Jump to content
caleb

Γρυλος παραθυρου ΕΛΕΟΣ

Recommended Posts

Χαιρετω ολους τους συνclubites...

Ειμαι κατοχος ενος Golf 4 GTI το οποιο αγορασα προσφατα...εδω και 2 μηνες αναμεσα στα αναλωσιμα του αυτοκινητου εχω καταταξει και τους γρυλλους τον παραθυρων οι οποιοι και οι 2 ΕΧΟΥΝ ΣΠΑΣΕΙ 2 ΦΟΡΕΣ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ...εχω αγανακτησει να πληρωνω πραγματα που δεν θα επρεπε να υπαρχουν καν προβληματα ποσο μαλλον με τον καθε μαστορακο που παει να εκμεταλευτει ενα προβλημα αυτοκινητου και να πλουτισει εις βαρος μου...καθως εδω στην επαρχια κοιταν να πλουτισουν με το 0,2 τις παννελληνιας αγορας συγκρινοντας με τα μεγαλα συνεργεια τις αθηνας τον εαυτο τους και τον σταυλο τους...απο την αλλη σαν υπαλληλος αυτοκινητοβιομηχανιας ξερω τι θα πει αλληλεπιδραση με τους πελατες και το εργοστασιο ωστε να κλεισουν ολες οι "τρυπες" του εκαστοτε μοντελου και να υπαρχει ενα υγειες after sales...η VW δεν εχει τιν τσιπα να αντικαταστησει το ανταλλακτικο με ενα αλλο το οποιο θα ειναι ποιο ανθεκτικο????Ετσι και εγω αγορασα πλεον imitation με μεταλλικα "αυτακια" για να ησυχασω μια και καλη και να παω και καμια μερα με το αυτοκινητο στην δουλεια...thnx to all και sorry αν εχει ξαναειπωθει το θεμα....

Link to comment
Share on other sites

...Ετσι και εγω αγορασα πλεον imitation με μεταλλικα "αυτακια" για να ησυχασω μια και καλη και να παω και καμια μερα με το αυτοκινητο στην δουλεια...

μα αυτή είναι η λύση! -_-

και ένας φίλος μου σε 4αρι μόλις του είχε λήξει η εγγύηση έκανε αυτό ακριβώς και ησύχασε !

Link to comment
Share on other sites

sorry αν εχει ξαναειπωθει το θεμα....

:cry: - μερικες εκατονταδες φορες ανα τα fora για το παγκοσμιως γνωστο προβλημα της VW ,ειναι σημα κατατεθεν πλεον αλλα αφου ξεμπλεξες παλι καλα φιλε (!)

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΣ ΙΚΕΤΕΥΩ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΤΗ ΛΥΣΗ ΕΧΩ GOLF4 4ΘΥΡΟ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΤΖΑΜΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΖΗΤΑΝΕ 500ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΓΡΥΛΟΥΣ ΠΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΣΠΑΣΟΥΝ ΠΑΛΙ.ΑΥΤΟΙ ΜΕ ΤΑ ΣΙΔΕΡΕΝΙΑ ΑΥΤΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΙ???ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΡΩ ΝΑ ΗΣΥΧΑΣΩ ΚΙ ΕΓΩ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια και απο μενα λοιπον χτες το βραδυ πηγα να κατεβασω το παραθυρο και οπως κατεβαινε σιγα σιγα εκανε ενα κρακ σαν να εσπασε κατι και παει το παραθυρο εφυγε μεσα στην πορτα τωρα επειδη το επαθα σαββατο ειναι κλειστα και εχω το αυτοκινητο με ανοιχτο παραθυρο 2 μερες ευτηχως στην περιοχη μου δεν εχουμε πολλες κλοπες.τωρα τι επαθε εσπασε ο ρεγουλατορος?ειναι ακριβη ζημια αυτη μπορει να επισκευαστει γρηγορα?

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω για να ειμαι βεβαιος κιολας,η αντιπροσωπεια φερνει και αυτη τους μεταλλικους γρυλλους σωστα???γιατι μολις παραγγειλα μεταλλικο απτα ανταλλακτικα της αντιπροσωπειας στην κερκυρα και μου ειπανε πως ναι θα το φερουν και κοστος 90 ευρο...

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω για να ειμαι βεβαιος κιολας,η αντιπροσωπεια φερνει και αυτη τους μεταλλικους γρυλλους σωστα???γιατι μολις παραγγειλα μεταλλικο απτα ανταλλακτικα της αντιπροσωπειας στην κερκυρα και μου ειπανε πως ναι θα το φερουν και κοστος 90 ευρο...

Παραδόξως δεν έχω αλλάξει (ακόμη) στο δικό μου, αλλά απ όσο γνωρίζω φέρνει.

Πολύ καλά έκανες και παρήγγειλες το συγκεκριμένο.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.