Jump to content
ferrariakos88

Θέλω τη γνώμη σας

Recommended Posts

Θέλω να βάλω στο πολάκι καινούριες λάμπες με λευκό φως έτσι ώστε να δείχνει πιο όμορφο. Επίσης λέω ν αλλάξω όλες τις σκάλες με τέτοιες λάμπες δηλ. μεσαία κ μεγάλη. Στα θέσεως λέω να βάλω led άσπρου πάλι χρώματος.... Τι λέτε αξίζει? Μήπως γνωρίζετε τρέχουσες τιμές για όλα αυτά? Που μου προτείνετε να πάω? Ξέρετε καμιά σελίδα στο ιντερνετ να τις παραγγείλω πιο φτηνά από κει? Ευχαριστώ εκ των προτέρων...

Link to comment
Share on other sites

δεν αξιζει να βαλεις τετοιες λαμπες σε κανα μηνα θα σου

καουν.οσο για το κοστος κανα εικοσαρικο οι δυο πανε.

θα σου προτεινα αν θες να ομορφυνεις το πολακι σου

κανε λιγη οικονομια και με κανα 150 ευρο παρε ενα καλο

σετακι xenon καρφωσετο πανω και θα δειξει τρελα ...

Link to comment
Share on other sites

και αμά το συνδιάσει και με ένα όμορφο angel eye φωτιστικο σώμα... θα έχεις τέλειο look και ωρέο φωτισμό!

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να βάλω στο πολάκι καινούριες λάμπες με λευκό φως έτσι ώστε να δείχνει πιο όμορφο. Επίσης λέω ν αλλάξω όλες τις σκάλες με τέτοιες λάμπες δηλ. μεσαία κ μεγάλη. Στα θέσεως λέω να βάλω led άσπρου πάλι χρώματος.... Τι λέτε αξίζει? Μήπως γνωρίζετε τρέχουσες τιμές για όλα αυτά? Που μου προτείνετε να πάω? Ξέρετε καμιά σελίδα στο ιντερνετ να τις παραγγείλω πιο φτηνά από κει? Ευχαριστώ εκ των προτέρων...

εγω φοραω λαμπες με λευκο φως,50 εθρο μου βγηκαν και μου εδωσαν 1 χρονο εγγυηση.βγαζει πολυ πιο ωραιο φωτισμο ειναι λιγακι πιο ξεκουραστα στην οδηγηση,βγαζουν πιο δυνατο φως,αλλα κακα τα ψεματα,xenon δεν ειναι.και εγω θα σου προτεινα να παρει κιτ xenon.δεν τι τυπο φοραει το πολο σου και ριξε μια ματια στο www.ebay.de εχει παρα πολλα κιτ εκει και σε καλες τιμες

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν αδερφέ........άκου να δείς....βρίκα XENNON φώτα με 350ευρώ με 2 χρόνια εγγήυση....!και μάρκα....siemens.....!Τώρα για λάμπες και τέτοια πίστεψεμε δεν υπάρχουν μπροστά στα XENNON πολύ απλά..!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.