Jump to content
getsagal

Επιτελους Led στα Golf V

Recommended Posts

εχω ήδη τις ψείρες από mtec και μπορω να πω είναι αρκετα καλές αλλά το φως που εκπέμπουν δν με ικανοποιει.απο αποψη χρωματισμού είναι αρκετά κοντα στο μαμά xenon που έχω αλλά άλλο τα led και αλλο οι λαμπες αλογόνου

ετσι?

πάντως οι ψειρες led από mtec βγάζουν obc error καμένης λάμπας ... ΕΞΑΚΡΙΒΩΜΕΝΟ!

tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

έμαθα απο την xenon hellas οτι έχουν κάνει αναστολή πωλήσεων για κανένα μήνα γιατί έχουν κάποιο πρόβλημα! για να σου βάλουν led πρέπει να αποδεχτής κάποια μετατροπή που θα σου κάνουν!

Link to comment
Share on other sites

έμαθα απο την xenon hellas οτι έχουν κάνει αναστολή πωλήσεων για κανένα μήνα γιατί έχουν κάποιο πρόβλημα! για να σου βάλουν led πρέπει να αποδεχτής κάποια μετατροπή που θα σου κάνουν!

[/quote

Οταν λες μετατροπη τι ακριβως περιλαμβανει αυτη?

Link to comment
Share on other sites

Βρε τι λαμπίτσα και πράσινα άλογα. Παρτε από τον Σούμα MaxLux έτοιμα για χρήση για golf v bmw mercedes που έχουν όλα το ίδιο πρόβλημα τα περί καμένης λάμπας.

Τα βάζεις και τέλος και το αποτέλεσμα άψογο

20 ευρώπουλα

Link to comment
Share on other sites

Βρε τι λαμπίτσα και πράσινα άλογα. Παρτε από τον Σούμα MaxLux έτοιμα για χρήση για golf v bmw mercedes που έχουν όλα το ίδιο πρόβλημα τα περί καμένης λάμπας.

Τα βάζεις και τέλος και το αποτέλεσμα άψογο

20 ευρώπουλα

Δώσε παραπάνω πληροφορίες γιατί δεν βρήσκουμε κάτι με αυτά που γράφεις μόνο. Ποιός ειναι αυτός ο Σούμας και πού? :)

Link to comment
Share on other sites

αφου ξερουμε καποιον γιατι δεν λεμε οδο να παμε να παρουμε και το παιδευουμε τοση ωρα?

που ειναι ο Σουμας οεο?

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει και ο τζαβάρας στην Φραντζή που χει led και δουλεύουν μια χαρά....2,5¤/τεμάχιο......

Link to comment
Share on other sites

αφου ξερουμε καποιον γιατι δεν λεμε οδο να παμε να παρουμε και το παιδευουμε τοση ωρα?

που ειναι ο Σουμας οεο?

Ο Σούμας παιδιά όπως έχω αναφέρει και παραπάνω βρίσκεται στην Γρ. Λαμπράκη στον Κορυδαλλό δύο φανάρια μετά τις φυλακές Κορυδαλλού (ακριβώς στο φανάρι).

Γρ. Λαμπράκη 256 Νίκαια

Τηλέφωνο: 2104958962

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν ο κύριος σούμας είναι Γρηγορίου Λαμπράκη 256 Νίκαια http://www.soumas.gr/index2.htm

θα τον επισκεφτώ σήμερα να δούμε

Link to comment
Share on other sites

loipon ta evala kai einai super (tnx AntonisK)

fwtografies exw valei ston tomea scirocco

Edited by Scirocco08
Link to comment
Share on other sites

Εχει βρει κανεις τιποτα ledακια που να μην βγαζουν obc error στα golf μας???

μιλας για τις ψειρες w5w

να ρωτησω επισης τι παιζει με τους λαμπτηρες για τις πινακιδες??? βγαζουν obc error?

δωστε τα φωτα σας

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνετε πρίν ρωτήσετε κάτι!

Το ερώτημά σας έχει απαντηθεί λίγο πιο πάνω (Post #105 + Post #109 + Post #110)! Ο Σούμας στέλνει και ταχυδρομικώς.

Edited by ta6ape
Link to comment
Share on other sites

εχει βάλει και δοκιμάσει κανένας αυτά;;;

http://www.xenonkungen.com/en/art/w5w-canbus-led-2xsmd.php

ή αυτά

http://www.xenonkungen.com/en/art/36mm-can...toon-12xsmd.php

μ φαινεται οτι καλυτερο εχω δει σκεφτομαι να τα παρω!

Link to comment
Share on other sites

Τα πρώτα (http://www.xenonkungen.com/en/art/w5w-canbus-led-2xsmd.php) που γράφει ο freak107 τα αγόρασα ¤20 απο Souma στη Νίκαια, και είμαι πολύ ευχαριστημένος.

Τα δέυτερα όμως (http://www.xenonkungen.com/en/art/36mm-can...toon-12xsmd.php) δεν τα ήξερα και τα θέλω!!! Ξέρει κανείς που θα τα βρούμε στην Αθήνα?

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδες

οσον αφορα τα πρωτα τα πηρα και εγω απο souma τις προαλλες που ημουνα ελλαδα (ωντας κυπριος) και ειναι απλα τελεια

οσο για τα δευτερα αν τα βρει καποιος καπου ας το πει

εμενα με εχει προβληματισει το γεγονος πως τα μαμα xenon τωρα μοιαζουν ολιγο τι κιτρινα <_<

εχω τις mtec 4350k για προβολακια και δεν μου αρεσουν τωρα με τα led.ριξτε αποψεις σε οτιδηποτε πλησιεστερο στα led

thnx

Link to comment
Share on other sites

Κανουμε ενα grop buy τα δευτερα για τη πινακιδα?φαινονται τελεια και μιας τα πρωτα της ιδιας εταιριας ειχαν απολυτη επιτιχεια τι περιμενουμε!θα μας ερθουν πολυ λιγοτερο τα μεταφορικα...

Edited by Playmaker
Link to comment
Share on other sites

εγω ειμαι μεσα για ομαδικη αγορα αν ειναι στειλτε μου...και ενδιαφερομαι για οποιον το κανονισει και για τα μπροστινα λεντακια και για τις πινακιιδασ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.