Jump to content
VR6

1ο Corrado Meeting!

Recommended Posts

BAD BOY με φώναξες?

VR6 δεν καταλαβαίνεις ότι ο τρόπος σου είναι τραγικός?

Παιδια, χαλαρωστε.

ΕΓΩ αποφασισα (μιλωντας με καποια αλλα παιδια) να οργανωσουμε μια συναντηση για ΚΑΤΟΧΟΥΣ Corrado.

Οπως κ να το εγραφα, το ποστ θα απευθυνοταν σε ΚΑΤΟΧΟΥΣ!!

Σταματηστε το λοιπον οπως πολυ ωραια ειχαμε ηρεμησει 2-3 μερες τωρα κ αφηστε μας να συνενοηθουμε μεσω πμ.

Το μονο λαθος μου απ οτι φανηκε εκ των υστερων ειναι οτι το ποσταρα δημοσια κ δεν εγινε η συνενοηση απ'ευθειας με πμ κ με κινητα. Δεν θα το ξανακανω λοιπον αυτο το λαθος.

Τελος εδω, κι οποιος απο σας νομιζει οτι θα τα καταφερνε καλυτερα ας ξεκιναγε να οργανωσει εκεινος συναντηση.

Εγω αυτο ηθελα, να μαζεψω τα Corrado κ τους ιδιοκτητες τους να συζητησουμε κ να γνωριστουμε κ αυτο προσπαθησα να κανω.

Αλλα ας ληξει αυτο το θεμα κατανταει κουραστικο....

Link to comment
Share on other sites

Τέλος όσον αφορά την ξεχωριστή κατηγορία, για να μη νομίζετε πως σας έχουμε κάνει πέρα, θα ήθελα να σας ενημερώσω πως θα προχωρήσω στην δημιουργία της αντίστοιχης υποκατηγορίας σήμερα-αύριο, αλλά θα τονίσω πως ουδέποτε με ενημέρωσε κάποιος από εσάς πως επιθυμείτε την δημιουργία της. Δυστυχώς μας είναι δύσκολο να παρακολουθούμε πόσα μέλη υπάρχουν από το κάθε μοντέλο ώστε να δημιουργούμε τα αντίστοιχα subforums.

Κώστας

Και πηγε 30 ο μηνας και θα φυγει και οι κατοχοι corrado ακομα περιμενουν.Στο villabaho τριβουν

Link to comment
Share on other sites

Τέλος όσον αφορά την ξεχωριστή κατηγορία, για να μη νομίζετε πως σας έχουμε κάνει πέρα, θα ήθελα να σας ενημερώσω πως θα προχωρήσω στην δημιουργία της αντίστοιχης υποκατηγορίας σήμερα-αύριο, αλλά θα τονίσω πως ουδέποτε με ενημέρωσε κάποιος από εσάς πως επιθυμείτε την δημιουργία της. Δυστυχώς μας είναι δύσκολο να παρακολουθούμε πόσα μέλη υπάρχουν από το κάθε μοντέλο ώστε να δημιουργούμε τα αντίστοιχα subforums.

Κώστας

Και πηγε 30 ο μηνας και θα φυγει και οι κατοχοι corrado ακομα περιμενουν.Στο villabaho τριβουν

Μην ειμαστε αδικοι. Εαν το ειπε ο Κωστας θα το κανει. Ας το κανει οποτε μπορεσει το παλικαρι. Αρκει που θα το κανει.

Και εαν αληθευει αυτο που λενε οτι θα γινει vwmeeting την ιδια Κυριακη καπου στην ΒΑ Αθηνα, που συνηθως γινονται 3 το μεσημερι. Τοτε λεω εγω τωρα... πεταω μια ιδεα. Μαζευομαστε 2 η ωρα κανονικα. και 3.30 κανουμε ενα ωραιο κομβοι ο ενας πισω τον αλλο, ηρεμα και παμε να βρουμε και τους υπολοιπους αφου τα εχουμε πει μεταξυ μας 1-2 ωρες.

Απλα μια ιδεα. εαν οντως θα βγει meeting αυτη τη μερα.

Link to comment
Share on other sites

Μην ειμαστε αδικοι. Εαν το ειπε ο Κωστας θα το κανει. Ας το κανει οποτε μπορεσει το παλικαρι. Αρκει που θα το κανει.

Και εαν αληθευει αυτο που λενε οτι θα γινει vwmeeting την ιδια Κυριακη καπου στην ΒΑ Αθηνα, που συνηθως γινονται 3 το μεσημερι. Τοτε λεω εγω τωρα... πεταω μια ιδεα. Μαζευομαστε 2 η ωρα κανονικα. και 3.30 κανουμε ενα ωραιο κομβοι ο ενας πισω τον αλλο, ηρεμα και παμε να βρουμε και τους υπολοιπους αφου τα εχουμε πει μεταξυ μας 1-2 ωρες.

Απλα μια ιδεα. εαν οντως θα βγει meeting αυτη τη μερα.

Eχει δικιο ο Scirocco gtx ετσι Sakis :D ?Δεν γινονται απο τη μια μερα στην αλλη αυτα :) .

Γιωργο εγω ξερεις ειμαι μαζι σου αν θελουν και τα παιδια μετα τη δικη μας συναντηση παμε και στο μεγαλο μιτινγκ :whistling::whistling: .

Υ.Γ. Ρε φιλε Stoilas καλα ειχαμε ηρεμησει καναδυο μερες τωρα :D τι ξαναναβεις τη φωτια αφου ειδες οτι το θεμα εχει ληξει.

Link to comment
Share on other sites

Όντως θα γίνει meeting του vwclub στις 8 Φεβρουαρίου.

Εγώ θα χαρώ πολύ να μάθω πως πήγατε όλοι μαζί στην επίσημη συνάντηση του club και είναι ο καλύτερος τρόπος για να δείξετε πως υπάρχουν πολλά Corrado στο club...

Link to comment
Share on other sites

Όντως θα γίνει meeting του vwclub στις 8 Φεβρουαρίου.

Εγώ θα χαρώ πολύ να μάθω πως πήγατε όλοι μαζί στην επίσημη συνάντηση του club και είναι ο καλύτερος τρόπος για να δείξετε πως υπάρχουν πολλά Corrado στο club...

+1 :lol: θα τα καμαρωσουμε!

Link to comment
Share on other sites

Guest PanosVR6

εννοειτα οτι θα τα καμαρωσουμε! το corrado ειναι ενα αυτοκινητο με τη δικη του ιστορια μιας και οντως ειχε ξεχωριστη σπορτιφ γραμμη και ηταν πολλα χρονια μπροστα απο την εποχη του!εγω παντως παιδες θα περασω μια βολτα να σας γνωρισω μιας και εχω και δυο φιλαρακια που θα ερθουν στην συναντηση σας,μετα θα παω στη συναντηση του club και αν θελετε παμε ολοι παρεα μιας και ειδα οτι το προτιναν ηδη καποια παιδια!

Link to comment
Share on other sites

εννοειτα οτι θα τα καμαρωσουμε! το corrado ειναι ενα αυτοκινητο με τη δικη του ιστορια μιας και οντως ειχε ξεχωριστη σπορτιφ γραμμη και ηταν πολλα χρονια μπροστα απο την εποχη του!εγω παντως παιδες θα περασω μια βολτα να σας γνωρισω μιας και εχω και δυο φιλαρακια που θα ερθουν στην συναντηση σας,μετα θα παω στη συναντηση του club και αν θελετε παμε ολοι παρεα μιας και ειδα οτι το προτιναν ηδη καποια παιδια!

:lol:

Link to comment
Share on other sites

ελα... ανδρεα χανδρινου 24 κατω τουμπα θεσσαλονικη.ΤΚ 54454... ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ

κοιτα και στο AVATAR πως το κουναω... καυλιαρη ανδρα!!!!

ελα παρε και ενα φιλακι επειδη εισαι βαρβατος ανδρας!

post-81-1233619393_thumb.jpg

Edited by dubbeR_xronis
Link to comment
Share on other sites

ειναι ευκολο ενας admin να ληξη αυτη την συζητηση, να σβησει τα ασχετα κ να κλειδωσει επιτελους αυτο το τοπικ?

Εμεις για την συναντηση ειπαμε θα μιλησουμε με πμ.

Edited by VR6
Link to comment
Share on other sites

Θα παρακαλέσω να μην προχωράτε σε οποιονδήποτε χαρακτηρισμό και να σέβονται κάποιοι τον χώρο εδώ μέσα όπου βρίσκονται....

Link to comment
Share on other sites

ελα... ανδρεα χανδρινου 24 κατω τουμπα θεσσαλονικη.ΤΚ 54454... ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ

κοιτα και στο AVATAR πως το κουναω... καυλιαρη ανδρα!!!!

ελα παρε και ενα φιλακι επειδη εισαι βαρβατος ανδρας!

[/

χαχαχαχαχαχα.Μηπως εισαι και μπαοκ? Φαε ρε καμια μπουγατσα με τυρι.Ετσι κουνα το

με τρελα.Ε ρε κατι νουμερα γι αυτο μας πανε πηδιωντας ολλοι οι αλβανοι και λοιποι.Ουστ

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σας....

είμαι από τις 01:00π.μ. στο γραφείο λόγω δουλειάς και γενικά δεν έχω κοιμηθεί τις τελευταίες 2 ημέρες (κάνω και βραδυνή δουλειά).

Χεστήκατε θα μου πείτε, αλλά δυστυχώς θα την πληρώσετε την νύφη οι εμπλεκόμενοι που προχώρησαν σε χαρακτηρισμούς.

Για κάθε post που ξεφύγατε, θα πάρετε και από μία ποινή 10%.... Οπότε μην παραξενευτείτε για τυχόν 20-άρια, 30-άρια κλπ.

Αυτά.

Και κάτι που ενδιαφέρει τους κατόχους Corrado. Ετοιμάζω το subforum για τα corrado. Αισίως μέχρι το μεσημέρι θα το έχω τελειώσει και θα το δείτε live.

A! Ο επόμενος που θα αγνοήσει τους κανόνες λειτουργίας του forum και θα προχωρήσει σε προσωπικούς χαρακτηρισμούς κλπ. θα πάρει 2μηνη αποβολή.

Link to comment
Share on other sites

Αυτός ο βλάκας ο Σάκης τί είναι? Καινούριο φρούτο?

Αυτο ειναι προσωπικος χαρακτηρισμος knife.gif . Προσεχε γιατι θα τη φας τη διμηνη tongue.giftongue.gif:thumbsup::D:D;):D:D .

Link to comment
Share on other sites

Αυτός ο βλάκας ο Σάκης τί είναι? Καινούριο φρούτο?

Παρε το πολακι σου και συ ρε βλακα και τραβα παιξε σε αλλη παραλια.Φλωρακια ολλοι κομπλεξικα με τα κουβαδακια σας.Απορω τ γραφτηκα και μιλαω εδω με ολλουσ τουσ κουραδομαγκες.Να ειχατε και κανενα αμαξι της προκοπης.Ε ρε βλακες.Απο τη στιγμη που κανετε συναντηση στου ζωγραφου εκει να καταλαβεις.Τα παιχνιδακια σας ρε που τα χωρεσατε εκει?Α Βλεπω και πολλα αλβανια εδω και ειμαι αλεργικος(αγριευω) οποτε αντε γεια αι δε χαρηκα καθολου.

ΥΓ. Οταν λεμε corrado meeting το λεει ξεκαθαρα η φραση ζηλιαρογατες.Οποτε αν αποφασισθει οπως ειπαμε δεκτα και scirocco kai palia jetta αλλα μεχρι εκει το συζηταμε και χωρις αλβανους φυσικα.Το κανoνιζουμε και αλλιως εκτωσ απο δω μερικοι ξερουν πως.

Η πλακα ρε ειναι οτι με προκαλει ο αλβανος απο θεσσαλονικη λες και θα ερθει ο βλακας στον αγιο στεφανο εκτως κα αν πουλησε κανα κιλο χασις να βαλει βενζινη να σου και η παλια πορδη στοιλας σα να λεμε τα φαμαω ολλα.χαχαχαχα ε ρε κατι βλακες και να ξεραν που μιλανε.Και μεσα σε ολλα αυτα μου στελνετε μια τιμωρια να με μαλωσετε οτι θα με διωξετε.Ρε βλακες καταρχας δεν πρεπει να γραφετε εκει γιατι λεει corrado kai oxi pollakia h alla και τεσπα δε σας γουσταρω και την κανω απο μονος μου.Οποια κοτα ξαναγραψει στα παπαρια μου δε θα παρει απαντηση γιατι δε θα ξαναμπω εδω.Γεια σας βλακες κομπλεξικοι

Link to comment
Share on other sites

Ε σας τρώει ο πισινός σας ορισμένους.

Έγιναν και πάλι τα warns 10% στους εμπλεκόμενους και έγιναν και 2μηνες αποβολές.

Τα λέμε σε 60 ημέρες.

Και για την ιστορία... υπάρχουν πολάκια (και παλιά μάλιστα, βλέπε 6Ν :D ) που μπορούν να "ράψουν" άνετα πολύ μεγαλύτερα αυτοκίνητά τους, οπότε μην κακολογείτε τα "μικρά" αυτοκινητάκια...

Υ.Γ.

Το θέμα κλειδώνει όπως είχε ζητήσει και ο δημιουργός του μιας και η συνάντηση θα κανονιστεί με π.μ.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.