Jump to content
kouliss

Συνάντηση μελών Αττικής στο Terra Petra

Recommended Posts

όσο για σένα ιμιτασιόν μη μιλάς μη σου ράψω κάνα κουστούμι :ninja::wub::lol:

Καλά κουστούμι θα μου ράψεις,δεν το συζητάμε.... :lol:

Έχεις κάποια άλογα παραπάνω....Και γουστάρω να δώ τι κάνει στο δρόμο ο Χρυσαφούλης..... ;)

Link to comment
Share on other sites

γαμπρέ πού ήσουν????

όσο για σένα μανωλάκη "καθαρός ουρανός, κομοδίνα δεν φοβάται"...... ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest PanosVR6
ακούσατε ακούσατε την πέμπτη 27 του Μηνός θα εμφανιστώ με το Χρυσαφουλη μου και με το νέο του μηχανολογικό update μερικοί από εδω ξέρουν όποιος θέλει βολτουλα θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας :lol::lol::rolleyes::thumbsup:

αντε μανωλακη!γιατι σε περιμενουν πολλοι και πρωτος,πρωτος ξερεις εεεεεεεεε??? rocket.gifrocket.gif η αλικη με το S3 ΤΩΝ 170αλογων :lol: για να δουμε λοιπον!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

lilian έχτιζε ο θανάσης την κυριακή.....

ξέρεις τώρα τελευταία το χουνε αυτό τα μέλη του vwclub.....βρήκαν όλοι το χτίσιμο.....σαν hobby...άντε μην ανοίξω το στόμα μου....!!!!!! tongue.giftongue.giftongue.gif

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

lilian έχτιζε ο θανάσης την κυριακή.....

ξέρεις τώρα τελευταία το χουνε αυτό τα μέλη του vwclub.....βρήκαν όλοι το χτίσιμο.....σαν hobby...άντε μην ανοίξω το στόμα μου....!!!!!! tongue.giftongue.giftongue.gif

Ελληνική Λέσχη Ανέγερσης Οικοδομών γίναμε.... :lol: :lol: :lol: :lol: Δεν ανοίγουμε και μια Off-Shore που είναι και της μόδας;;;; :D

¶σε μην τ' ανοίξεις...Δεν ξέρεις τι ράμματα μπορεί να έχουν για τη γούνα σου... :blush:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.