Jump to content
doggy

Συνάντηση μελών Αττικής - Κυριακή 13 Απριλίου

Recommended Posts

Ναι ρε τουμπανος ειμαι...εχεις κανα προβλημα???

οχι τετοιες επισκεψεις....ακομα...δεν εχω παει για ψαρεμα τον τελευταιο καιρο tongue.giftongue.giftongue.gif

δηλαδη την κυριακη θα παρεις και την πετονια μαζι? :D

Link to comment
Share on other sites

Golf GT θα υπάρχουν για κανένα φιλικό? :)
Golf GT δεν ξερω αν θα υπαρχουν το μονο που ξερω οτι θα υπαρχει ειναι ενα χρυσαφι........ B);) ;) tongue.giftongue.giftongue.gif Παντως περα απο την πλακα θα ειναι εκει ο Ντουμας με την GTαρα του ετοιμος να σου πιει το αιμα!!! :lol:
Link to comment
Share on other sites

Golf GT δεν ξερω αν θα υπαρχουν το μονο που ξερω οτι θα υπαρχει ειναι ενα χρυσαφι........ B);) ;) tongue.giftongue.giftongue.gif Παντως περα απο την πλακα θα ειναι εκει ο Ντουμας με την GTαρα του ετοιμος να σου πιει το αιμα!!! :lol:

Εσύ πρέπει να με γουστάρεις...

Όλο για το χρυσαφί σου..... εργαλείο μου λες.... tongue.giftongue.giftongue.gif

Ποιος είσαι?Ο Goldfinger?? :)

Link to comment
Share on other sites

Εσύ πρέπει να με γουστάρεις...

Όλο για το χρυσαφί σου..... εργαλείο μου λες.... tongue.giftongue.giftongue.gif

Ποιος είσαι?Ο Goldfinger?? :D

Tο καταλαβες οτι ειμαι πρακτωρ ε?

Του προπο ομως........... :lol:tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Tο καταλαβες οτι ειμαι πρακτωρ ε?

Του προπο ομως........... :lol:tongue.gif

Yes but with licence to kill!!!!!!!!!!!!!!!!! tongue.gif:D

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα σε ολους ολα ειναι ετοιμα για σημερα μολις πηγα και το πανο και το κρεμασαμε σε περιοπτη θεση ακριβως στην εισοδο της καφετεριας αντε σας περιμενω!!!........Αλλα μετα τις 5.........

Link to comment
Share on other sites

Guest ΣΜΗΝΑΡΧ / NOS-->
Kαλημερα σε ολους ολα ειναι ετοιμα για σημερα μολις πηγα και το πανο και το κρεμασαμε σε περιοπτη θεση ακριβως στην εισοδο της καφετεριας αντε σας περιμενω!!!........Αλλα μετα τις 5.........

γιατι??? μεχρι τις 5 θα τρως tongue.giftongue.giftongue.gif:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

γιατι??? μεχρι τις 5 θα τρως tongue.giftongue.giftongue.gif:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Οχι αλλα θα σκεφτομαι κατι..............Ειναι μερα αποφασεων σημερα........
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήθηκε το σχετικό άλμπουμ στο γκάλερυ. Περιμένουμε τις φωτογραφίες σας :(

Link to comment
Share on other sites

Για να σας διευκολύνω, εδώ είναι το Link:

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?aut...=sc&cat=206

Απ'όσο είδα ο Μανωλάκης άρχισε να ανεβάζει φωτογραφίες :)

Λοιπόοοοοοοοοον, καλά τα περάσαμε και σήμερα, δε μπορώ να πω είχαμε μπόλικο λαό!

Όλες οι γνωστές φάτσες ήταν εκεί:

ΣΜΗΝΑΡΧ/NOS

doumasj

polo1.6T

-moi-

kaltsaki

Bad Girl

Trelaras582

svouras

Varonos

Mary

BassakosVR6

ANTONIS

GoldenGolf

PanosVR6

Petrose Melissia

Bunny

Geopan

polotsik

lilian tsi

ΓΙΑΝΝΗΣ

Mythos

koumparos

sotirisxxx

Passatoumpas

χμ... ποιους έχω ξεχάσει; έλα help me out!!!

Είναι της ηλικίας ξέρετε :D

Α! και δεν έχω βάλει τα επιπλέον άτομα που είχατε ορισμένοι (σχέσεις σας, φίλους κλπ)

Όπως και να έχει περάσαμε πάααρα πολύ καλά -όπως πάντα-!

Φυσικά εννοείται πως ο κλασσικός μικρός Πετράκος άργησε να έρθει, ο Μανωλάκης σε καθήκοντα γενικού κουμανταδόρου μετέφερε καρέκλες τραπέζια κ.α. για να μας βολέψει όλους & φυσικά έκανε αισθητή τη παρουσία του με την φωνάρα του :(

Link to comment
Share on other sites

Ναι μην χάσει ομανώλης.....Σε όλα μέσα...μόνο που δεν μας πετάξανε στην θάλασσα με την αγριοφωνάρα του....

Πολύ ωραίο μέρος -ακριβώς δίπλα στην θάλασσα-,πολύ κοσμό αλλά και νέα μέλη,πολύ χαβαλέ και ηρεμία...

Τι άλλο θες για να στεφθιεί με επιτυχία ένα ακόμα meeting του HELLENIC VWCLUB???

Τα καλύτερα έρχονται....

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

Αν και αργησα να ερθω(σκεφτομουν τι θα εκανα) tongue.gif ηρθα και απο οτι ειδα περναγατε τελεια ωσπου ηρθα και εγω και περασατε ακομα καλυτερα ειδικα ο Μανωλακης......Μανο δεν σε χαλασε η ημερομηνια..........!!!! :huh:

Link to comment
Share on other sites

Για να σας διευκολύνω, εδώ είναι το Link:

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?aut...=sc&cat=206

Απ'όσο είδα ο Μανωλάκης άρχισε να ανεβάζει φωτογραφίες :huh:

Λοιπόοοοοοοοοον, καλά τα περάσαμε και σήμερα, δε μπορώ να πω είχαμε μπόλικο λαό!

Όλες οι γνωστές φάτσες ήταν εκεί:

ΣΜΗΝΑΡΧ/NOS

doumasj

polo1.6T

-moi-

kaltsaki

Bad Girl

Trelaras582

svouras

Varonos

Mary

BassakosVR6

ANTONIS

GoldenGolf

PanosVR6

Petrose Melissia

Bunny

Geopan

polotsik

lilian tsi

ΓΙΑΝΝΗΣ

Mythos

koumparos

sotirisxxx

Passatoumpas

χμ... ποιους έχω ξεχάσει; έλα help me out!!!

Είναι της ηλικίας ξέρετε :thumbsup:

Α! και δεν έχω βάλει τα επιπλέον άτομα που είχατε ορισμένοι (σχέσεις σας, φίλους κλπ)

Όπως και να έχει περάσαμε πάααρα πολύ καλά -όπως πάντα-!

Φυσικά εννοείται πως ο κλασσικός μικρός Πετράκος άργησε να έρθει, ο Μανωλάκης σε καθήκοντα γενικού κουμανταδόρου μετέφερε καρέκλες τραπέζια κ.α. για να μας βολέψει όλους & φυσικά έκανε αισθητή τη παρουσία του με την φωνάρα του :thumbsup:

περασαμε αψογα παρα πολυ γελιο και πολλες πλακες!

παλι καλα που δν μας πεταξανε στην θαλασσα(αν και εγω θα βουταγα αλλα δν ειχα παρει πετσετα του μπανιου μαζι μ και δν θα ειχα να σκουπιστω μετα σνιφ)

ο νικος εφερε τον μικρο χαρη (ο οποιος καμπανιαζε τον κωστα :thumbsup::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: )και ο μπεμπης ηταν πραγματικα κουκλος!!!!(να σας ζησει!!!!!)ο passatoumpas αν και ηρθε εκατσε λιγο γιατι αραγε??? :lol::whistling: :whistling: :whistling: :whistling: :whistling: :whistling: :whistling::lol:

μετα με κατι παιδιακια τσακησαμε κατι παϊδακια και αλλα πολλα και λυθηκαμε στο γελιο με τα ανεκδοτα που λεγαμε αφου ειχαμε σκασει απο το φαγητο!

ανυπομονω για τις επομενες συναντησεις μιας και οσο παει περναμε και καλυτερα!!!!!!!!!αααα και κατι φιλικα ανοιγματακια στο γυρισμο ειδα απο καποιους αλλα δεν θα τα αποκαλυψω εγω tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest ΣΜΗΝΑΡΧ / NOS-->
Αν και αργησα να ερθω(σκεφτομουν τι θα εκανα) tongue.gif ηρθα και απο οτι ειδα περναγατε τελεια ωσπου ηρθα και εγω και περασατε ακομα καλυτερα ειδικα ο Μανωλακης......Μανο δεν σε χαλασε η ημερομηνια..........!!!! :huh:

καλα κωστακι αμα δε σου βαλω ταμβασκο στα παϊδακια tongue.gif:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup::lol:

Ναι μην χάσει ομανώλης.....Σε όλα μέσα...μόνο που δεν μας πετάξανε στην θάλασσα με την αγριοφωνάρα του....

Πολύ ωραίο μέρος -ακριβώς δίπλα στην θάλασσα-,πολύ κοσμό αλλά και νέα μέλη,πολύ χαβαλέ και ηρεμία...

Τι άλλο θες για να στεφθιεί με επιτυχία ένα ακόμα meeting του HELLENIC VWCLUB???

Τα καλύτερα έρχονται....

Ντουμα άμα δεν ήμουνα εγώ να δω τι θα έκανες

Link to comment
Share on other sites

χμ... ποιους έχω ξεχάσει; έλα help me out!!!

Είναι της ηλικίας ξέρετε :huh:

Α! και δεν έχω βάλει τα επιπλέον άτομα που είχατε ορισμένοι (σχέσεις σας, φίλους κλπ)

Εγω δεν ειμαι ουτε σχεση ουτε φιλος!!!!

και λειπω απο την λιστα.... :thumbsup:

Λοιπουν ακομα και ο subaroGOLFAKIAS

5 μερες κρατιση για παραδειγματισμο ΠΡΟΕΔΡΕ.... tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν ειμαι ουτε σχεση ουτε φιλος!!!!

και λειπω απο την λιστα.... :thumbsup:

Λοιπουν ακομα και ο subaroGOLFAKIAS

5 μερες κρατιση για παραδειγματισμο ΠΡΟΕΔΡΕ.... tongue.gif

τωρα θα πω του χαρη να τις ριξει ταχυδρομικες tongue.gif:thumbsup::thumbsup::lol:

μετα απο αρκετο καιρο ημασταν παλι μαζι σας αυτη την φορα και με το καινουριο μελος :huh:

μπεμπης η αλλιως EMO :lol:tongue.gif:lol::lol:

gallery_6618_206_135074.jpg

Edited by polotsik
Link to comment
Share on other sites

ασε Προεδρε όταν εσυ πήγαινες εγώ έκανα αναστροφή,,αρα ΠΟΙΟΣ ΑΡΓΗΣΕ?

Περασαμε ωραία αλλά τέλος η Λουτσα! Αμα πια!Τοσες καφετέριες στην πιο ''ωραια'' πήγαμε.Παρόλα αυτα όμως η παρεα μας κράτησε ζωντανους και δραστήριους!! :huh::thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

καλα κωστακι αμα δε σου βαλω ταμβασκο στα παϊδακια tongue.gif:lol: :lol: :lol: :lol:

Ντουμα άμα δεν ήμουνα εγώ να δω τι θα έκανες

μπηκαν κι αλλες φωτογραφιες [πρωινες] αμα θες σχολιασε παλι ΟΥΣΤ ΛΟΥΛΟΥ Ε ΛΟΥΛΟΥ :lol:tongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Ημουν και εγω εκειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι :lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest ΣΜΗΝΑΡΧ / NOS-->
μπηκαν κι αλλες φωτογραφιες [πρωινες] αμα θες σχολιασε παλι ΟΥΣΤ ΛΟΥΛΟΥ Ε ΛΟΥΛΟΥ :lol:tongue.giftongue.gif

έχεις φαγούρες μωρή λουκτριτια εεεεε :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.