Jump to content
mout

ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΑ ΠΑΚΕΤΑ ΚΑΙ ΤΙΜΕΣ

Recommended Posts

Επειδή απο οτι βλέπω οι περισσότεροι απο εμας περιμένουμε να παραλάβουμε τα νέα μας αυτοκίνητα.

Προτείνω να γράφουμε ασφαλιστικές εταιρείες και πακέτα για να είμαστε πιο ενημερωμένοι και προετοιμασμένοι στην απόφαση μας για ασφαλιστική κάλυψη!

Link to comment
Share on other sites

Εγω μάλλον θα του κάνω απο την anytime insurance by interamerican

το πακέτο plus με 266,45€ το εξάμηνο.

Περιλαμβάνει:

Aστική Ευθύνη

Κάλυψη από ανασφάλιστο όχημα

Νομική προστασία

Οδική βοήθεια

Πυρκαγιά

Φυσικά Φαινόμενα

Τρομοκρατικές ενέργειες

Ολική κλοπή

Μερική κλοπή

Θραύση κρυστάλλων

Προσωπικό ατύχημα οδηγού

Ενοικιαζόμενο αυτοκίνητο

Παλαιότητα ανταλλακτικών

Link to comment
Share on other sites

Έχετε διαβάσει τίποτα για την allianz?

Δεν ξέρω ακόμα τιμές αλλα ξέρω ότι σε περίπτωση κλοπής η ολικής καταστροφής σου πληρώνει το 100% τις τιμολογιακής του αξιας!Αυτό ισχύει κατά την διάρκεια του δανείου!δεν ξέρω μετά τι παίζει!

Link to comment
Share on other sites

@mout: Με 266,45ε που λες, έχεις κάλυψη πυρός και κλοπής για 23.550 που κάνει το αυτοκίνητο; Εμένα μου χει δώσει εταιρία 316ε τιμή..Έχει σημασία το ποσό της αποζημίωσης.

Αν μπορείτε απαντήστε μου απόψε, γιατί αύριο κάνω ασφαλiστήριο tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

@mout: Με 266,45ε που λες, έχεις κάλυψη πυρός και κλοπής για 23.550 που κάνει το αυτοκίνητο; Εμένα μου χει δώσει εταιρία 316ε τιμή..Έχει σημασία το ποσό της αποζημίωσης.

Αν μπορείτε απαντήστε μου απόψε, γιατί αύριο κάνω ασφαλiστήριο tongue.gif

Sorry, για την καθυστέρηση της απάντησης αλλα ναι για αυτό το ποσο.

Αν μπεις στο site τα βλέπεις ολα

Link to comment
Share on other sites

Έχετε διαβάσει τίποτα για την allianz?

Δεν ξέρω ακόμα τιμές αλλα ξέρω ότι σε περίπτωση κλοπής η ολικής καταστροφής σου πληρώνει το 100% τις τιμολογιακής του αξιας!Αυτό ισχύει κατά την διάρκεια του δανείου!δεν ξέρω μετά τι παίζει!

Καλα ξέρεις για την Αllianz. Σε καλυπτει οπως προανέφερες. Εγω αυτή χρησιμοποίησα 1060 ευρω περιπου νομιζω το χρονο και νομιζω ισχυει και για μετα το δανειο.... Επειδη δε θυμαμαι καλα 8α κοιταξω στο αυτοκινητο και θα ενημερωσω ξανα.............

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.