Jump to content
kouliss

Εκδρομή μελών Αττικής στο Ναύπλιο

Recommended Posts

χαχαχ...Αυτο ηταν απειλη τωρα...???

Όχι ρε τρελέ

Εγω παντως θελω να δω το νέο σου όχημα...

Τώρα λες Σπυρο να χρειαστεί να κανω ασφάλεια ζωής πριν μπω στο δεξί μπάκετ σου? :o:D

Δεν φαντάζομαι

Link to comment
Share on other sites

@Scirocco08 Πολύ ωραίο το Scirocco καλοτάξιδο, να το προσεχείς και ευχαριστώ για την βόλτα :o

Όντως πανεμοφο όχι οτι τα άλλα ήταν αλλά ήταν το μοναδικό μπλέ :D

Link to comment
Share on other sites

Μαρία διακρίνω κάτι σαν καμάκι :( , καλά κατάλαβα??

ε όχι και καμάκι βρε Νίκο, δημόσια κι όλας? ;)

Απλά εγκληματίζομαι πολύ εύκολα σε ότι έχει να κάνει με πείραγμα, μην παρεξηγηθούμε κι όλας!!!

Υ.Γ.

Μαρία είχες κάνει πέρασμα από το show στη Θεσσαλονίκη ή κάνω λάθος;

Ναι Κώστα είχα περάσει και από Θεσσαλονίκη, αλλά δεν έκατσα και πολύ.

Δεν ήξερα και κανέναν από εσας, μόνο τον Γιάννη (doumasj) γνώρισα και τα είπαμε λίγο.

Link to comment
Share on other sites

Μην εμφανιστεί θηλυκό αμέσως να πέσουν όλοι επάνω..

Παλιές, γνωστές ιστορίες με διαφορετικά πρόσωπα πλέον. Χαχαχαχαχαχ.........

Edited by koukouroukou
Link to comment
Share on other sites

Γιάννη (doumasj) που είναι το βιντεακι που τράβηξες ???? OEEEOOOOOO!!!

επειδή είναι κομμάτια κομμάτια πρέπει να τα κάνω μια μίξη για να φανεί ένα βίντεο....λίγη αναμονή ακόμα...έχω πήξει με την δουλειά...

koukouroukou όπως θα είδες στο ποστ της μαρίας είναι ένα πείραγμα προς τον κοσμά και τπτ άλλο...και μας δίνει η ίδια το εύνασμα να ξεκινήσουνε τα πειράγματα...Απλά για να μην λέμε ότι θέλουμε....ε μαρία??

Link to comment
Share on other sites

επειδή είναι κομμάτια κομμάτια πρέπει να τα κάνω μια μίξη για να φανεί ένα βίντεο....λίγη αναμονή ακόμα...έχω πήξει με την δουλειά...

koukouroukou όπως θα είδες στο ποστ της μαρίας είναι ένα πείραγμα προς τον κοσμά και τπτ άλλο...και μας δίνει η ίδια το εύνασμα να ξεκινήσουνε τα πειράγματα...Απλά για να μην λέμε ότι θέλουμε....ε μαρία??

Εεεεε απο πειραγματα εμεις αλλο τιποτα tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.