατε γιατι τα εχασα και τα 2 μαζι ξαφνικα.χαχα

Καλοριζικα μαγκες.Αν και σενα με τις χρθσαφι ζαντες σε πετυχα στην καβαλας και μου εκανες μαγκιες.

Με θυμηθηκες?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.