Jump to content
polo_6566

φρενάς.

Recommended Posts

γνωριζει κανεις αν υπαρχει κανενας φρενάς που να ειναι πολυ καλος γνωστης στις βελτιωσεις φρενων κατα προτιμηση στα δυτικα προαστεια;

εχω ενα σετ δαγκανων porsche και θελω να τις βαλω αλλα να ξερει ο μηχανικος να εχει φρενομετρο και να μην σφαζει στο γονατο απο τιμες... :blink:

ευχαριστω !

Link to comment
Share on other sites

γνωριζει κανεις αν υπαρχει κανενας φρενάς που να ειναι πολυ καλος γνωστης στις βελτιωσεις φρενων κατα προτιμηση στα δυτικα προαστεια;

εχω ενα σετ δαγκανων porsche και θελω να τις βαλω αλλα να ξερει ο μηχανικος να εχει φρενομετρο και να μην σφαζει στο γονατο απο τιμες... :D

ευχαριστω !

Σε πολλά συγγενικά forum μιλάνε με πολύ καλά λόγια για το Μάνο Μόραρη (Τηλ. 210-6080173)

Είναι στο Σταυρό βέβαια :D :D

Ελπίζω να βοήθησα

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ φιλε μου!

θα του τηλεφωνησω! ;)

Υπαρχει και ο Brakeman που ειναι καπου στην Ηλιουπολη, νομιζω και εχει κανει και προσφορα με εκπτωσεις στο Club. Το τηλεφωνο ειναι 210-9928906 και εκει σκοπευω να παω το polaki για σερβις στα φρενα-υγρα.

Link to comment
Share on other sites

ναι τον brakeman τον ξερω και εχουμε μιλησει.

κοιταγα για κανεναν πιο κοντα.

ξερετε κανεναν τορναδορο που να ειναι πολυ καλος και να εχει τορνο ψηφιακο/ηλεκτρονικο;

ο μοραρης δεν το αναλαμβανει να μου τα βαλει γιατι εχει αντιμετωπισει προβληματα στο παρελθον με ανταπτορες στους οποιους δεν ειχε γινει καλη δουλεια απο τορνατζιδες και τα προβληματα μετα στο φρενο ηταν παμπολλα με τρεμουλα στο τιμονι,στο φρεναρισμα,θορυβους κλπ.

μου ειπε για εναν που κανει πολυ καλη δουλεια καπου στην συγγρου και λεγεται ηρακλης/hercules αλλα δυστηχως δεν ηξερε να μου δωσει τα στοιχεια του ;)

ξερετε τιποτα;

Edited by joop.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.