Jump to content
kouliss

Συνάντηση μελών Αττικής

Recommended Posts

Γιωργιο μιας και θα περασεις απο τα μερη μου δεν κατεβαινουμε μαζι?

¶μα δε πηγαίνεις γ@μιώντ@ς.......... ^_^;)-_-

Μιλάμε αύριο και το κανονίζουμε.

Link to comment
Share on other sites

¶μα δε πηγαίνεις γ@μιώντ@ς.......... ^_^;)-_-

Μιλάμε αύριο και το κανονίζουμε.

Παίδες αν είναι να ακολουθήσω και εγώ ρε. Σας στέλνω Pm το τηλέφωνο να μου στείλετε κανα μύνημα να φύγουμε παρέα.

Link to comment
Share on other sites

¶μα δε πηγαίνεις γ@μιώντ@ς.......... ^_^;)-_-

Μιλάμε αύριο και το κανονίζουμε.

Τι κουβεντες ειναι αυτες?Θα τω πω στην γυναικα σου tongue.gif και σου βαλω πιπερι στο στομα!! :lol: . Με εχεις δει να πηγανω ............., ποτε? tongue.gif

Υ.Γ. Vento_Furious θα κοιταξω να συνεννοηθω με τον Γιωργο και αν ειναι σε παιρνω τηλ, γιατι υπαρχει περιπτωση να ερθω μονος μου. ( θα δειξει η νεκροψια).

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

γιατι υπαρχει περιπτωση να ερθω μονος μου.

Εννοείς οτι δε θα αντέξεις να πηγαίνεις τόσο αργά και θα φύγεις μπροστά μόνος σου??? ^_^:D:cry:

Link to comment
Share on other sites

....και περάσαμε καλαάαααααα ΟΕ ΟΕ ΟΕΟΕ

Είδαμε γνωστά μούτρα, τον βοηθό κριτή του ΚΑΡΑΟΚΕ, κ.α. tongue.gif

Συγχαρητήρια για την επιλογή του μαγαζιού, ήταν πράγματι πολύ ωραίο, παρά την βροχή η θέα ήταν απίστευτη!!!!

Θα το... τιμήσω ξανά στο μέλλον :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Αυτό θα τιμήσεις το μαγαζί ή τις περίεργες κρυψώνες για ...@$!#%... που έμαθα ότι υπάρχουν εκεί ψηλά????

Περάσαμε όντως υπέροχα και σίγουρα θα πρέπει να ξαναπάμε μιας και τώρα έγινε η κάτοψη του χώρου για τα αυτοκίνητα.....(σωστός κώστα????) - τα χω στήσει στο μυαλό μου..... -

Υπέροχη θέα και απίστευτη συνάμα και από κόσμο χάλια πολύ ΧΑΛΙΑ.....τί να σας πώ....τα δαμε όλα...την επόμενη φορά όποιος δεν βλέπει στα μάτια τον χρήστο (scirocco08 ) θα χάνει πολλά κορμιά......χιιχιχιχιχιιχ....ακούς παναγιωτάκη.....????

Για την ιστορία και μόνο ήταν εκεί οι:

Tallman +2

BAD BOY +1

lilian_tsi

Gfsi

lupakos

Giorgos79 +1

Vento furious

skaraviaios

kouliss

scirocco08

Timos3081 (καλοσώρισες στην παρέα μας φίλε τηλέμαχε.....)

svouras +1

PanosVR6

doumasj

doggy

Blackadder

mp05 +1

silver4 +1

Link to comment
Share on other sites

Αυτό θα τιμήσεις το μαγαζί ή τις περίεργες κρυψώνες για ...@$!#%... που έμαθα ότι υπάρχουν εκεί ψηλά????

Περάσαμε όντως υπέροχα και σίγουρα θα πρέπει να ξαναπάμε μιας και τώρα έγινε η κάτοψη του χώρου για τα αυτοκίνητα.....(σωστός κώστα????) - τα χω στήσει στο μυαλό μου..... -

Υπέροχη θέα και απίστευτη συνάμα και από κόσμο χάλια πολύ ΧΑΛΙΑ.....τί να σας πώ....τα δαμε όλα...την επόμενη φορά όποιος δεν βλέπει στα μάτια τον χρήστο (scirocco08 ) θα χάνει πολλά κορμιά......χιιχιχιχιχιιχ....ακούς παναγιωτάκη.....????

Για την ιστορία και μόνο ήταν εκεί οι:

Tallman +2

BAD BOY +1

lilian_tsi

Gfsi

lupakos

Giorgos79 +1

Vento furious

skaraviaios

kouliss

scirocco08

Timos3081 (καλοσώρισες στην παρέα μας φίλε τηλέμαχε.....)

svouras +1

PanosVR6

doumasj

doggy

Blackadder

mp05 +1

silver4 +1

Οντως περασαμε σουπερ (οπως καθε φορα δλδ) ;) . Ειχε και......μπαλετα απο οτι πηρε το ματι μου tongue.gif ( τα ακους κυριε με το φτυαρι εσυ που εσκαβες :lol::lol: και δεν ηρθες στο meeting?).

Υ.Γ. Ανοιξτε και αλμπουμ να ανεβασω φωτο.

Link to comment
Share on other sites

ρε συ γιαννη τι να κανω!!!!! αφου ο παναγιωτης θελει να μεγαλωσει το club και εκανε προτασεις για εγγραφες! πανω απο ολα το club... :D

Link to comment
Share on other sites

δλδ έχουμε και τμήμα σκάουτιγκ και δεν το ξέραμε????

ρε τι μαθαίνει κανείς.....

Link to comment
Share on other sites

δλδ έχουμε και τμήμα σκάουτιγκ και δεν το ξέραμε????

ρε τι μαθαίνει κανείς.....

Αν θέτε μπορώ να επιμεληθώ και του τμήματος casting :D !!!...

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε και τον παπαράτσι... :D:lol::lol::lol:

Καλα καλα λεγε τετοια.................... tongue.gif

Αν θέτε μπορώ να επιμεληθώ και του τμήματος casting ;) !!!...

Και εγω μαζιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι +100000000000000000000000000000000000000000000000

Link to comment
Share on other sites

Guest N.O.S.-->

ναι μην χασετε λιγουρια ου να μου χαθητε

Για καπιος χωλοστοματους ειχα δουλεια και δεν ηρθα αντε μη σας χε... tongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

ναι μην χασετε λιγουρια ου να μου χαθητε

Για καπιος χωλοστοματους ειχα δουλεια και δεν ηρθα αντε μη σας χε... tongue.giftongue.gif

Ξερουμε ξερουμε κτ για φτυαρια, τσαπες, χαντακια, λαγουμια :lol: πηρε το αυτι μου.

Link to comment
Share on other sites

scouting....casting....αυτο δεν ειναι club αυτο ειναι το μαγαζι του ρεβη!

Link to comment
Share on other sites

Guest PanosVR6

ΝΑΙ ΝΤΟΥΜΑ ΘΑ ΤΟ ΑΝΑΛΑΒΩ ΕΓΩ ΤΟ SCOUTING.......CASTING!!! hearts.gifhearts.gif ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΘΕΛΩ 1ον ΜΠΛΟΚΑΚΙ ΕΓΓΡΑΦΗΣ 2ον ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΑ ΦΥΛΑΔΙΑ ΚΑΙ ΚΑΡΤΕΣ,ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΑΣΤΑ ΕΠΑΝΩ ΜΟΥ! :lol::whistling: ΑΝ ΘΕΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΟΗΘΕΙΣΗΣ :wacko::baby:

Link to comment
Share on other sites

ναι μην χασετε λιγουρια ου να μου χαθητε

Για καπιος χωλοστοματους ειχα δουλεια και δεν ηρθα αντε μη σας χε... tongue.giftongue.gif

Μαστρο Φώτη, άσε το παιδί μια Κυριακή ελεύθερο, όλη τη βδομάδα είναι από meeting σε meeting, από project σε audit, και γ@μαει μια φορά και κοιμάται 5 μέρες.

Link to comment
Share on other sites

Έχει ανοιχτεί άλμπουμ... και περιμένει ;-)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.