Jump to content

Recommended Posts

Guest Grouper_8L
ακομα δεν ειναι βελτιωμενο απλως το εβαλα για να το δειτε......

Και πολύ καλά έκανες!

Να το χαίρεσαι :huh:

Τι κινητήρα έχει?

Edited by Grouper
Link to comment
Share on other sites

Τι κινητήρα έχει?

Αν διακρινω καλα τον 1.4 με τα 75 αλογα.

Υ.Γ. Δάκη και παλι να το χαιρεσαι το αμαξι σου :D . (Παλια μου αγαπη hearts.gif )

Link to comment
Share on other sites

Τι κινητήρα έχει?
Αν διακρινω καλα τον 1.4 με τα 75 αλογα.

ναι ειναι το 1.4 75 αλογα με 4 δισκοφρενα..... μπορει να ειναι λιγα τα αλογα αλλα ειναι διαβολακι.... :D

Υ.Γ. ευχαριστω πολυ για τα καλα σας λογια!!! :baby:

Link to comment
Share on other sites

ναι ειναι το 1.4 75 αλογα με 4 δισκοφρενα..... μπορει να ειναι λιγα τα αλογα αλλα ειναι διαβολακι.... :D

Υ.Γ. ευχαριστω πολυ για τα καλα σας λογια!!! :baby:

Το θεμα εχει "βελτιωμενα αμαξια" και το δικο σου ειναι of topic :xmas:

Link to comment
Share on other sites

Δάκης όμορφο το αμάξι σινιαρισμένο και φαίνεται να το προσέχεις καλά....!!!

Αντε σιγά σιγά να το βάλεις τίποτα...να το κάνεις όπςσ θέλεις εσυ...!!!Πάντως κάλα έκανες και το έβαλες........ ;)-_-

Link to comment
Share on other sites

Δάκη καλά έκανες και το έβαλες, εδώ είναι για να παρουσιάζουμε τα τουτούνια μας -_-

Καλά χιλιόμετρα με το polaki και σιγά σιγά... αν έχεις το μικρόβιο... θα αρχίσεις να το "σκαλίζεις" ;)

Link to comment
Share on other sites

Δάκη καλά έκανες και το έβαλες, εδώ είναι για να παρουσιάζουμε τα τουτούνια μας -_-

Καλά χιλιόμετρα με το polaki και σιγά σιγά... αν έχεις το μικρόβιο... θα αρχίσεις να το "σκαλίζεις" ;)

το εχω!!!!!! μονο εμφανησιακα σκεφτομαι να κανω μερικες αλλαγες και εσωτερικα....... απο μηχανη ειμαι ευχαριστιμενος!!!!! διαβολακι!!!!!!!!! B):lol::baby::thumbsup:sillyhorse1rb5.gificoncool5lw.gif

Link to comment
Share on other sites

το εχω!!!!!! μονο εμφανησιακα σκεφτομαι να κανω μερικες αλλαγες και εσωτερικα....... απο μηχανη ειμαι ευχαριστιμενος!!!!! διαβολακι!!!!!!!!! :lol:;):lol::lol:sillyhorse1rb5.gificoncool5lw.gif

Καλά κράτα το μερικά χρόνακια και έλα να μας το ξαναπείς :lol: .Και γώ το ίδιο έχω και ξέρω :lol:

Link to comment
Share on other sites

Όλοι εμφανισιακά τα σκαλίζουμε στην αρχή... tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

παιδια το τουτου μου ειναι ακομα μαμα γιατι σε μερικους μηνες θα φυγω στρατο και δεν θα μπορω να το κανω ετσι οπως θελω....... εχω πολλα πραγματα στο μυαλο μου τα οποια θα τα υλοποιησω μετα τη θητεια μου....... :lol:;):lol:

Link to comment
Share on other sites

Μιας και πρόκειται για μια ολοκληρωμένη παρουσίαση, το θέμα κλειδώνει και θα ανοιχθεί μόνο με αίτημα του δημιουργού του, εφόσον θα έχει κάτι νεότερο να συμπληρώσει.

Link to comment
Share on other sites

παιδια εκανα μερικες αλλαγες και θελω να τις δειτε για να μου πειτε τι γνωμη σας αν σας αρεσουν και αν του λειπει κατι για να ολοκληρωθει η εμφανιση...

λοιπον εχουμε και λεμε:

1) ζαντες momo winter 15'...

2) λαστιχα yokohama 195/50R15...

3) αναρτησεις monroe reflex...

4) τις δαγκανες τις εβαψα εγω...

5) πηγη jvc kw-avx800...

αυτα!!!!

post-10204-1242309811_thumb.jpg

post-10204-1242309832_thumb.jpg

post-10204-1242309849_thumb.jpg

post-10204-1242309862_thumb.jpg

Edited by Δάκης
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.