Jump to content
Dark Angel

Ήρθαν Blistein Pss10 και αύριο τοποθετούντε

Recommended Posts

Σήμερα επιτέλους μετά από αρκετή αναμονή ήρθαν οι Blistein PSS10 που περίμενα από αύριο το Project Passat θα ξανά ξεκινήσει εδώ μερικές φώτος από την συσκευασία και αύριο θα σας έχω και φώτος και από την τοποθέτηση!

y02omfbtabh9a2jk9vs8.jpg

fsfszm8f9qdao3bfx7pd.jpg

Link to comment
Share on other sites

¶ντε μπράβο καλώς την δέχτηκες και καλοφόρετη. Περιμένουμε με ανυπομονησία φωτογραφίες,σχόλια και παρατηρήσεις σχετικά με το νέο πάτημα του Passat σου.!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Από τώρα στο προεξοφλώ ότι το πάτημα θα είναι καλύτερο και από του τρένου :D

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα τοποθετήθηκαν και ρυθμίστηκαν και δοκιμάστηκαν με εμένα και τον αρχή-μηχανικό της VW εδώ στην Πρέβεζα ΔΕΝ ΟΔΗΓΩ PASSAT αλλά κάτι άλλο!!!!!!!!

φώτος κατά την τοποθέτηση

v600733v7d8fx52at8lq.jpg

n7m7hj4d3jd7p8to0uro.jpg

vi6awgxs9yr7stio9g3v.jpg

dw2uhdyuwb7hrwpba4kz.jpg

06we7fxtf8sde0e345hx.jpg

huvyfam59rzut94mdulw.jpg

Edited by Dark Angel
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα τοποθετήθηκαν και ρυθμίστηκαν και δοκιμάστηκαν με εμένα και τον αρχή-μηχανικό της VW εδώ στην Πρέβεζα ΔΕΝ ΟΔΗΓΩ PASSAT αλλά κάτι άλλο!!!!!!!!

φώτος κατά την τοποθέτηση

v600733v7d8fx52at8lq.jpg

n7m7hj4d3jd7p8to0uro.jpg

vi6awgxs9yr7stio9g3v.jpg

dw2uhdyuwb7hrwpba4kz.jpg

06we7fxtf8sde0e345hx.jpg

huvyfam59rzut94mdulw.jpg

Μεγιές μεγιές!!!!!

Δεν έφυγες ρε Λευτέρη????

Link to comment
Share on other sites

ΌΧΙ εάν δεν τελείωνα την Passatuba δεν θα έφευγα!

Link to comment
Share on other sites

αχαχαχαχαχα λοιπόν τα λέμε σας χαιρετώ εάν έχω wireless lan εκεί που θα είμαι θα μπω με το Laptop επιτέλους φεύγω!

Link to comment
Share on other sites

αχαχαχαχαχα λοιπόν τα λέμε σας χαιρετώ εάν έχω wireless lan εκεί που θα είμαι θα μπω με το Laptop επιτέλους φεύγω!

Καλές βουτιές!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Είσαι τέλειος τώρα,καλές τσάρκες με μπόλικα στροφιλίκια!!!!!!!!!!!!!! ;)

Thanx Man... ακόμα δεν τελείωσε το Project ολοκληρωματικά για την ανάρτηση αφού κάνω τα 500 - 700 κμ να "κάτσει" απλά έγινε το πρώτο βήμα, θα ξανα ρυθμίσουμε το ύψος και την σκληρώτιτα και την απόσβεση, και θα μπεί μιά OMP H Winchers μπάρα θόλου μπρωστά και πίσω ;) για να ολοκληρωθεί το Project ανάρτηση! λοιπόν τα λέμε εάν έχω wireless το βράδυ η αύριο byeeeeee

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ Κωσταντίνε! να σε ρωτήσψ ποιά μπάρα θόλων πέρασες στο δικό σου Passat? λογικά αυτη που έβαλες εσυ πρέπει να κάνει και στο δικό μου?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.