Jump to content
Guest technik

Νέο Audi Tt.......

Recommended Posts

Ερωτα μου,ερωτα μου...ηρθες παλι στα ονειρα μου...

Αντε...καλοριζικο!!χαχα.Βρηκα το επομενο μου ατυοκινητο.

Απλα Τ Ε Λ Ε Ι Ο.

Link to comment
Share on other sites

Kαι αυτη η τοξοειδης καμπυλη του αμαξωματος , ολα τα λ7!

Εκστασιασμος..τπτ λιγοτερο

Link to comment
Share on other sites

ειδα ενα χθες με τον μικε καπου στην κηφισια αν δεν κανω λαθος

μικε που ειμασταν? :lol:

νεα Ερυθραια, με πινακιδες ΔΟΚ...Πιστευω του Γρατσια μπορει να ηταν που μενει και εκει διπλα...Πανεμορφο...Απλα πανεμορφο...

Link to comment
Share on other sites

νεα Ερυθραια, με πινακιδες ΔΟΚ...Πιστευω του Γρατσια μπορει να ηταν που μενει και εκει διπλα...Πανεμορφο...Απλα πανεμορφο...

Ασημί?

ΔΟΚ-008?

Το είδα παντως στον Gratsia σημερα...Πολύ ομορφο...Αλλα δεν θα το επαίρνα σε ασημι, ενα μαυράκι..Το εσωτερικό πολυ πολεμικό!Οι ζαντούλα ομως θα πρεπει να παρει ποδι..16αρα.ελεος

Link to comment
Share on other sites

Ασημί?

ΔΟΚ-008?

Το είδα παντως στον Gratsia σημερα...ποδι..16αρα.ελεος

άμα είναι θα τον δω ... γιατί ό,τι καινούριο το φέρνει στην εκκλησία κοντά στο σπίτι μου (έρχεται στη Δροσιά για εκκλησία Κυριακές). Έχει φέρει ό,τι φανταστείτε...

Link to comment
Share on other sites

Ασημί?

ΔΟΚ-008?

Το είδα παντως στον Gratsia σημερα...Πολύ ομορφο...Αλλα δεν θα το επαίρνα σε ασημι, ενα μαυράκι..Το εσωτερικό πολυ πολεμικό!Οι ζαντούλα ομως θα πρεπει να παρει ποδι..16αρα.ελεος

Ετσι, αυτον ακριβως ειδα. Καλα τον ψιλιαστηκα τον ατιμο..Κλασσικα ο,τι καινουριο με ΔΟΚ εκει κοντα, δικο του θα ειναι...Σε μαθαμε Γρατσια... tongue.giftongue.gif

16αρα οντως...τραγικοοοοοοοοος....

ΥΓ : -They originally casted GTI's in 'The Italian Job', but they wanted the movie to last 2 hours and not 2 minutes.

χαχαχαχαχαχαχαχα....γαματοοοοοοοοοοο.....χαχαχαχαχαχαχα.........................................................................!!!!!!!!!!!!!!

Edited by Michail
Link to comment
Share on other sites

Πηγα να βάλω βενζινούλα και ειπα να σταματήσω στον παζαρ να κοιταξω και απο μεσα το ΤΤ...Πολυ ωραιο,αλλα δεν ξερω μου εδωσε μια αισθηση πλαστικούρας και μειωμενης ποιοτητας σε σχεση με το α3...Μπορει να κανω και λαθος...

Πηρα και τιμοκατάλογο και προσπέκτους....

39.900 , αδειο

και μετα παει λεγοντας....

Αλλα ρε παιδια στα εξτρα εχει και αντικλεπτικα μπουλόνια!Ελεος

Οντως σαν στανταρ εχει 16αρια (225/55/ρ16)Τραγικο....

και καπου διαβασα

Διπλη απόληξη εξάτμισης .Ουαααου τρελό στανταρ

Link to comment
Share on other sites

Πηγα να βάλω βενζινούλα και ειπα να σταματήσω στον παζαρ να κοιταξω και απο μεσα το ΤΤ...Πολυ ωραιο,αλλα δεν ξερω μου εδωσε μια αισθηση πλαστικούρας και μειωμενης ποιοτητας σε σχεση με το α3...Μπορει να κανω και λαθος...

Πηρα και τιμοκατάλογο και προσπέκτους....

39.900 , αδειο

και μετα παει λεγοντας....

Αλλα ρε παιδια στα εξτρα εχει και αντικλεπτικα μπουλόνια!Ελεος

Οντως σαν στανταρ εχει 16αρια (225/55/ρ16)Τραγικο....

και καπου διαβασα

Διπλη απόληξη εξάτμισης .Ουαααου τρελό στανταρ

Πραγματικα, για να αγορασεις καλα εξοπλισμενο ενα ΤΤ και αν θελεις και το S-Tronic πρεπει να σκασεις 50 χιλιαρικα για ενα διθεσιο αυτοκινητο στην ουσια..Πολλα λεφτα τη στιγμη που ερχεται το S3 με τα ιδια σχεδον λεφτα (43-44 χιλιαρικα) και με πολυ καλυτερο επιπεδο εξοπλισμου (στανταρ xenon) και τετρακινηση και 18''αρες..Ποιος ο λογος επομενος να αγορασεις ΤΤ παρα η.....φιγουρα στην παραλιακη και στην καφετερια????

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

ε καλα ενταξει μη τρελαθουμε μιλαμε για διαφορετικες ιδεες κυλησης αυτοκινητου

εγω το προτιμω ,μονο το αλουμινιο που παιζει στο σασι το αμαξι ειναι αλλου

Link to comment
Share on other sites

ε καλα ενταξει μη τρελαθουμε μιλαμε για διαφορετικες ιδεες κυλησης αυτοκινητου

εγω το προτιμω ,μονο το αλουμινιο που παιζει στο σασι το αμαξι ειναι αλλου

και το s3 εχει σχεδον παντου αλουμινιο......λεμε τωρα!!!! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.