Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

Αρκετά ομορφο βράδυ με τρελό κοσμο και φυσικά μπλέεεεεε....

 

Πρόλαβα και έκανα 2-3 πατήματα.

 

Mε του φίλου μου του NICK_POLO_6R με Polo 1.2 tsi φιλτρο+cat-back.

 

Απο 2ες 55 μέχρι 170 ανάβαση περάσαμε κάτω απο την γέφυρα κοπιες.

 

Με Bmw 318i 125 hp,το παιδί λεει οτι πάτησε διπλα μου με 3ή,ωστόσο με 3ή και 60 χλμ δεν στροφάρει οπως ακουγονταν.

 

Το αποτέλεσμα στα 170 να ειμαι μια κολώνα μπροστά.(δικάβαλο το Bmw).

 

Y.Γ Εγώ σώβρακο με 1 κάθισμα.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πεμπτη μεσημερι κ  η επιχειρηση να φτασουμε το ιδιο βαρος/ιππο της Μ3 Ε46 (ετσι για να το εχουμε ακομα πιο σιγουρο) ξεκιναει.κ ερχεται κ το βραδυ κ ολα καλα μεχρι που ο ιδιοκτητης της Μ3 ριχνει ακυρο κ τρωμε την ξενερα...μετα απο 5 ερχεται ενα Carrera S λεω ενταξει εδω ειμαστε,κοιταω κ τον βλεπω να παρκαρει σε φαση αραλικι.καλα λεω....πφφφφφφ...Α ρε Χρηστο αμα σε ξανακουσω....''ναι ρε αυτος παταει με τα παντα δεν λεει ποτε οχι'' :crazy: χαχαχααχχαχα!!!!!με βλεπω την αλλη πεμπτη να την στηνω στο βενζιναδικο στη βουλγαρια με τον PanosR!!

Edited by Συριωτης Νικος
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Audi tt το καινουργιο,πατησαμε ταυτοχρονα αναβαση 2ες 60 μου εκανε στο πατα κατευθειαν και κρατηθηκα 4-5αμαξια μεχρι τα 130.

Τον επιασα σε κατι στροφιλικια τον πηγαινα προφυλακτηρα,μολις βγηκαμε ευθεια πηγα διπλα του πατησα και με ξεφτυλισε....

Πολυ δυναμη...

Μετα ξεκινησαμε σφηνες αλλα ειχα την mother μεσα και θα με αποκληρωνε :lol:

Edited by Passatoukos
Link to comment
Share on other sites

πεμπτη μεσημερι κ η επιχειρηση να φτασουμε το ιδιο βαρος/ιππο της Μ3 Ε46 (ετσι για να το εχουμε ακομα πιο σιγουρο) ξεκιναει.κ ερχεται κ το βραδυ κ ολα καλα μεχρι που ο ιδιοκτητης της Μ3 ριχνει ακυρο κ τρωμε την ξενερα...μετα απο 5 ερχεται ενα Carrera S λεω ενταξει εδω ειμαστε,κοιταω κ τον βλεπω να παρκαρει σε φαση αραλικι.καλα λεω....πφφφφφφ...Α ρε Χρηστο αμα σε ξανακουσω....''ναι ρε αυτος παταει με τα παντα δεν λεει ποτε οχι'' :crazy: χαχαχααχχαχα!!!!!με βλεπω την αλλη πεμπτη να την στηνω στο βενζιναδικο στη βουλγαρια με τον PanosR!!

Έλα σε περιμένω :) εδώ έχει ακόμα βαρεμένους :)

Τελικά τρέξαμε εγώ και τα BMW εχθές οι άλλοι μας έστησαν!

Είχε και λίγο κόσμο μαζεμένο.

Κάναμε χαβαλέ και τα είπαμε!

7a3u6u8u.jpg

2ahy4yme.jpg

Πάτημα πρώτο με το 330d 205 ps 410Nm vs Octavia RS 184ps 380Nm 60 roll κάνω μισό αμάξι μπροστά μέχρι 100 αλλά μετά φόρτωσε καλά το bmw και μου άνοιξε αρκετά μέχρι τα 190 περίπου δεν είχαμε και πολύ δρόμο ακόμα.

Δεύτερο πάτημα με το 330ci 231ps δήλωσε. Πάλι 60 roll ξεκίνησα πάλι με μισό αμάξι διαφορά και τέλος γύρω στα 200 ήμουν σταθερά ένα αμάξι μπροστά.

Μετά έδωσαν και τα δυο bmw μεταξύ τους αλλά και πάλι το 330d έκανε την διαφορά!

Βίντεο θα ανεβάσω μόλις τα πάρω!

Sent from my Nokia 3310

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

εμαθα απο γνωστο συνεργειο πως ακουστηκε οταν εφυγα απο τη γεφυρα ''καλα τι με περασατε μαλακα να πατησω με το γκολφακι το κωλοπειραγμενο??'' απο τον ιδιοκτητη της Μ3...καλα ρε μεγαλε δηλαδη εχεις βρει πολλα απειραχτα να πατησεις στα σκοταδια????οκ....οτι να ναι!

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Αρκετά ομορφο βράδυ με τρελό κοσμο και φυσικά μπλέεεεεε....

 

Πρόλαβα και έκανα 2-3 πατήματα.

 

Mε του φίλου μου του NICK_POLO_6R με Polo 1.2 tsi φιλτρο+cat-back.

 

Απο 2ες 55 μέχρι 170 ανάβαση περάσαμε κάτω απο την γέφυρα κοπιες.

 

Με Bmw 318i 125 hp,το παιδί λεει οτι πάτησε διπλα μου με 3ή,ωστόσο με 3ή και 60 χλμ δεν στροφάρει οπως ακουγονταν.

 

Το αποτέλεσμα στα 170 να ειμαι μια κολώνα μπροστά.(δικάβαλο το Bmw).

 

Y.Γ Εγώ σώβρακο με 1 κάθισμα.

 

εντυπωσιακο το αποτέλεσμα με το πολακι.μπραβο ρε Χρησταρα.καιρος να δυναμώσεις λιγο...

Link to comment
Share on other sites

Εχθές το βράδι δώσαμε πόνο σε ένα Audi S6 4.2 V8 DOHC από 20klm , ήθελε στάση αλλά λόγο κίνησης είμασταν ρολ 20. Μπροστά εγώ μέχρι τα 190 και που κόψαμε με αυτόν να είναι μισό αμάξι πίσω μου.

 

Περιμένω τα βίντεο.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εχθές το βράδι δώσαμε πόνο σε ένα Audi S6 4.2 V8 DOHC από 20klm , ήθελε στάση αλλά λόγο κίνησης είμασταν ρολ 20. Μπροστά εγώ μέχρι τα 190 και που κόψαμε με αυτόν να είναι μισό αμάξι πίσω μου.

 

Περιμένω τα βίντεο.

Ε μα κόψατε στα 190!Μετά θα είχε πολλή σούβλα....από τον V8 με τη ροπή φορτηγού!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εχθές το βράδι δώσαμε πόνο σε ένα Audi S6 4.2 V8 DOHC από 20klm , ήθελε στάση αλλά λόγο κίνησης είμασταν ρολ 20. Μπροστά εγώ μέχρι τα 190 και που κόψαμε με αυτόν να είναι μισό αμάξι πίσω μου.

 

Περιμένω τα βίντεο.

αν ηταν αυτο του 94-97 ειναι 290 αλογα τα οποια τα 20 εχουν παει περιπατο εχει quatro 20ετιας με 1700 κιλα κ ειναι κ ατμοσφαιρα ρε Χρηστο...ο Πανος εκλεψε εκκλησια αυτη τη φορα!

Ε μα κόψατε στα 190!Μετά θα είχε πολλή σούβλα....από τον V8 με τη ροπή φορτηγού!

33 κιλα εβγαζε ροπη!ειναι λιγα!αν ειναι αυτο που λεω φυσικα!

Link to comment
Share on other sites

Ε μα κόψατε στα 190!Μετά θα είχε πολλή σούβλα....από τον V8 με τη ροπή φορτηγού!

Εντάξει είπαμε να τα δώσουμε για πλάκα αλλά δεν θα πάω και ταξίδι για να βγάλει ρωπές αυτός :p

Sent from my Nokia 3310

αν ηταν αυτο του 94-97 ειναι 290 αλογα τα οποια τα 20 εχουν παει περιπατο εχει quatro 20ετιας με 1700 κιλα κ ειναι κ ατμοσφαιρα ρε Χρηστο...ο Πανος εκλεψε εκκλησια αυτη τη φορα!

33 κιλα εβγαζε ροπη!ειναι λιγα!αν ειναι αυτο που λεω φυσικα!

Το επόμενο με τα 340 είναι και το 5αρι αυτόματο σασμάν! Φίδι είναι τζάμπα η βενζίνη που καίει! Ένας φίλος με mkv gti 245 hp dsg από στάση τον άφησε κολόνες!

Sent from my Nokia 3310

Link to comment
Share on other sites

Παιδια τι λεμε τωρα?340 αλογα v8 4.200 κυβικα ειναι δυνατον?

http://www.auto-data.net/gr/?f=showCar&car_id=4537

Πειτε του ανθρωπου να το κοιταξει,κατι εχει το αμαξι του :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παιδια τι λεμε τωρα?340 αλογα v8 4.200 κυβικα ειναι δυνατον?

http://www.auto-data.net/gr/?f=showCar&car_id=4537

Πειτε του ανθρωπου να το κοιταξει,κατι εχει το αμαξι του :)

 

Ρε είναι φίδι το αμάξι! 1800+ κιλά και κιβώτιο προ αιώνιο! :)

Link to comment
Share on other sites

Πανο δες το απλα.εχει 400 κιλα παραπανω απο σενα,ειναι v8 ειναι τα διπλασια κυβικα,εχει 140 αλογα πανω,εχει 2 δευτερολεπτα 0-100 απο σενα.

Δεν στεκει το αποτελεσμα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πανο δες το απλα.εχει 400 κιλα παραπανω απο σενα,ειναι v8 ειναι τα διπλασια κυβικα,εχει 140 αλογα πανω,εχει 2 δευτερολεπτα 0-100 απο σενα.

Δεν στεκει το αποτελεσμα.

 

2 δεύτερα 0-100 από στάση και 12 χρόνια πριν, εγώ εκεί το δικαιολογώ το αποτέλεσμα και στην διαφορά τεχνολογίας τότε τώρα. Από ροπή πόσο έχει;

Link to comment
Share on other sites

Ουτε καν ποια 200 .

Μετα τα 120 επρεπε να εχει εξαφανιστει.

Ο τυπος η ειναι κουλος και δεν ξερει να χειριζετε το σασμαν που εχουμε,η πατησε με οτι ναι ταχυτητα,η το. Αμαξι του εχει θεμα.

Πανο μιλαμε για χαοτικη διαφορα δυναμης;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα , να πω και εγω τα δικα μου.

αποψε βραδυ 2-3 πατηματα με opel gt γυρω στα 280 μου ειπε , εγω 3 κενα απο 2ες 60 στα 400 μετρα .

πριν μια βδομαδα με ενα evo 9 αγνωστα αλογα παλι 2ες 60 , περιπου ενα αμαξι πισω(λιγο λιγοτερο).

επισης εγω ειχα πατησει με του μαριου20vt μονο που την πρωτη φορα που πατησαμε δεν ειχα βγαλει το esp και διμηουργηθηκε αυτο το ενα αμαξι , στην δευτερη που πατησαμε ημασταν κοπιες μεχρι που κοψαμε λογω κινησης..(μαριε δεν τα λες ολα...)

ομολογουμενως του μαριου πολυ δυνατο κ03 .... 

Link to comment
Share on other sites

Τι αμαξι εχεις εσυ για να καταλαβουμε τα δικα σου.?
Ποιος ειναι ο μαριος? 
Σε τι σκαφος 20vt?
 

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω ενα gti v k04 setup 

αν διαβασεις 4-5 σελιδες πισω θα καταλαβεις , ο μαριος εχει gti v κ03 τσιταρισμενο (βασικα ο αδερφος του το εχει , ο ιδιος εχει golf 4 gti bt setup) εξου και το nickname του marios20vt..

Link to comment
Share on other sites

tsiko νομίζω πρέπει να εγκαταστήσεις κλειστό κύκλωμα όπως ο CJ γιατί βλέπω μελλοντικά να συλλέγεις πολύ υλικό.. κρίμα να μην το μοιράζεσαι μαζί μας.. :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.