Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

όταν λές εντελώς?

 

Ρεζέρβα,κάτι εργαλεία της δουλειάς που έχω,πίσω καθίσματα,συνοδηγού.

 

Είναι μια 90άρα κιλά όλα αυτά και ίσως λιγο παραπάνω.

Νομίζω οτι φτάνουν για να δώ 9.99 0-100 και 16.99 400 μέτρα.

Link to comment
Share on other sites

Ρεζέρβα,κάτι εργαλεία της δουλειάς που έχω,πίσω καθίσματα,συνοδηγού.

 

Είναι μια 90άρα κιλά όλα αυτά και ίσως λιγο παραπάνω.

Νομίζω οτι φτάνουν για να δώ 9.99 0-100 και 16.99 400 μέτρα.

Μπορεί και να ειναι 90 αλλά ποιος ο λόγος να αφαιρέσεις ακόμα και το κάθισμα του συνοδηγού?Έτσι για την καύλα και μόνο?

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί και να ειναι 90 αλλά ποιος ο λόγος να αφαιρέσεις ακόμα και το κάθισμα του συνοδηγού?Έτσι για την καύλα και μόνο?

 

Για να δώ τα νούμερα που θέλω να δώ,και μετά τα ξαναβάζω.

Απο εβδομάδα θα βάλω και ένα πανελάκι μέσα στο φιλτροκούτι,και ένα τελικό πίσω ίσα ίσα να κάνει ένα μπάσο ήχο.

 

 

Υ.Γ Στείλε μου fb το κινητό σου μόλις ανέβω να κανονίσουμε καφεδάκι

Link to comment
Share on other sites

Αυτο π εννοω ειναι οτι για να εχεις τετοιους χρονους στο 400ρι πρεπει να εισαι 0-100 τουλαχιστον 9'' γιατι μετα 3η-4η με τι δυναμη συνεχιζει κ τραβαει οπως με 1η-2α...

Link to comment
Share on other sites

Αυτο π εννοω ειναι οτι για να εχεις τετοιους χρονους στο 400ρι πρεπει να εισαι 0-100 τουλαχιστον 9'' γιατι μετα 3η-4η με τι δυναμη συνεχιζει κ τραβαει οπως με 1η-2α...

Οπα οπα εγω μετρημενος με vag com 0-400 16.8 με 145 εξοδο τι 0-100 εχω ? πιστευω οτι παιζει ρολο το σασμαν ποσο κοντες ειναι οι σχεσεις και πως απλωνουν τη δυναμη του κινητηρα !!! βασικα περιμενα πως ο χρηστος θα ειχε καλυτερο 0-400.

Edited by stavros g
Link to comment
Share on other sites

Με κερασε οτι γευση υπαρχει σε λιπτον ενα e92 m3....

Τον πετυχα στο δρομο αρχισα να τον πειραζω μεχρι π πατησε κ εμεινα *μη επιτρεπόμενη λέξη*.. :p 

Link to comment
Share on other sites

Με κερασε οτι γευση υπαρχει σε λιπτον ενα e92 m3....

Τον πετυχα στο δρομο αρχισα να τον πειραζω μεχρι π πατησε κ εμεινα *μη επιτρεπόμενη λέξη*.. :p

 

Μου φαινετε τα θελει ο οπισθιος σας προφυλακτηρας...μου θυμισες ενα φιλο μου...ο τυπος ειχε ενα polo 95 μοντελο που του ειχε πιει το αιμα...μεσα ειχε ενα καθισμα κουβα και ολο τα υπολοιπα μαμα...ουτε εξατμιση...και οδηγουσε μεσα στην Λαρισα με λευκο κρανος και ανοιχτα παραθυρα και οπου εβλεπε subaru,evo,M3 και τα συναφι κολλουσε απο διπλα και μαρσαρε...χαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Μου φαινετε τα θελει ο οπισθιος σας προφυλακτηρας...μου θυμισες ενα φιλο μου...ο τυπος ειχε ενα polo 95 μοντελο που του ειχε πιει το αιμα...μεσα ειχε ενα καθισμα κουβα και ολο τα υπολοιπα μαμα...ουτε εξατμιση...και οδηγουσε μεσα στην Λαρισα με λευκο κρανος και ανοιχτα παραθυρα και οπου εβλεπε subaru,evo,M3 και τα συναφι κολλουσε απο διπλα και μαρσαρε...χαχαχαχαχαχα

Θεός!!!!χαχαχαχα

Πρέπει να με ψάχνει ο οδηγός μιας κόκκινης Ε30 316 ήταν, 318is δεν ξέρω.Απλά χτυπούσε κάτι κόφτες από πίσω μου στα φανάρια του περιφερειακού και είχε βλέμμα γ......όλο τον κόσμο δεν τα γουστάρω αυτά!μόλις κούμπωσα τρίτη πήρα κεφάλι

Edited by wolfsburg
Link to comment
Share on other sites

Θεός!!!!χαχαχαχα

Πρέπει να με ψάχνει ο οδηγός μιας κόκκινης Ε30 316 ήταν, 318is δεν ξέρω.Απλά χτυπούσε κάτι κόφτες από πίσω μου στα φανάρια του περιφερειακού και είχε βλέμμα γ......όλο τον κόσμο δεν τα γουστάρω αυτά!μόλις κούμπωσα τρίτη πήρα κεφάλι

Ετσι βεντουζα βασικα περιμενα οτι σε εψαχνε μολις κουμπωνες δευτερα εμενα εκει με ψαχνουν αλλα δν πειραζει καλιο αργα παρα ποτε !!!

Link to comment
Share on other sites

Ετσι βεντουζα βασικα περιμενα οτι σε εψαχνε μολις κουμπωνες δευτερα εμενα εκει με ψαχνουν αλλα δν πειραζει καλιο αργα παρα ποτε !!!

όχι ήταν πίσω μου όταν χτύπησε κόφτη 1ής,κουμπώνει 2α ήρθε δίπλα μου, μου έκανε μισο αμάξι και μόλις κούμπωσα 3η άρχισα να του φεύγω! 

Link to comment
Share on other sites

Έπεσε τηλέφωνάκι οτι μια Mercedes E 200 με περιμένει να πάμε για πατηματάκι :p

 

Mercedes E 200 190 hp(τόσα είπαν,δεν ξέρω ποσα είναι).

 

Πάτημα απο 2 ες 60 με αποτέλεσμα μέχρι τα 160 περίπου να είμαι 4 αυτοκίνητα πίσω.

 

Στην υγεία μας.....

Link to comment
Share on other sites

SWIFT Σπορτ Οσο φτιαχνεται ατμοσφαρικα χωρις νιτρα φωτοτυπια μεχρι τα 200.. 
Και οι 2 μας φυσιολογικες αλλαγες..

Link to comment
Share on other sites

Mήτσο έκατσες πολυ καλά ρε.

Αυτά τα Swiftάκια αμα τα γαργαλήσεις πάνε τον κώλο τους....

 

 

Υ.Γ Το swift είναι του παιδιού που έχει και το Gsr?



Αυτο π εννοω ειναι οτι για να εχεις τετοιους χρονους στο 400ρι πρεπει να εισαι 0-100 τουλαχιστον 9'' γιατι μετα 3η-4η με τι δυναμη συνεχιζει κ τραβαει οπως με 1η-2α...

 

Το θέμα μήτσο είναι το ξεκίνημα και οι αλλαγές.

 

Αν ξεκινούσα όπως ήθελα,χωρίς να με περιορίζει το σασμάν,και άν είχα χειροκίνητο να αλλάζω χωρίς έλεος,έπαιζα 0-100 χαμηλά 9ρια και μεσαία 16ρια 400 μέτρα.

 

Προστοπαρόν το αφήνω να ξεκουραστεί γιατί έχει ταξίδι,και το περιμένει δύσκολος αντίpolos στον βόλο!

Link to comment
Share on other sites

Είπα να δοκιμάσω με ένα Ford fiesta 1.4 105 άλογα δηλώθηκε.

Είναι και 979 κιλά το άτιμο....

 

2ες 60 μου φεύγει και μετά μαζέυω και περνάω 1.5 αυτοκίνητο.

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=UaxgcYhNMrA

 

1ες 30 έφυγε πολυ δυνατά,κάνωντας μου διαφορά.....μετά άρχισε το τρελό μάζεμα :D

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=CZtQBH188Y4

Edited by Passatoukos
Link to comment
Share on other sites

Φιλική δοκιμούλα χθές με Kia ceed Φίλτρο πρόγραμμα εξάτμιση 115-120 άλογα.

 

2ες 60 ανάβαση,με αποτέλεσμα να βρισκομαι 1.5 αμάξι μπροστά.......

Link to comment
Share on other sites

Οχι το Swift ειναι του παιδιου π εχει swift :D

Εκει πρεπει να ηταν στα 140-150.. αν υπολογισω το ποσο δυνατα πηγαινε.. Κ καμια 200ρια κιλα ελαφρυτερο ειναι!
Κ σταση κ ρολλ βαλαμε αλλα το εργο ηταν ιδιο.. στο πατα με εκανε ενα τσικ.. το μαζευα κ καθομασταν μαζι.
Τωρα μαθαινω οτι πρεπει να εχει κ πιο κοντο σαζμαν αν κ δν πιστευω γτ φορτωνε φορτωνε φορτωνε :D

Link to comment
Share on other sites

Μητσαρα, τα swift εχουν ηδη κοντο σασμαν (που να το κοντυνεις κι αλλο δηλαδη).. Το θεμα σε αυτα ειναι οτι με τον προγραμματισμο στροφαρουν 8αρες σχεδον και μαζευουν χιλιομετρα ανετα..  Σε απολυτη επιταχυνση ενα σωστα ''πειραγμενο" χτυπαει ~7'' στο 0-100 για να μιλησουμε με νουμερα  και ζυγιζει 1050+ περιπου κιλα ντυμενο! Τρεχα να το πιασεις μετα...

 

Καλα εκατσες ρε μην αγχωνεσαι παει καλα το Golf σου...  :p

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα η αληθεια ειναι οτι με εναν καλυτερο οδηγο πιστευω ημουν πισω...

 
Κ Honda type S πατησα με φιλτρο εξατμιση ειπε αλλα δν ειχαμε επαφη..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.