Jump to content
kouliss

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στην Κέρκυρα

Recommended Posts

τελικα δεν θα παμε πουθενα,δεν πειραζει θα συναντηθουμε ομως...

Link to comment
Share on other sites

ναι ελπιζω να βρεθουμε θα εχει και καλο καιρο... sillyhorse1rb5.gif

Ελπίζω να έχει καλό καιρό...

Αντε ωραια,οποτε το κανονιζουμε για Κυριακη!!!

Εγώ είμαι μέσα πάντως...Μπορεί να ενημερώσω και κανέναν άλλο... Εσείς θα φέρεται κανέναν???

Θα φέρουμε και τις γυναίκες?

Για που λέτε?

Link to comment
Share on other sites

Εννοειται πως θα τις παρουμε κ αυτες ρε συ!!! Τωρα οποιος αλλος ερθει,καλοδεχουμενος!! οσο για το μερος,προς το παρων δεν μου ερχεται κατι!!!

Link to comment
Share on other sites

Εννοειται πως θα τις παρουμε κ αυτες ρε συ!!! Τωρα οποιος αλλος ερθει,καλοδεχουμενος!! οσο για το μερος,προς το παρων δεν μου ερχεται κατι!!!

Καλημέρα!

Προτείνετε κάπου για να το αποφασίσουμε και να προλάβουμε να ειδοποιήσουμε και τους υπόλοιπους!!!

Στην τελική πάμε καμια πλατεία...

Ακούω προτεινόμενη τοποθεσία...

Link to comment
Share on other sites

στο πετρα θα παμε που εχει φοβερη θεα,θα παμε πιο νωρρις στις 4 για να εχειμερα και να το χαρουμε περισσοτερο,εχει παρκιν και ειναι το πιο γαματο μαγαζι για καφε στο νησι..ξυλο και πετρα...ειναι

ολα τα λεφτα,ειμαι σιγουρος οτι θα το χαρουμε ολοι....

α επισης για να προλαβουμε να δουμε το ηλιοβασιλεμα,η θεα απο εκει ειναι φοιβερη,φερτε φωτογραφικες μηχανες....γεμιστε μπαταριες και πλυντε τα καρρα σας

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

στο πετρα θα παμε που εχει φοβερη θεα,θα παμε πιο νωρρις στις 4 για να εχειμερα και να το χαρουμε περισσοτερο,εχει παρκιν και ειναι το πιο γαματο μαγαζι για καφε στο νησι..ξυλο και πετρα...ειναι

ολα τα λεφτα,ειμαι σιγουρος οτι θα το χαρουμε ολοι....

α επισης για να προλαβουμε να δουμε το ηλιοβασιλεμα,η θεα απο εκει ειναι φοιβερη,φερτε φωτογραφικες μηχανες....γεμιστε μπαταριες και πλυντε τα καρρα σας

Αν και δεν έχω καταφέρει να πάω ακόμη...έχω ακούσει πολύ καλά λόγια για αυτό το μαγαζί.

Το θέμα είναι ότι 16:00 για μένα είναι πολύ νωρίς μιας και τα ΣΚ είμαι χωμένος στο νέο σπίτι και δεν νομίζω να προλάβω...

Link to comment
Share on other sites

Εμεις μπορομε ολες τι ωρες το θεμα μου ηταν να μπορουσαμε να βλεπαμε ΚΑΙ ΤΟ ηλιοβασιλεμα,τι ωρα μπορεις εσυ???τι ωρα δυει ο ηλιος και ποση ωρα να θελουμε για να παμε εκει πχ απτην πολη???

kyriakh¨¨πλεον στεφανε δεν απαντησες,δημοσθενη επειδη εκει που θα πω πριν το καφε δεν εχω ιντερνετ αν μπεις και δεις την ωρα που κανονισατε στειλε μου μυνημα στο κιν μου να ξερω...

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

Εμεις μπορομε ολες τι ωρες το θεμα μου ηταν να μπορουσαμε να βλεπαμε ΚΑΙ ΤΟ ηλιοβασιλεμα,τι ωρα μπορεις εσυ???τι ωρα δυει ο ηλιος και ποση ωρα να θελουμε για να παμε εκει πχ απτην πολη???

kyriakh¨¨πλεον στεφανε δεν απαντησες,δημοσθενη επειδη εκει που θα πω πριν το καφε δεν εχω ιντερνετ αν μπεις και δεις την ωρα που κανονισατε στειλε μου μυνημα στο κιν μου να ξερω...

Ελα ρε Λευτέρη!!! Επήπληξε με που άργησα να απαντήσω...χαχαχα (Δεν μπορώ να βάλω emoticons ακομή)...

Λοιπόν, εγώ μόλις μπήκα σπίτι και θα καθίσω να φάω. Είμαι ψόφιος!

Εαν θέλετε, μπορόυμε να κατέβουμε μες τις 19:00 με 20:00 για ενα καφεδάκι πλατεία να τα πούμε.Πιο πρίν δυστυχώς δεν μπορώ όυτε εγώ ούτε η Σπυριδούλα!!!

Δημοσθένη συννενοήσου με τον Λευτέρη και πείτε μου.

Εάν θέλετε να πάτε εσείς στο ΠΕΤΡΑ (Θα έχει και ωραία θέα εάν πάτε μεσημεράκι) μιας και έχετε και την ευχέρια χρόνου πηγαίντε να το απολαύσετε όσο είναι ακόμη μέρα έξω και θα τα πούμε άλλη μέρα όλοι μαζί!!!Δεν χανόμαστε!!!

Link to comment
Share on other sites

Ελα ρε Στεφανε!!!!! Τελικα για μεσημερι ουτε εγω μπορω!!! Οποτε αν μπορεσουμε βρισκομαστε το απογευμα!! ο Λευτερης εχει χαθει απο χθες!!! Οποτε προς το παρων καλη ξεκουραση και στους 2 μας και βλεπουμε!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ελα ρε Στεφανε!!!!! Τελικα για μεσημερι ουτε εγω μπορω!!! Οποτε αν μπορεσουμε βρισκομαστε το απογευμα!! ο Λευτερης εχει χαθει απο χθες!!! Οποτε προς το παρων καλη ξεκουραση και στους 2 μας και βλεπουμε!!!!

Οκ Δημοσθένη!

Συμφωνώ απόλυτα για την ξεκούραση!!!

Όποιος , λοιπόν, ξυπνήσει πρώτος Postarei...αλλιώς τηλέφωνο!!!

Καλή ξεκούραση!

Link to comment
Share on other sites

περιμενω και δωρακια...χεχε.τωρα πλεον θα το κανω συστημα θα μαζευομαστε σε σπιτια...

αντε με το καλο να μπεις και εσυ στεφανε στο δικο σου να ερθουμε να μας κερασεις καφε.

αντε να παιρνουμε σειρα,εχω και εγω μετα να κτισω... :):)

Link to comment
Share on other sites

K επειδη προφανως ο Στεφανος δεν ειναι ενημερωμενος...8 η ωρα στου Λευτερη το σπιτι!! Ετσι ετσι,να χτιζετε εσεις,για να μπορεσουμε να χτισουμε κ εμεις!!! ΧΑΧΑΧΑΧΑ

Link to comment
Share on other sites

K επειδη προφανως ο Στεφανος δεν ειναι ενημερωμενος...8 η ωρα στου Λευτερη το σπιτι!! Ετσι ετσι,να χτιζετε εσεις,για να μπορεσουμε να χτισουμε κ εμεις!!! ΧΑΧΑΧΑΧΑ

Και που είναι το σπίτι του Λευτέρη, οεο...???

Τώρα ξύπνησα...!!!

Link to comment
Share on other sites

καλα ξυπνητουριααααααα!!!! Λοιπον Στεφανε,ειναι στα 50 μετρα μετα την γεφυρα του Καιζερ.Εμεις τωρα ξεκιναμε! οταν φτασεις στη γεφυρα παρε τηλ.

Link to comment
Share on other sites

λοιπον οκ περασαμε μια χαρα...φαγαμε ηπιαμε γελασαμε και μιλησαμε,τωρα ποτε και που?? emoticon_42.gifemoticon_42.gif

Link to comment
Share on other sites

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ,εσενα οντως σε πειραζει το baily's!!!! new_lol.gifnew_lol.gif

Ειπαμε για την Παρασκευη στο πειθαρχειο,ρωτα και την Κατερινα,να δεις!!! Το μονο που μενει,ειναι να κλεισουμε τραπεζι!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και απο μένα. Νέο μέλος στην οικογένεια των κατόχων Golf.

Κάτοχος ενος Mk 5 1.6 FSI.

Ηδη έχω αρχίσει το εντατικό διάβασμα του forum!!!!

Αααα... και μίλησα και με τον Στέφανο.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και απο μένα. Νέο μέλος στην οικογένεια των κατόχων Golf.

Κάτοχος ενος Mk 5 1.6 FSI.

Ηδη έχω αρχίσει το εντατικό διάβασμα του forum!!!!

Αααα... και μίλησα και με τον Στέφανο.

Καλώς όρισες Κώστα! :rolleyes:

Χαίρομαι πολύ που η παρέα μας μεγαλώνει!!!

Θα τα λέμε απο δω και πέρα πιο εντατικά! :)

Link to comment
Share on other sites

λοιπον οκ περασαμε μια χαρα...φαγαμε ηπιαμε γελασαμε και μιλησαμε,τωρα ποτε και που?? emoticon_42.gifemoticon_42.gif

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ,εσενα οντως σε πειραζει το baily's!!!! new_lol.gifnew_lol.gif

Ειπαμε για την Παρασκευη στο πειθαρχειο,ρωτα και την Κατερινα,να δεις!!! Το μονο που μενει,ειναι να κλεισουμε τραπεζι!!!

Καλησπέρα!

Όντως περάσαμε πολύ ωραία!!!

Λευτέρη να το προσέξεις το Baily's.... Μάλλον έχει δίκιο ο Δημοσθένης....σε πειράζει...

Ξέρω ότι θα με κράξετε αλλά δεν φταίω εγώ.

Προέκυψε ένα έκτακτο θέμα (προσωπικό) και δυστυχώς δεν θα μπορέσω για απόψε.

Ελπίζω να μην σας χαλάω τα σχέδια.

Στενοχωριέμαι γιατί δεν θα έρθω πάλι σε σύναξη μετά φαγητού και είναι η δεύτερη που χάνω, αλλά προέχουν άλλα πράγματα τα οποία δεν αναβάλλονται.

Συγνώμη παιδιά και καλά να περάσετε.

Link to comment
Share on other sites

Καλωσορισες Κωστα,αντε να μεγαλωνει η παρεα!!!

Εγω μολις εφτασα σπιτι,ημουν στην δουλεια κλασικα απο τις 6 το πρωι μεχρι και τωρα!!!

Στεφανε συγχωρεισαι για δευτερη φορα,αλλα να μην ξαναεπαναληφθει!!!!!!! machinegun.gifnew_lol.gif

Οσο για εμας παλι δεν ειναι σιγουρο,γιατι δεν εχω μιλησει με τον Λευτερη απο προχθες που βρεθηκαμε,οποτε δεν ξερω αν ισχυει ή οχι!! Βλεποντας κ κανοντας!!! smurf2.jpg

Link to comment
Share on other sites

κυριοι αρα επισημα παει για αυριο η δουλεια λογω ιωσης μεχρικαι σημερα του ετερου ημιση...αρα αυριο λεμε για πειθαρχειο και νακλεισουμε τραπεζι για 6 ατομα σωστα????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.