Jump to content
left_askit

Sport Packet Sienna

Recommended Posts

Παιδια εχω παραγγειλει το golf mk6 κ το περιμενω στα μεσα Μαιου..Απλα εχω προβληματιστει γιατι εχω βαλει σαν εξτρα το Sport Packet Sienna κ δν εχω πετυχει καποιον στο φορουμ π να εχει κανει την ιδια επιλογη με εμενα κ να δω κ καμια αληθινη φωτογραφια με το αμαξι..Το χειροτερο ειναι οτι δεν το εχω δει και καθολου στον δρομο....Κ σκεφτομαι...Μηπως δεν εκανα καλη επιλογη??

Σας ευχαριστω εκ των προτερων για το ενδιαφερον..!

post-11442-1239559771_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω παραγγειλει το golf mk6 κ το περιμενω στα μεσα Μαιου..Απλα εχω προβληματιστει γιατι εχω βαλει σαν εξτρα το Sport Packet Sienna κ δν εχω πετυχει καποιον στο φορουμ π να εχει κανει την ιδια επιλογη με εμενα κ να δω κ καμια αληθινη φωτογραφια με το αμαξι..Το χειροτερο ειναι οτι δεν το εχω δει και καθολου στον δρομο....Κ σκεφτομαι...Μηπως δεν εκανα καλη επιλογη??

Σας ευχαριστω εκ των προτερων για το ενδιαφερον..!

Βρές και κατέβασε το αρχείο Golf-VI-UK-brochure.pdf που έχεις όλες τις ζάντες και διάλεξε. Προσωπικά η μόνη που μου αρέσει δυστυχώς είναι η Vancouver ... To έχω δει και live σε λευκό με τη συγκεκριμένη ζάντα και απλά τα έσπαγε!

Link to comment
Share on other sites

Βρές και κατέβασε το αρχείο Golf-VI-UK-brochure.pdf που έχεις όλες τις ζάντες και διάλεξε. Προσωπικά η μόνη που μου αρέσει δυστυχώς είναι η Vancouver ... To έχω δει και live σε λευκό με τη συγκεκριμένη ζάντα και απλά τα έσπαγε!

Το εχω το αρχειο κ την εχω δει σε φωτο αλλα δεν ειναι σαν να την βλεπεις ζωντανα ή τουλαχιστον σε φωτο καποιου αλλου...Κ εμενα η vancouver μ αρεσε περισσοτερο αλλα μ ειπαν μεσα απο την αντιπροσωπεια να μην βαλω 18'αρα ζαντα..Η ιδανικη ειναι 17'.Αν η vancouver ηταν 17' ειχε φυγει αμυριστη!!

Link to comment
Share on other sites

Το εχω το αρχειο κ την εχω δει σε φωτο αλλα δεν ειναι σαν να την βλεπεις ζωντανα ή τουλαχιστον σε φωτο καποιου αλλου...Κ εμενα η vancouver μ αρεσε περισσοτερο αλλα μ ειπαν μεσα απο την αντιπροσωπεια να μην βαλω 18'αρα ζαντα..Η ιδανικη ειναι 17'.Αν η vancouver ηταν 17' ειχε φυγει αμυριστη!!

Και εγώ πιστεύω ότι η 18άρα είναι υπερβολική και ότι η 17άρα είναι ιδανική. Δες και την Porto πρέπει να είναι όμορφη. Αν δεν κάνω λάθος είναι αυτή που φαίνεται σε αυτό το video

Link to comment
Share on other sites

Με πηραν τηλ απο την αντιπροσωπεια για να μ πουν για την νεα τιμη μετα την μειωση των τελων κ μ ειπαν οτι εχουν στην αποθηκη τους ενα golfakiε σπορ πακετο sienna..Πηγα φυσικα..!Οι ζαντες για οσους εχουν απορια ειναι ιδιες με αυτες του crosspolo αλλα λιγο πιο σκουρες.Ανεβαζω κ μια φωτο π τραβηξα με το κινητο μ για να δειτε ακριβως πως ειναι live!(ανεβαζω κ μια με το crosspolo π φοραει τις ιδιες για να δειτε πιο καθαρα)

post-11442-1239783017_thumb.jpg

post-11442-1239783387_thumb.jpg

post-11442-1239783645_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.