Jump to content
ted33

Esp

Recommended Posts

Να κανω μια ερωτηση και εγω με τη σειρα μου παλι στα παιδια που εχουν ηδη παραλαβει το Scirocco...

Εχει κινηθει κανεις αρκετα γρηγορα με το Scirocco για να μας πει πως αντιδρα το Esp(επειδη δεν απενεργοποιηται πληρως)?Επηρεαζει πολυ?Χανεις την ομορφια της οδηγησης?Τα ομορφα γλυστρηματα?

Γραψτε αντιδρασεις να μαθαινουμε οσοι αναμενουμε...!!!

Link to comment
Share on other sites

Να κανω μια ερωτηση και εγω με τη σειρα μου παλι στα παιδια που εχουν ηδη παραλαβει το Scirocco...

Εχει κινηθει κανεις αρκετα γρηγορα με το Scirocco για να μας πει πως αντιδρα το Esp(επειδη δεν απενεργοποιηται πληρως)?Επηρεαζει πολυ?Χανεις την ομορφια της οδηγησης?Τα ομορφα γλυστρηματα?

Γραψτε αντιδρασεις να μαθαινουμε οσοι αναμενουμε...!!!

Αν θα μπεις μέσα στα βίντεο θα δεις τι μπορεί να κάνει! tongue.gif

κωλιες και drifts κανει ευκολα? παρα το καλο πατημα tongue.gif

(δοκιμασμενα σε ασφαλες περιβαλλον παντα)

Αυτό έλειπε! :D

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ που είχα συνιθήσει με τουτου χωρίς ούτε ένα ηλεκτρονικό ξενερώνω πολύ...

<επεμβάινει και μου τη σπάει συχνά.....

Αλλα περι ορέξεως.......

Τεσπα όταν ξέρεις θα το γλυστρίσεις και θα παίξεις....

Καλό θα ήταν όμως να μπορούσε να απενεργοποιηθεί.......

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ που είχα συνιθήσει με τουτου χωρίς ούτε ένα ηλεκτρονικό ξενερώνω πολύ...

<επεμβάινει και μου τη σπάει συχνά.....

Αλλα περι ορέξεως.......

Τεσπα όταν ξέρεις θα το γλυστρίσεις και θα παίξεις....

Καλό θα ήταν όμως να μπορούσε να απενεργοποιηθεί.......

Ρωταω γιατι το προηγουμενο αυτοκινητο μου ηταν MX5 mazda οποτε καταλαβαινετε οι γνωστες του θεματος!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Ρωταω γιατι το προηγουμενο αυτοκινητο μου ηταν MX5 mazda οποτε καταλαβαινετε οι γνωστες του θεματος!!!

ναι καταλαβαμε οτι πηρες λαθος αμαξι.....

αντε κατσε τωρα με γραμμες και αμα σου αρεσει..... :lol:

Link to comment
Share on other sites

ναι καταλαβαμε οτι πηρες λαθος αμαξι.....

αντε κατσε τωρα με γραμμες και αμα σου αρεσει..... :lol:

Ετσι πεστα!!!Απλα βαρεθηκα να χρειαζομαι πυξιδα να βρω τον προσανατολισμο μου :lol::lol::lol: .Ενταξει πολυ καλο αλλα κουραζει το μαζντακι.Οσο για τις γραμμες κατι θα κανουμε(μια και ετρεχα σε αγωνες),αλλα το Scirocco φιανεται καλοστημενο.

Link to comment
Share on other sites

και οι γραμμες δεν ειναι ασχημες...και σιγουρα πας πιο γρηγορα ετσι....και δες τρως και μουτζες....

...αλλα καμμια φορα...ε ρε φιλε το θες και το αναποδο σου λιγο....

....τεσπα να χαμε να λεγαμε αν μπορουσαμε ας περναμε καμμια 325.....και πανω....( και κανα μπλοκε ρεεεεεε!!!!)

καλοριζικο παντως.......

Link to comment
Share on other sites

και οι γραμμες δεν ειναι ασχημες...και σιγουρα πας πιο γρηγορα ετσι....και δες τρως και μουτζες....

...αλλα καμμια φορα...ε ρε φιλε το θες και το αναποδο σου λιγο....

....τεσπα να χαμε να λεγαμε αν μπορουσαμε ας περναμε καμμια 325.....και πανω....( και κανα μπλοκε ρεεεεεε!!!!)

καλοριζικο παντως.......

Σ ευχαριστω πολυ!!!Μπλοκαδουδουρα-πισω κινηση-στροφες-δυναμη.Οτι καλυτερο...

Link to comment
Share on other sites

ετσι ειναι παιδια...

η πισω κινηση ειναι ολα τα λεφτα.... ακομα και με ενα πισωκινητο βιταρα καταλαβαινεις τη διαφορα tongue.giftongue.giftongue.gif

οσο προχωραμε η αυτοκινητοβιομηχανια θα βγαζει αυτοκινητα με γνωμονα την ασφαλεια την ανεση και τους ρυπους..

παρα τις επιδοσεις και την δυνατοτητα να "παιξεις" με τ αμαξι σου..

;)

Link to comment
Share on other sites

ετσι ειναι παιδια...

η πισω κινηση ειναι ολα τα λεφτα.... ακομα και με ενα πισωκινητο βιταρα καταλαβαινεις τη διαφορα tongue.giftongue.giftongue.gif

οσο προχωραμε η αυτοκινητοβιομηχανια θα βγαζει αυτοκινητα με γνωμονα την ασφαλεια την ανεση και τους ρυπους..

παρα τις επιδοσεις και την δυνατοτητα να "παιξεις" με τ αμαξι σου..

;)

Link to comment
Share on other sites

και οι γραμμες δεν ειναι ασχημες...και σιγουρα πας πιο γρηγορα ετσι....και δες τρως και μουτζες....

...αλλα καμμια φορα...ε ρε φιλε το θες και το αναποδο σου λιγο....

....τεσπα να χαμε να λεγαμε αν μπορουσαμε ας περναμε καμμια 325.....και πανω....( και κανα μπλοκε ρεεεεεε!!!!)

καλοριζικο παντως.......

Μάλλον λάθος αυτοκίνητο διαλέξατε μήπως θα θέλατε μία Μ3???? tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

δεν χρειαζετε να παρεις Μ3 για να νοιωσεις πισω κινηση....

και η 116 παροτι χειροτερο αυτοκινητο απο το golf, λογω πισω κινησης, στους γυαλιστερους ελληνικους δρομους μια χαρα μπορει να παει με τα πλαγια....

καλα για το MX5 δεν συζηταω ειναι απολαυση στο λιγο που το εχω οδηγησει....

Link to comment
Share on other sites

δεν χρειαζετε να παρεις Μ3 για να νοιωσεις πισω κινηση....

και η 116 παροτι χειροτερο αυτοκινητο απο το golf, λογω πισω κινησης, στους γυαλιστερους ελληνικους δρομους μια χαρα μπορει να παει με τα πλαγια....

καλα για το MX5 δεν συζηταω ειναι απολαυση στο λιγο που το εχω οδηγησει....

Ηταν απιθανο το miata.Μακαρι να το ειχα να στο εδινα μια βολτα 'καλη'.Το σλογκαν του ηταν με το πλαι και οπου παει...

Link to comment
Share on other sites

Ηταν απιθανο το miata.Μακαρι να το ειχα να στο εδινα μια βολτα 'καλη'.Το σλογκαν του ηταν με το πλαι και οπου παει...

Αυτό το όπου πάει δεν μου αρέσει και πολύ!!! tongue.gif;):ninja::angry:

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το όπου πάει δεν μου αρέσει και πολύ!!! tongue.gif;):ninja::angry:

Τροπος του λεγειν...Παντα πηγαινε εκει που το ηθελες το καημενο...!!!Ευτυχως το πηρε πολυ καλος φιλος.

Link to comment
Share on other sites

Τροπος του λεγειν...Παντα πηγαινε εκει που το ηθελες το καημενο...!!!Ευτυχως το πηρε πολυ καλος φιλος.

;)

Link to comment
Share on other sites

δεν χρειαζετε να παρεις Μ3 για να νοιωσεις πισω κινηση....

και η 116 παροτι χειροτερο αυτοκινητο απο το golf, λογω πισω κινησης, στους γυαλιστερους ελληνικους δρομους μια χαρα μπορει να παει με τα πλαγια....

καλα για το MX5 δεν συζηταω ειναι απολαυση στο λιγο που το εχω οδηγησει....

και το Ζ4 καλο ειναι

Link to comment
Share on other sites

και το Ζ4 καλο ειναι

καλο ειναι καλο.

το εχει φιλος και το εχω δοκιμασει και σε πλατειες...απλα θελει λιγο πιο σκληρη αναρτηση και καμμια 17ρα ζαντα ( τα εχει στα extra)

εμενα το εχει με μαμα και 16αρα και μπαλονιαζει πολυ....

...ενταξει με αυστηρα κρητηρια...

αλλα εχει και 40 χιλιαρικα αδειο...

Υ.Γ...παρατηρηση οτι εχει καταπληκτικο τιμονι.... α και το ESP εννοειται σβηνει τελειως σε 2 σταδια..βλεπε VW να μαθαινεις...σορρυ για τα εκτος θεματος...

Edited by tyxodioktis100
Link to comment
Share on other sites

εμενα το εχει με μαμα και 16αρα και μπαλονιαζει πολυ....

...ενταξει με αυστηρα κρητηρια...

αλλα εχει και 40 χιλιαρικα αδειο...

Υ.Γ...παρατηρηση οτι εχει καταπληκτικο τιμονι.... α και το ESP εννοειται σβηνει τελειως σε 2 σταδια..βλεπε VW να μαθαινεις...σορρυ για τα εκτος θεματος...

Εχεις δικιο και στο θεμα μπαλονιασμα(εχω οδηγησει το 2.2) αλλα και στο θεμα ESP.Τι κοπω τους εκανε να το κανουν να βγαινει εντελως Off.Ουτε κοπςσ ουτε κοστος...!!!Απλα το κανουν για τους εντελως ασχετους.

Link to comment
Share on other sites

εμενα το εχει με μαμα και 16αρα και μπαλονιαζει πολυ....

...ενταξει με αυστηρα κρητηρια...

αλλα εχει και 40 χιλιαρικα αδειο...

Υ.Γ...παρατηρηση οτι εχει καταπληκτικο τιμονι.... α και το ESP εννοειται σβηνει τελειως σε 2 σταδια..βλεπε VW να μαθαινεις...σορρυ για τα εκτος θεματος...

Εχεις δικιο και στο θεμα μπαλονιασμα(εχω οδηγησει το 2.2) αλλα και στο θεμα ESP.Τι κοπω τους εκανε να το κανουν να βγαινει εντελως Off.Ουτε κοπςσ ουτε κοστος...!!!Απλα το κανουν για τους εντελως ασχετους.

Δεν το κάνουν για τους άσχετους το κάνουν για την ασφάλεια του συνόλου, μη ξεχνάς ότι και στους καλύτερους οδηγούς αγώνων έχει φύγει το αυτοκίνητο. tongue.gif Και αλλιώς είναι να σου φεύγει σε πίστα και αλλιώς σε δρόμους δημόσιους και τι δρόμους, τεσπα μόνο δρόμοι δεν είναι αυτοί! :angry2:

Link to comment
Share on other sites

Δεν το κάνουν για τους άσχετους το κάνουν για την ασφάλεια του συνόλου, μη ξεχνάς ότι και στους καλύτερους οδηγούς αγώνων έχει φύγει το αυτοκίνητο. tongue.gif Και αλλιώς είναι να σου φεύγει σε πίστα και αλλιώς σε δρόμους δημόσιους και τι δρόμους, τεσπα μόνο δρόμοι δεν είναι αυτοί! ;)

Καλα εδω που τα λεμε δεν εχεις αδικο. Ο χειροτερος δρομος της Ευρωπης ειναι ο καλυτερος δικος μας...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.