Jump to content
FOTIS_GOLF2_16V

Diagnostic Code Reader Vag5053 Obd2

Recommended Posts

paidia geia xara, exo brei teleutaia kai se poly kali timh to parakato diagnostiko gia VW audi sto ebay.

ap oti leei se metafrash pou exo kanei, mporeis na sbhseis lampakia sto kantran klp.

epeidh kano syxna agores apo ebay, leo na to paro.

exei kaneis kati paromoio gia na mou pei peripou pws leitourgei kai ti akribos prosferei?

euxaristo!!

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν παίρνεις ένα VagCom να τελειώνεις;

το VagCom τι ακριβως ειναι? υπαρχει στο ebay?

Link to comment
Share on other sites

το VagCom τι ακριβως ειναι? υπαρχει στο ebay?

μαλλον με το VagCom χρειαζομαι και laptop ε?

το παραπανω ομως διαγνωστικο Diagnostic Code Reader Vag5053 Obd2 λειτουργει αυτονομα!!!

Link to comment
Share on other sites

VagCom μπορείς να βρεις και στο eBay.

Δεν είναι ένα "ό,τι να'ναι" διαγνωστικό. Είναι ό,τι και ο εγκέφαλος που χρησιμοποιούν οι επίσημοι αντιπρόσωποι, με άλλο όνομα. Κάνει για όλα τα αυτοκίνητα του group Vag και μπορείς να κάνεις τα ΠΑΝΤΑ με αυτό. Όταν όμως λέμε τα πάντα, εννοούμε ΤΑ ΠΑΝΤΑ.

Ναι, θέλει και laptop. Συνδέεις το αυτοκίνητο με το laptop και περνάς ρυθμίσεις από εκεί. Αυτό που δείχνεις το βλέπω πρώτη φορά. Προσωπικά, θα φοβόμουν πολύ να το βάλω στο αυτοκίνητο.

Link to comment
Share on other sites

VagCom μπορείς να βρεις και στο eBay.

Δεν είναι ένα "ό,τι να'ναι" διαγνωστικό. Είναι ό,τι και ο εγκέφαλος που χρησιμοποιούν οι επίσημοι αντιπρόσωποι, με άλλο όνομα. Κάνει για όλα τα αυτοκίνητα του group Vag και μπορείς να κάνεις τα ΠΑΝΤΑ με αυτό. Όταν όμως λέμε τα πάντα, εννοούμε ΤΑ ΠΑΝΤΑ.

Ναι, θέλει και laptop. Συνδέεις το αυτοκίνητο με το laptop και περνάς ρυθμίσεις από εκεί. Αυτό που δείχνεις το βλέπω πρώτη φορά. Προσωπικά, θα φοβόμουν πολύ να το βάλω στο αυτοκίνητο.

εχει ελληνικο μενου το vagcom?

αυτο πο δειχνω ειναι στο παρακατω site:

http://cgi.ebay.de/VAG-5053-DIAGNOSTIC-COD...p3286.m63.l1177

ap oti leei fenete na einai kalo...

Link to comment
Share on other sites

Ελληνικό μενού;; Το δικό μου δεν έχει σίγουρα. Αλλά και να είχε, δεν θα το επέλεγα.

Όσα ακόμη έχω δει εδώ στο club, επίσης δεν έχουν.

Link to comment
Share on other sites

70 ευρώ;;; Με τόσα παίρνεις VagCom! Ψάξε λίγο τις αγγελίες εδώ μέσα και δες και μερικά threads σχετικά...

Link to comment
Share on other sites

70 ευρώ;;; Με τόσα παίρνεις VagCom! Ψάξε λίγο τις αγγελίες εδώ μέσα και δες και μερικά threads σχετικά...

nai alla den exo laptop... :D

Link to comment
Share on other sites

nai alla den exo laptop... :)

φιλαράκι και εγώ αγόρασα από το ebay ακριβώς το ίδιο διαγνωστικό και είμαι πολύ ικανοποιημένος. Βέβαια από τη μάνα του έχει κάποιες βασικές λειτουργίες, αλλά αν του κάνεις update από το internet όπως λένε οι οδηγίες έχει παρά πολλά. Εγώ βασικα το πήρα γιατί καθώς άλλαζα το μαμα ράδιο, είχα αποσυνδέσει τον αερόσακο του συνοδηγού και ανοιξα τον διακόπτη να δώ αν έχει ρεύμα και μου άνοιξε το λαμπάκι του αερόσακου. Και επειδή βαρέθηκα να τρέχω στην εταιρία συνέχεια το πήρα και ησύχασα.

Link to comment
Share on other sites

φιλαράκι και εγώ αγόρασα από το ebay ακριβώς το ίδιο διαγνωστικό και είμαι πολύ ικανοποιημένος. Βέβαια από τη μάνα του έχει κάποιες βασικές λειτουργίες, αλλά αν του κάνεις update από το internet όπως λένε οι οδηγίες έχει παρά πολλά. Εγώ βασικα το πήρα γιατί καθώς άλλαζα το μαμα ράδιο, είχα αποσυνδέσει τον αερόσακο του συνοδηγού και ανοιξα τον διακόπτη να δώ αν έχει ρεύμα και μου άνοιξε το λαμπάκι του αερόσακου. Και επειδή βαρέθηκα να τρέχω στην εταιρία συνέχεια το πήρα και ησύχασα.

ακριβως για τον ιδιο λογο πηγα και γω τις προαλες στην VW!!! update γινεται ευκολα?

λεω να παρω το συγεκριμενο εργαλειο, πρωτα πρωτα επειδη δεν εχω laptop, και κατα δευτερον απ οτι λεει ο seller, εχει πολλες δυνατοτητες!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.