Jump to content
kouliss

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στην Κέρκυρα

Recommended Posts

ωραια τις 7 λοιπον ναι.σε πιο σημειο ακριβως μαζευεστε?δν ξερω και πολυ καλα απο εκεινη την μερια.....μην χαθω.κοριτσι δυστηχως να φερω δν εχω οποτε θα ερθω μονος.για πειτε...... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Aπο οτι βλεπω φιλε Σπυρο,μαλλον δεν θα μαζευτουμε σημερα,γιατι δεν υπαρχει συμμετοχη... :blush: Ο Λευτερης,δεν μπορει,ο Στεφανος αγνοειται,ενα ακομα παιδι καινουργιο(sorry,αλλα δεν θυμαμαι το ονομα του) δεν εχει δωσει σημεια ζωης,οποτε μαλλον βλεπω να ακυρωνεται. rocket.gifshockgun.gifmachinegun.gifnew_grrrr.gif

Link to comment
Share on other sites

Ελαααααα.... Τα κατάφερα . Μολις βγήκα από το μπάνιο. Δυο μέρες τώρα μου έφυγε η μαγκιά με την οικοδομή. Παίδες sorry αν σας την έκανα αλλά το σπίτι με έχει απορροφήσει. Αν θελετε πάμε για καφεδάκι . Θέλω λίγο να ξεσκάσω.Θα κατέβω καμία πλατεία μου φαίνεται... Δημοσθενηηηηη ακουσσσς.

Link to comment
Share on other sites

Ελαααααααααααααα!!! Ακουω!! τι προτεινεις???

Λοιπόν πιστεύω οχτώ κ μισή πλατεία είναι καλά. Δες αν μπορεί κ ο Λευτερης εκείνη την ώρα. Σπυρο κ Θεόφιλε εάν θέλετε και μπορείτε ελάτε κ εσείς να γνωριστούμε κιόλας.

Link to comment
Share on other sites

Οχι,ο Λευτερης δεν μπορει,μιλησαμε στο τηλεφωνο νωριτερα και κατι του εχει τυχει! Αν ερθουν τα παιδια??? Πως θα μας βρουν ομως?? Δεν καταλαβα Στεφανε στο τηλ. πριν θα παρεις και την Σπυριδουλα ή οχι???

Link to comment
Share on other sites

Οχι,ο Λευτερης δεν μπορει,μιλησαμε στο τηλεφωνο νωριτερα και κατι του εχει τυχει! Αν ερθουν τα παιδια??? Πως θα μας βρουν ομως?? Δεν καταλαβα Στεφανε στο τηλ. πριν θα παρεις και την Σπυριδουλα ή οχι???

Ναι θα φέρω κ την Σπυριδούλα . Do the same. Θα στείλω με pm το κινητό μου στο Σπύρο κι αν είναι με παίρνει τηλέφωνο και του λέμε που είμαστε. Συμφωνείς???

Link to comment
Share on other sites

Σωστοοοοοοοοος!!!!!! Γιαυτο σε ρωτησα,για να μην ειναι η ολγα μονη της!

Έτσι μπράβο! Να σου πω, προσπαθώ να στείλω pm στον Σπύρο, αλλά επειδή μπαίνω από το iPhone δεν με αφήνει κ με πετάει. Μπορείς να του στείλεις Εσυ το κινητό σου για να μας βρει αν τελικά έρθει?

Link to comment
Share on other sites

εγω παιδευομαι με προβληματα υγειας :( και αστα να πανε,κατατρομαξα...καποια αλλη φορα ελπιζω μεχρι την αλλη κυριακη να εχουμε ολοι την υγεια μας μια χαρα... 8)

Link to comment
Share on other sites

Ελα ρε Λευτερη,τωρα μαζευτηκαμε σπιτια μας κ εμεις! Τελικα βγηκαμε με τον Στεφανο και τα κοριτσια στο ΕΥ. Περαστικα σου!!! Κ μεχρι την αλλη Κυριακη,εχουμε καιρο!!!!!! sillyhorse1rb5.gif

Link to comment
Share on other sites

παιδια σορυ αλλα τωρα ειδα το μνμ που μου στειλατε.ημουν στο χωριο και δν εχω ιντερνετ εκει.οποτε ξαναθελετε μεσα ειμαι εγω κανενα προβλημα.αν και ειμαι λιγο κρυομενος και ψιλοφοβαμαι ελπιζω να γιανω τις επομενες μερες. thumbsdown.gif

Link to comment
Share on other sites

δεν τρεχω με μενα αλλα με οικογενεια...ευχαριστω παντως θα τα πουμε ελπιζω μεχρι την παρασκευη...αυριο βγαινουμε απο το νοσοκμειο..

Link to comment
Share on other sites

δεν τρεχω με μενα αλλα με οικογενεια...ευχαριστω παντως θα τα πουμε ελπιζω μεχρι την παρασκευη...αυριο βγαινουμε απο το νοσοκμειο..

Λευτέρη εύχομαι γρήγορα να τελειώσουν οι ταλαιπωρίες σου... Περαστικά στον ασθενή και να πάνε όλα καλά!!!

Link to comment
Share on other sites

+2 για Κυριακη!!! Λευτερη??? Τι εγινε?? ενταξει? ολα καλα με τα θεματα υγειας??? Ο οικοδομος μας που ειναι χαμενος???? ΟΕΟ??? sillyhorse1rb5.gif

Link to comment
Share on other sites

Που χαθηκατε παλι ολοι????? Σας φαγανε οι δουλειες??? sillyhorse1rb5.gif ΘΑ κανουμε τπτ σημερα???? Επειδη εγω οπου να ναι θα φυγω για εξω,αν κανονησετε κατι και δεν το δω,παρτε ενα τηλεφωνο!!!

Εγω προτεινω να παμε για bowling σημερα,ετσι για κατι το διαφορετικο,τι λετε?????

Link to comment
Share on other sites

EIMAI λιγο κομμενος απττην αδυναμια που με διακατεχει τις τελευταιες 3 μερες αλλα οκ για να μην εχω μεσα αλλο το ετερο ημυσι και φωναζει,μια τα νοσοκομεια και μια εγω τωρα εχει κατσει ολο μεσα....παμε για 7 η ωρα...

Link to comment
Share on other sites

Παίδες μόλις ξύπνησα! Πολύ καλή η ιδέα για bowling αλλά δυστυχώς δεν θα μπορέσουμε να έρθουμε μιας και σήμερα είναι του Αγίου Νικολάου και έχουμε δυο υποχρεώσεις να πάμε! Καλά να περάσετε και θα τα πούμε!

Link to comment
Share on other sites

Helloooooooo Everybody !!!!

Όλοι καλά????

Αν και τον Λευτέρη τον είδα σήμερα 8) και τα είπαμε και είναι όλα ΚΑΛΑ.... :whistling::good::yahoo:worthy.gif

Χάρηκα και για την Γνωριμία μου με τον Νίκο. B)

Εύχομαι και οι υπόλοιποι να είστε όλοι καλά!!! B)

Δημοσθένηηηηηηηη... έχεις πμμμμμ....

Σ' έφτιαξα πάλι....... sillyhorse1rb5.gif

Edited by Tsilis_Corfu
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.