Jump to content

Recommended Posts

μιασ και ιμε νεο μελοσ στι παρεα σασ να σασ διξο και το δικο μου λιπον αν και πολι απο σασ θα με ξερετε και απο αλλα forum η ακομα και οσι σιχναζετε ΟΛ.ΧΟΡΙΟ και ΑΒ και MACDONALDS μπορι να με ξερετε και απο αυτα τα μεροι...post-12299-1239723440_thumb.jpgpost-12299-1239723458_thumb.jpg[a

ttachment=10869:011307042844.jpg]

αυτα τα ολιγα και απο μενα

post-12299-1239723469_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest Grouper_8L

Η μανούλα σου σίγουρα σε ξέρει , εμείς όχι. tongue.gif

Καλωσήρθες, ωραίο το polo. Καλά τσάγια μιας και το'χεις τ'όνομα και προσοχή.

Link to comment
Share on other sites

γραφεις και στο gtc ετσι δεν ειναι man?ωραια η τσαγιερα σου και δυνατο οπως ακουγετε στην πιατσα.....

Link to comment
Share on other sites

ναστε καλα για το καλοσορισμα πεδεσ...χερομε που σασ βρικα και ελπιζο στι επομενη σιναντισι να μπορεσο να ερθο...

γραφο και στο gtc,skodaclub,vwpoloclub,coltpower club.

σε ολα αυτα γρφαο ασχετοσ αν εχο πολο...

η πιατσα μεγαλε πολα λεη αφου για ενα διαστιμα με ιχαν βγαλι οτι φοραο nitro,s3 setup αλη τουρμπινα κτλπ κτλπ...αστα να πανε

Link to comment
Share on other sites

ναστε καλα για το καλοσορισμα πεδεσ...χερομε που σασ βρικα και ελπιζο στι επομενη σιναντισι να μπορεσο να ερθο...

γραφο και στο gtc,skodaclub,vwpoloclub,coltpower club.

σε ολα αυτα γρφαο ασχετοσ αν εχο πολο...

η πιατσα μεγαλε πολα λεη αφου για ενα διαστιμα με ιχαν βγαλι οτι φοραο nitro,s3 setup αλη τουρμπινα κτλπ κτλπ...αστα να πανε

Καλως ηρθες στην παρεα μας. Πολυ ομορφο το πολακι σου (παλια μου hearts.gifhearts.gif ). Μηπως εχεις καμμια σχεση με Πευκη καιι συγκεκριμενα FLOCA Πευκης?

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες στην παρεα μας. Πολυ ομορφο το πολακι σου (παλια μου hearts.gifhearts.gif ). Μηπως εχεις καμμια σχεση με Πευκη καιι συγκεκριμενα FLOCA Πευκης?

Έχει, έχει... αυτό που βλέπεις είναι....

Link to comment
Share on other sites

ναι αμε τα floca πευκησ ινε ακριβοσ απεναντι απο το σπιτι μου ιμε η προτι γονιακη πολικατικια διπλα τουσ...εντομεταξι αυτο με ροτανε πολοι και νομιζουν ποσ καθε μερα λιονο στουσ καφεδεσ.χαχαχαχαχαχ

metal dramer τορα με τα κενουργια ελαστικα ιμισλικ parada ουτε προτεσ δεν με εχισ.αχαχααχαχα παταη κατο και ξεκολαη.

χεχεχεχε

Link to comment
Share on other sites

ναι αμε τα floca πευκησ ινε ακριβοσ απεναντι απο το σπιτι μου ιμε η προτι γονιακη πολικατικια διπλα τουσ...εντομεταξι αυτο με ροτανε πολοι και νομιζουν ποσ καθε μερα λιονο στουσ καφεδεσ.χαχαχαχαχαχ

metal dramer τορα με τα κενουργια ελαστικα ιμισλικ parada ουτε προτεσ δεν με εχισ.αχαχααχαχα παταη κατο και ξεκολαη.

χεχεχεχε

Οντως το πολακι εκει το χαζευω οποτε το βλεπω, ασε που η στροφη εκει ειναι για πολυυυυυ χειροφρενο αλλα ο @##@##@@ δημαρχος εβγαλε το πεζοδρομιο πολυ εξω και ποσες φορες παρολιγο............. B) .

Link to comment
Share on other sites

ναι αμε τα floca πευκησ ινε ακριβοσ απεναντι απο το σπιτι μου ιμε η προτι γονιακη πολικατικια διπλα τουσ...εντομεταξι αυτο με ροτανε πολοι και νομιζουν ποσ καθε μερα λιονο στουσ καφεδεσ.χαχαχαχαχαχ

metal dramer τορα με τα κενουργια ελαστικα ιμισλικ parada ουτε προτεσ δεν με εχισ.αχαχααχαχα παταη κατο και ξεκολαη.

χεχεχεχε

εγω ομως σε εχω B) στις στοφες ομως tongue.gif

ε μην μου πεις πως αλλαξες και αναρτηση :D

Link to comment
Share on other sites

@ metal: όχι ρε, τρελλός είσαι? σιγά μη τα αλλάξω απο τώρα ( που πετάω και κώλους... ) , αλλά μέσα στην εβδομάδα που μας έρχεται θα μπούν κι αυτά.

@ polotsik: ναι καλά, άν πάρω όμως το polo του phantom τότε θα σου πώ εγώ...

Link to comment
Share on other sites

@ polotsik: ναι καλά, άν πάρω όμως το polo του phantom τότε θα σου πώ εγώ...

τοτε κι εγω θα παρω το σμαρτ tongue.gif:lol:

Link to comment
Share on other sites

λιαν σιντομοσ το polo μου θα βγαλι περι τα 320 αλογακια....τα λεφτα μαζευοντε μεχρι τορα ιμαστε στα 1400 ευρο περιπου....

η στιγμι τισ μεγαλισ τουρμπινασ φτανι.ιμε αναμεσα σε 2871r,vf34 εγο εχο μια τασι προσ τιν 28ρα...εσισ τι μου προτινετε?

Link to comment
Share on other sites

αυτεσ τισ μερεσ ψαχνομε πολι περι τουρμπινασ και περιφεριακον για επιλογι και εξευρεσι....

μετα απο σκεψι κατελιξα στιν gt28r(300-310αλογα) με μπιελεσ,πιρουσ απο το s3,μπεκ 630 siemens,μαφ s3 και στο τελοσ ριθμιζμα απο overload(μαλον).....θα διξι στιν πορια...ιμε αναμεσα σε overload και unitronic απλα στην 2ρη ετερια ναι μεν ινε η καλιτερη σε big turbo εφαρμογεσ αλλα εχι 1200 ευρο και αυτο χτιπαη καποσ.

τα λεφτα μαζευοντε και γενικα βαδιζο ακομα καλα.

Link to comment
Share on other sites

όχι ρε άσε όπως είναι proton για να μην κοινό υποψίες και δεύτερον για να μην έχω τι σκοτούρα του στιλ μη θα βρω εδώ μη θα βρω εκεί ox σαμαράκι ktlp ktlp είχα χαμηλό αμάξι στο παρελθόν και τον εφιάλτη που πέρναγα δε τον ξαναπερνάω.lol

βασικά έχει σηκωθεί έτσι επειδή είναι ΟΛΑ ΞΗΛΩΜΕΝΑ μέσα και έχει ελαφρύνει τόσο όσο να σηκωθούν η ανάρτησης κατά πολύ....ΤΟ ΚΑΤΣΙΚΙ.

Link to comment
Share on other sites

ωραιο το Polaki......αντε καλη αρχη σιγα σιγα να το πσιλαφισεις και εσυ.....και προσοχη στο δρομο.....και παντα ζωνη.....

τι να κανει? ειναι ηδη 260 αλογα :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.