Jump to content
TAKHS

Ποιο Scirocco?

Recommended Posts

Το 160αρι. Ειναι κριμα για 1,5 χιλιαρικο περιπου. Ο μονος λογος για το 122 είναι αν δεν μπορεις να φτασεις τα +1500 ευρω που θελει το 160αρι.

οσο για το χρωμα, αυτα ειναι γουστα. Εγω στο συνδυασμο λευκο με ηλιοροφή (που του δινει και τον μαυρο τονο της αντιθεσης στην οροφή) δεν κανω υποχώρηση. αλλά είπαμε αυτά ειναι γουστα.

Το εσωτερικο σε αυτα που βρηκες τι χρωμα ειναι?

Εχει άλλα εξτρά?

Μπορουν να δουν ακριβως τον εξοπλισμο απο το δικτυο της Κοσμοκαρ Online και να σου απαντησουν αμεσως

Link to comment
Share on other sites

Μην ξεχνάμε ότι το λευκό αν και ωραίο θα γίνει σώβρακο, ήδη έχει γίνει βασικά, Plus παίζει να το βαρεθείς. Είναι πολλά τα λευκά στους δρόμους πλέον, όπως ήταν τέλος 90's και αρχές 00's το ασημί. Εγώ λέω ανθρακί, αυτό της φωτό, το είδα και στο δρόμο και είναι όμορφο και διακριτικά άγριο. Και ναι, 160άρι όπως θα κατάλαβες κ από το παραπάνω ποστ!!!

Link to comment
Share on other sites

Και τα δυο είναι ετοιμοπαράδωτα στο συγκεκριμένο χρώμα με τα αλκανταρα !!!Και το 122 και το 160 !!!

Για εξτρά χρειάζονται 6 μήνες οπότε δεν το συζητάμε!!!! Αρα τι λέτε οι υπόλοιποι???????

Η γνώμη μου είναι αν το βιάζεται η κοπέλα σου (εσύ δηλαδή tongue.gif ) να το πάρεις, το χρώμα αυτό το είχε στην έκθεση που πήγα και παράγγειλα το δικό μου, ήταν η πρώτη μου επιλογή, μέχρι που είδα το κόκκινο και το άλλαξα! Αν όμως δεν το βιάζεται και μπορείς να την εξυπηρετήσεις εσύ με το δικό σου tongue.giftongue.giftongue.gif για να μπορείς μετά να ζητάς το δικό της! :lol: τότε περιμένετε, για τα καλούδια!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Το εσωτερικο σε αυτα που βρηκες τι χρωμα ειναι?

Εχει άλλα εξτρά?

Οπως το παρακάτω πρέπει να είναι και τα δυο γιατί μου είπε αλκαντάρα σε συνδιασμό με δέρμα σε σκούρο χρώμα!

53037155_1c552d8b41.jpg

Αλλα έξτρα δεν έχει!!!

Edited by TAKHS
Link to comment
Share on other sites

αν θες πολλα εξτρα τοτε περιμενε,αν θες λιγα τοτε παρε το ετοιμο.

οι 6 μηνες αναμονης θα τσουξουν πολυ!!!

πιστεψε με... ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.