Jump to content
the_phantom_boy

Οπτικές βελτιώσεις σε Polo 9n3...

Recommended Posts

εμενα γενικα δεν με αρεσουν ουτε οι μαυροι προβολεις....ουτε η μαύρη μασκα....θέλω να κάνει αντίθεση...

και με τρελαίνει η μάσκα με το χρώμιο μπροστα....

επίσης αυτό που πιστεύω πως πρέπει να κάνεις σε 1η φάση ...το έχω ξαναπεί και το ξαναλέω είναι να βάψεις τα πλαστικά...

πιστεψε με είναι ένας απο τους λόγους που πήρα πολο....( το γεγονός ότι ήταν βαμένο παντού...σε αντιθεση με τα αλλα στην κατηγορια του)

και για να σε πισω βάλε την μια φωτο απο πριν δίπλα σε μία απο εδώ λινκ

Δεν μπορώ να πω...

Το νικελ δείχνει αλλιώς! ¶λλη κλάση! tongue.gif

Σε περίπτωση που βάλω μάυρα Angel Eyes, θα χρειαστώ ένα μαύρο "V"... και είμαι κομπλέ...

Σε περίπτωση όμως που επιλέξω τα νίκελ Angel Eyes, νικελ "V", πρέπει να εξαφανίσω το οτιδήποτε μαύρο...

Οπότε πάμε σε αλλαγή καθρεφτών, πλαστικών πόρτας, χερουλιών πόρτας, βάψιμο πλαστικών μπροστά προφυλακτήρα, απο πίσω, νικελ μπούκα και νικελ "γραμμούλα" στην πόρτα του πορτ μπαγκάζ...

Θα τα βρώ όλα αυτά εύκολα?

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να πω...

Το νικελ δείχνει αλλιώς! ¶λλη κλάση! tongue.gif

Σε περίπτωση που βάλω μάυρα Angel Eyes, θα χρειαστώ ένα μαύρο "V"... και είμαι κομπλέ...

Σε περίπτωση όμως που επιλέξω τα νίκελ Angel Eyes, νικελ "V", πρέπει να εξαφανίσω το οτιδήποτε μαύρο...

Οπότε πάμε σε αλλαγή καθρεφτών, πλαστικών πόρτας, χερουλιών πόρτας, βάψιμο πλαστικών μπροστά προφυλακτήρα, απο πίσω, νικελ μπούκα και νικελ "γραμμούλα" στην πόρτα του πορτ μπαγκάζ...

Θα τα βρώ όλα αυτά εύκολα?

λοιπον...η μασκα απο εβαυ

καθρέφτες βάλε νικελ...θα σου βγεί αρκετά φθηνότερα,αν και κοροιδευω όσους έχουν ( δεν εχουμε όλοι σ3 tongue.gif )..έχει θα ψάξω λινκ, η γραμμούλα πίσω στην αντιπροσωπεία, τα πλαστικά δεν ξέρω πως τα βάφεις.....αλλά γίνεται σίγουρα...

λινκ

Edited by chp
Link to comment
Share on other sites

όλα γίνονται χρήμα και υπομονή να έχεις!

Link to comment
Share on other sites

OZ Ultraleggera πολύ καλή επιλογή ζάντας και πανάλαφρη! το αμέσως νεότερο μοντέλο μετά την δικιά μου την OZ Superleggera! και η Ultraleggera είναι και κατά 80gr ελαφρύτερη από την δικιά μου Superleggera.

Edited by Dark Angel
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.