Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

Πολυ ωραιο το Polακι σου να το χαιρεσαι,

θα ηθελα να δω διαφορες μαζι σου μιας που εχω και εγω 1.2 tsi ibiza με προγραμμα.

Φιλαρακι σε ενδιαφερει πατημα με vw passat 125 αλογα 1.8 ατμο,απο 2ες?

Link to comment
Share on other sites

Φιλαρακι σε ενδιαφερει πατημα με vw passat 125 αλογα 1.8 ατμο,απο 2ες?

Ενδιαφέρομαι εγώ!όποτε θέλεις πάμε!Ο χαμένος κερνάει σουβλάκια μπύρες! :drinks:

Σημείωσε ότι η δευτέρα και τρίτη μου σκοτώνουν!

Edited by wolfburg
Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρομαι εγώ!όποτε θέλεις πάμε!Ο χαμένος κερνάει σουβλάκια μπύρες! :drinks:

Σημείωσε ότι η δευτέρα και τρίτη μου σκοτώνουν!

 

Έλα γατάκι,σε κάνα 10-15 μέρες ανεβαίνω χωριό,θα ακολουθήσει τηλέφωνο-μύνημα πρίν έρθω ;)

 

Ρουφηχτά φιλάκια

Link to comment
Share on other sites

δρομολογούνται αγάπες - έρωτες βλέπω..!!   γατάκια απ την μία  :nurse: , ζωηρά αρσενικά απ την άλλη  :roadrage: , φιλάκια...

 

πωωω... τί στε σείς ωρε ??

:kiss:  :kiss:

Link to comment
Share on other sites

To τελευταίο πάτημα του θυρίου.....

 

Εθνική σήμερα το απογεματάκι μετά απο καφεδάκι στην απαίσια καφετέρια στο φράγμα του μαραθώνα.

 

Punto 1.2,φίλτρο,εξάτμιση,ελαφρωμένο βολάν,short shift VS micra 1.2 65 hp καραstock.

 

3ες 60-65 με αποτέλεσμα στο πάτα να πηγαίνουμε παρεούλα και πολύ σιγά να μου ανοίγει 1 σκάρτο 1.5 αμάξι μέχρι τα 140 και κάτι ψηλά.

2ες 40 με αποτέλεσμα στο πάτα να του ανοίγω μισό αμάξι,3η μαζευει και έρχεται διπλα μου και μέχρι τα 130 να είναι μισό αμάξι μπροστά.

Στάση με το δισκοπλατό να φωνάζει "μαλάκα δεν αντέχω αλλο",στο ξεκίνημα πετάγομαι ένα αμάξι αλλά """""""""έχασε""""""""" ταχύτητα.

Link to comment
Share on other sites

Αν φοβάσαι μην σε πατήσω την άλλη πέμπτη που θα έρθω στην συναντηση με το εργαλείο,λέω να σε λυπηθώ  :laugh:  :laugh: 

Μικρε για μαζεψου....

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το Σαββατοκύριακο έκανα ένα ταξιδακι μέχρι Stuttgart να δω μερικούς φίλους και να δω και τα μέρη. Πάνε έλα 600χλμ.

Φουλερνω το CC παίρνω και το μωρό μου και φύγαμε..

Βγαινω στην Autobahn οι πινακίδες λένε 120χλμ και σχεδόν όλοι τηρούν το όριο. Δεν αργεί και πολύ και τέλος η πινακίδες ελεύθερο το πεδίο και όσο μπορεί να παει ο καθένας δεν υπάρχει περιορισμος.....;)

Μουσικουλα flo rida και φύγαμε.. Η πλιοψηψια πήγαινε με 180χλμ και σχεδόν όλα Diesel.... Σχεδόν σε στο περισσότερο κομματι της διαδρομής πηγαινα με πάνω απο 220 και σε μερικά κομάτια το ξεζουμισα 270 αλλά γρήγορα εκοψα ξανά στα 220 γιατί η Γερμανία είναι όλη σε υψόμετρο 500μ πάνω απο την θάλασσα και ο αέρας είναι πολύ δυνατός καμια σχέση με την Ελλάδα. Κατάλαβα γιατί στην Γερμανία τα καλά αμάξια πατανε σε 18-19-20 ζάντες... Δεν πατησα κόντρα με κάποιον αλλά το γουσταρα που όλοι έτρεχαν και δεν ήμουν ο μόνος όπως στην ελλαδιτσα. Άλλο πράμα να βλέπεις σχεδόν τους πάντες να πηγαίνουν τάπα και να βλέπεις πολλά ωραία και αξιόλογα αμάξια.. Παντός το σίγουρο είναι πως έκανα αρκετούς να πουν οου παει αυτός ο έλληνας......;) αφήνω την συνέχεια στον πασατουκο με τα πατήματα του...

Link to comment
Share on other sites

Έλα γατάκι,σε κάνα 10-15 μέρες ανεβαίνω χωριό,θα ακολουθήσει τηλέφωνο-μύνημα πρίν έρθω ;)

 

Ρουφηχτά φιλάκια

Όχι και γατάκι!Τίγρης παρακαλώ!

Link to comment
Share on other sites

To τελευταίο πάτημα του θυρίου.....

 

Εθνική σήμερα το απογεματάκι μετά απο καφεδάκι στην απαίσια καφετέρια στο φράγμα του μαραθώνα.

 

Punto 1.2,φίλτρο,εξάτμιση,ελαφρωμένο βολάν,short shift VS micra 1.2 65 hp καραstock.

 

3ες 60-65 με αποτέλεσμα στο πάτα να πηγαίνουμε παρεούλα και πολύ σιγά να μου ανοίγει 1 σκάρτο 1.5 αμάξι μέχρι τα 140 και κάτι ψηλά.

2ες 40 με αποτέλεσμα στο πάτα να του ανοίγω μισό αμάξι,3η μαζευει και έρχεται διπλα μου και μέχρι τα 130 να είναι μισό αμάξι μπροστά.

Στάση με το δισκοπλατό να φωνάζει "μαλάκα δεν αντέχω αλλο",στο ξεκίνημα πετάγομαι ένα αμάξι αλλά """""""""έχασε""""""""" ταχύτητα.

Το Punto ήταν φίλου και ξέρεις ότι φόραγε όλα αυτά?Γιατί μάλλον θα ταν κουλός.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις βρω κανένα wifi θα ανεβασω... Έχω ζαλιστη Μάυτα που βλέπω. Εχθες χαζευα ενα Audi s8 tfsi μαυρο 108.000€..... Κατάλαβα ότι τρεία πράματα θέλει ενα αμάξι για να γίνει απο λιμουζίνα supercar. 1:Quattro 2:DSG 3:turbo. Αυτή είναι η συνταγή

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Τζωρτζίνιο!!!Τι λέει η ξενιτιά??Βλέπω για αρχή καλά τα πας!!!Άρχισες βλέπω να γλυκοκοιτάζεις τα καλά εργαλεία ε??

Edited by Professor
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Τζωρτζίνιο!!!Τι λέει η ξενιτιά??Βλέπω για αρχή καλά τα πας!!!Άρχισες βλέπω να γλυκοκοιτάζεις τα καλά εργαλεία ε??

Άσε Γιώργο ότι καλό έχει η Audi το βλέπω να κυκλοφορει.Ελλάδα κάποιοι χερονται τα S3 και εδώ Γερμανία S3 δεν βλέπεις αφού με τα ίδια λεφτά άλλος έχει s4-s5-s6-s7-s8 και κάποια rs3-rs4-rs5-rs6. Αλλά προταγωνιστες εδώ είναι τα TDI και όχι το 1.2 αλλά το 3.0tdi.. Νιώθω κάπως με της 17αρες αφού όλα τα σπορ αμάξια είναι με 19-20. Ακόμα λακκούβα δεν πετυχα χαίρομαι να οδηγαω το αμάξι μου σε αυτούς τους καταπληκτικους δρόμους. Αν και απο προ χθες το έχω παρκαρισμένο χιόνι σε εδώ και όλα είναι άσπρα κάτω και φοραω καλοκαιρινά λάστιχα.. :) Εδώ όλοι σέβονται τον κ.ο.κ ούτε ταρζανιες ουτε μαγκιες. Κανά περίεργο αμα δεις κανένα βράδυ να τρέχει κανένας πιτσιρικας. Το Σάββατο που ανέβαινα Stuttgart σε μια φάση άρχιζε να χιονίζει και εκοψα πήγαινα με 120. Όταν έβλεπα να με παίρνανε με καμια 200 χλμ κάτι Α6 3.0tdi quattro με χειμωνιατικα λέω από μέσα μου αυτό ειναι αμάξι.. Όταν με το καλό έρθει η ώρα για την αλλαγή αμαξιού υπαρχουν παρά πολλές επιλογές εδώ που κάτω στην Ελλάδα ουτε στα όνειρα....;)

Link to comment
Share on other sites

Είχαμε πεί με έναν φίλο για σκοτάδια πρίν λίγο,και λέω δεν λέω και του μλκ του αντώνη(tony antony).....

 

Ibiza Cupra Revo 100ron,miltek,pipercross,forge I/C/και μια σκάστρα.

Vw golf 6,APR πρόγραμμα,ΑPR carbonio,I/C s3.

 

3ες 60 μπροστά το cupra 2 αυτοκίνητα και κάτι ψηλά.

2ες 40 μπροστά το cupra 3 αυτοκινητα περίπου.

 

 

Υ.Γ Το αποτέλεσματα είναι +/- διότι η πασσατάρα δυσκολευτηκε πολύ να ακουλουθήσει.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.