Jump to content
davinci

Σπορ πακέτο και Interlagos

Recommended Posts

Δεν στις χρεώνουν 215ευρώ extra γιατί είναι πιο όμορφες... αλλά γιατί είναι 235/45 R17 έναντι των Long Beach που είναι 225/45 R17

Εγώ τις είχα δει τις Donington στο test drive του Gratsia... και δεν μου άρεσαν.... έδειχναν πολύ ξένες επάνω στο αμάξι....

Αυτά βέβαια είναι και προσωπικά γούστα του καθενός.... Εμένα μου άρεσαν αυτές γιατί φέρνουν οπτικά αρκετά στις interlagos

Οι ζάντες έχουν ίδιες διαστάσεις τα λάστιχα αλλάζουν και σιγά να μη χρεώσουν το ένα νούμερο πάρα πάνω 215€ όταν η τετράδα 235/45 R17 έχει 650€ τα ποιο ακριβά! Ένα μεσαίο λάστιχο η τετράδα έχουν 300€ Και τα αντίστοιχα 225/45 R17 τα ακριβότερα έχουν 770,40€ και ένα μεσαίο λάστιχο η τετράδα έχουν επίσης 300€ tongue.gif;)

Link to comment
Share on other sites

παιδία πρωτιμότερο ειναι με τις Interlagos η με κάποια άλλη Aftermarket ζάντα... σαν εκίνει την μαύρη που φορούσε το ασπρό η ασιμένιο περλε... (δεν θυμαμε τώρα το χρώμα) αλλά έλεγε πολύ απο εμφάνηση...

Link to comment
Share on other sites

παιδία πρωτιμότερο ειναι με τις Interlagos η με κάποια άλλη Aftermarket ζάντα... σαν εκίνει την μαύρη που φορούσε το ασπρό η ασιμένιο περλε... (δεν θυμαμε τώρα το χρώμα) αλλά έλεγε πολύ απο εμφάνηση...

Προσωπικά μου αρέσει η Donington! Όχι σαν την Interlagos, αλλά όχι να πάω να δώσω 1000+ ευρώ ακόμα δεν το πήραμε! Μη τρελαθούμε κιόλας. ;) Αν ήθελα να βάλω ζάντα μάλλον αυτή 74859_1hanzo.jpgθα έβαζα

Link to comment
Share on other sites

Για κοιτάξτε και αυτές όπως τις έφτιαξα

vwsciroccorieger2008tunwq9.jpg

untitled1copyay1.jpg

Για να μη λένε μερικοί ότι κάνω διακρίσεις με τα χρώματα! tongue.giftongue.giftongue.gif;)

Edited by archery
Link to comment
Share on other sites

Για κοιτάξτε και αυτές όπως τις έφτιαξα

vwsciroccorieger2008tunwq9.jpg

untitled1copyay1.jpg

Για να μη λένε μερικοί ότι κάνω διακρίσεις με τα χρώματα! tongue.giftongue.giftongue.gif;)

Παρα πολυ ομορφες ζαντες.Και εγω Χρηστο προτιμω τις donington απ τις standard γιατι μην ξεχναμε οτι για να φορανε 235 λαστιχο και οχι 225 ειναι και φαρδυτερεσ σαν ιντσες αρα και αλλα καλα επονται... ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!! Ναι όντως, αλλά πως του πάει αυτό το κόκκινο!!! Δεν λέγεται! tongue.giftongue.gif:D

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!! Ναι όντως, αλλά πως του πάει αυτό το κόκκινο!!! Δεν λέγεται! tongue.giftongue.gif:D

Αυτη η ζαντα παει πολυ περισσοτερο στο κοκκινο αλλα τωρα που το κοιταζω(δεν θυμαμαι εχεις βαλει το σπορ πακετο?)του παει πολυ το φυμε αλλο αυτοκινητο...Σκεψου το...

Link to comment
Share on other sites

H DOTZ πάει για ποιό πολύ στο άσπρο για να σπάει :D πάντως είναι φοβερή πάνω στο αυτοκίνητο...

-archery : Έχεις καεί με το photoshop... tongue.gif Πολύ ζούρλια με το Scirocco...

Link to comment
Share on other sites

Αυτη η ζαντα παει πολυ περισσοτερο στο κοκκινο αλλα τωρα που το κοιταζω(δεν θυμαμαι εχεις βαλει το σπορ πακετο?)του παει πολυ το φυμε αλλο αυτοκινητο...Σκεψου το...

Και βέβαια έχω βάλει το σπορ πακέτο! :D

H DOTZ πάει για ποιό πολύ στο άσπρο για να σπάει ;) πάντως είναι φοβερή πάνω στο αυτοκίνητο...

-archery : Έχεις καεί με το photoshop... tongue.gif Πολύ ζούρλια με το Scirocco...

:lol::lol: άστα να πάνε!!! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

και εγώ εάν ήταν να πάρω τώρα αυτοκίνητο αυτό θα έπερνα Η Θα περίμενα να έρθει το Scirocco R20T :D Σε άσπρο φυσικά... ;)

Link to comment
Share on other sites

Υπομονή και θα έρθει και αυτό!

Link to comment
Share on other sites

και εγώ εάν ήταν να πάρω τώρα αυτοκίνητο αυτό θα έπερνα Η Θα περίμενα να έρθει το Scirocco R20T :) Σε άσπρο φυσικά... <_<

Ναι αλλά πόσα δίνεις τώρα... και ΠΟΣΑ θα έδινες για το R20T?

Όσο για σένα Archery... έχουμε το ίδιο γούστο... κάπου μέσα στο forum συζητάγαμε με τον Ted33 για ένα λευκό scirocco και είχα postάρει τις ίδιες ζάντες...

Είναι φανταστικές και ΚΑΘΟΛΟΥ ακριβές

DOTZ Hanzo wheel, 8 x 17 US $ 209.00 / pc

DOTZ Hanzo wheel, 8.5 x 18 US $ 289.00 / pc

DOTZ Hanzo wheel, 9.5 x 18 US $ 299.00 / pc

DOTZ Hanzo wheel, 8.5 x 19 US $ 349.00 / pc

DOTZ Hanzo wheel, 9.5 x 19 US $ 369.00 / pc

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά πόσα δίνεις τώρα... και ΠΟΣΑ θα έδινες για το R20T?

Όσο για σένα Archery... έχουμε το ίδιο γούστο... κάπου μέσα στο forum συζητάγαμε με τον Ted33 για ένα λευκό scirocco και είχα postάρει τις ίδιες ζάντες...

Είναι φανταστικές και ΚΑΘΟΛΟΥ ακριβές

DOTZ Hanzo wheel, 8 x 17 US $ 209.00 / pc

DOTZ Hanzo wheel, 8.5 x 18 US $ 289.00 / pc

DOTZ Hanzo wheel, 9.5 x 18 US $ 299.00 / pc

DOTZ Hanzo wheel, 8.5 x 19 US $ 349.00 / pc

DOTZ Hanzo wheel, 9.5 x 19 US $ 369.00 / pc

Αυτές τις είχα βάλει στο μάτι από τον Σεπτέμβρη που είχα ψηθεί για το Leon αλλά δεν έκαναν λόγο ofset Τώρα για την τιμή επειδή το είχα ψάξει πάνω από 1000¤υρώπουλα! κοντά στα 1200!!!! :)

Edited by archery
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά πόσα δίνεις τώρα... και ΠΟΣΑ θα έδινες για το R20T?

Δεν είναι το θέμα πώσα θα δώσω είναι ότι θα τα δώσω για αυτό που θα με ευχαριστεί... ΝΑΙ μου αρέσει και το "απλό" 2.0TSI αλλά το R20T θα τα έδινα τα παραπάνω για διάφωρους πικίλους λόγους...

1ον Τετρακίνητο

2ον Τελείος διαφορετικο setup ανάρτισεις

3ον Φοβερό BODYKIT <_<B):thumbsup:

4oν Μοτερ ίδιο με το Edition 30 / Cupra2 / S3 / TTS :rolleyes:

5oν έτοιμο S3/ΤΤS Setup :D :D :D

Οπότε θα ευχαριστιθώ να τα δώσω τα παραπάνω φράγκα... :)

Y.Γ. Βγήκαμε πολύ Off-Topic

Edited by Dark Angel
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.