Jump to content
kouliss

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στην Κέρκυρα

Recommended Posts

γελας εε.ναι ειχαμε αισια τελη μετην υγεια και με τα υπολοιπα της δικιας μου υγειας.....

Link to comment
Share on other sites

Eλα ρε Στεφανεεεεεεεε!!!! Ναι,ολα καλα,κ εγω κ η Ολγα! Κριμα που δεν μπορεσες να ερθεις εχθες,περασαμε πολυ καλα!!! Το ειδα το π.μ. σου.... 8) (αν και θα προτιμουσα να τον βρισκαμε μαζι,πιστευω θα ηταν καλυτερα!!!) Ο Νικος ποιος ειναι??????

Λευτερη???? Στην ιδια θεση ειδα παλι το Golf.... :good:

Link to comment
Share on other sites

αποκτησαμε και σελιδα στο facebook ελατε ολοι και γινεται μελη να μιλαμε κατεθευειαν......μονο για μελη κερκυρας...ειναι πριβε κερκυραιοι only...xaxaxaxax

VW CLUB KERKIRAS

ΣΤΗΝ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΒΑΛΤΕ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑς ΒΓΑΛΕΙ ΣΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΣΠΙΤΑΚΙ....

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

αποκτησαμε και σελιδα στο facebook ελατε ολοι και γινεται μελη να μιλαμε κατεθευειαν......μονο για μελη κερκυρας...ειναι πριβε κερκυραιοι only...xaxaxaxax

VW CLUB KERKIRAS

ΣΤΗΝ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΒΑΛΤΕ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑς ΒΓΑΛΕΙ ΣΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΣΠΙΤΑΚΙ....

Συγχαρητήρια Λευτέρη!!! Πολύ καλή η προσπάθεια!!!

Και πάλι μπράβο που το σκέφτηκες και για την πρωτοβουλία σου!!

Πάμε δυνατά...Κέρκυραααα!!!

Link to comment
Share on other sites

Αντε ωραια!!! Ελπιζω αυτο να εχει μεγαλυτερη απηχηση απο οτι οι συναντησεις μας!!! machinegun.gif Αν και δεν ασχολουμαι καθολου με το facebook!!!

Link to comment
Share on other sites

Αντε ωραια!!! Ελπιζω αυτο να εχει μεγαλυτερη απηχηση απο οτι οι συναντησεις μας!!! machinegun.gif Αν και δεν ασχολουμαι καθολου με το facebook!!!

Γιατί το λές αυτό ρε Δημοσθένη?????

Τί έχουν οι συναντήσεις μας???

Link to comment
Share on other sites

Λεω για ποσοτητα Στεφανε,οχι για ΠΟΙΟΤΗΤΑ!!!!!!!! :thumbsup:

Αααααααα...

Μπορείς αν θες, όταν μου έρθουν τα φυλλάδια και οι κάρτες, να σου δώσω όπως και στον Λευτέρη και στους υπόλοιπους για να διαδώσουμε όλοι μαζί την Λέσχη μας και να αυξήσουμε με αυτόν το τρόπο και τις συμμετοχές στις συναντήσεις μας αλλά και τα μέλη του vwclub.gr.

Ξέρεις ότι εγώ το κάνω αυτό ήδη από το καλοκαίρι και έχει κάποια ανταπόκριση, μικρή μεν αλλά σιγά σιγά μεγαλώνουμε... :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

:p

καλησπερα σε ολους!!χρονια πολλα σε οσους γιορταζουν η εχουν Σπυρους.λοιπον για κυριακη εχουμε τιποτα κατα νου?????

εννοειταιλεμεγια 7 στην μαρινα αυητ τη φορα θα ερθει και ενα αλλο εγγεργραμενο μελος ο νικ 78 επισης εχουμε και στο facebook σελιδα πλεον οι κερκυραιοι που τα λεμε και κανονιζουμε.ελατε ολοι και εκει

....ειπαμε λεγεται VW CLUB ΚΕRKIRAS KAI EXOYME ηδη μελη και εκει...ναι ειναι ανοικτα για αλους..γραφεσται απλα στο facebook και μετα με την επιλογη search βρισκετε το κερκυραικο κλαμπ.... new_iloveyou.gif:whistling::whistling:new.gifB) ειναι καθαρα δικο μας!!!!!παγανελιστικο που λενε!!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Τελικα ποιοι θα μαζευτουμε σημερα???? Στεφανε???? Τι θα κανεις τελικα εσυ???

isxyei kanonika

Έλααααα!!!

Τώρα τα είδα, μπήκα από το κινητό!

Όπως είπα και στο Λευτέρη, είμαι στην Αχαράβη στο σπίτι της Σπυριδούλας που έχουν έρθει φίλοι και συγγενείς να την ευχηθούν μιας και χθες ήταν στο σπίτι μου!

Στείλτε μου μήνυμά όπου καθίσετε τελικά έτσι ώστε εάν ξεμπλέξουμε σχετικά νωρίς μήπως καταφέρουμε και έρθουμε να σας βρούμε!!!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν πριν απο λίγο μπήκαμε σπίτι! Δεν σας πήραμε τηλ μιας και η Σπυριδούλα έχει κάτι δέκατα και δεν είναι στα καλύτερα της! Τί κάνατε τελικά ????

Link to comment
Share on other sites

Σπουδαια η χθεσινη συγκεντρωση!!!!!!!!!! Δεν ηρθε κανεις,εκτως εμενα και τον Λευτερη,περιμεναμε πανω απο μιση ωρα,και τελικα ηρθαμε σπιτι μου και κατσαμε εδω για καφε! Αντε και εις ανωτερα! upyours.gif Περαστικα στην Σπυριδουλα,Στεφανε!!

Link to comment
Share on other sites

nai perastika και γρηγορη αναρρωση....οσο για τους αποντες αν δεν στηριχτει κατι θα σβησει φυσιολογικο ειναι και επισης μην περιμενετε και καλυτερες τιμες σε μαγαζια αν δεν μεγαλωσουμε εδω στην κερκυρα σαν μελη...με παρουσιες..για ολους...

Link to comment
Share on other sites

Σπουδαια η χθεσινη συγκεντρωση!!!!!!!!!! Δεν ηρθε κανεις,εκτως εμενα και τον Λευτερη,περιμεναμε πανω απο μιση ωρα,και τελικα ηρθαμε σπιτι μου και κατσαμε εδω για καφε! Αντε και εις ανωτερα! upyours.gif Περαστικα στην Σπυριδουλα,Στεφανε!!

nai perastika και γρηγορη αναρρωση....οσο για τους αποντες αν δεν στηριχτει κατι θα σβησει φυσιολογικο είναι και επισης μην περιμενετε και καλυτερες τιμες σε μαγαζια αν δεν μεγαλωσουμε εδω στην κερκυρα σαν μέλη...με παρουσιες..για ολους...

Έλααααααααα..........!!!!!

Ευχαριστούμε πολύ παιδιά!

Sorry που δεν έδωσα το παρών. Παρακαλώ όπως μου βάλετε μια τεράστια απουσία!

Επιφυλάσσομαι για την επόμενη αν και πιστεύω πως όσο πλησιάζουν οι γιορτές θα ατονήσουμε λιγάκι άλλα θα επανέλθουμε δριμύτεροι με το νέο έτος .

Εσείς όλοι καλά???

Link to comment
Share on other sites

καλα εσυ διακαιολογεισαι....παντως η οργανωση πηγε εκδρομουλα με τα πλεον τακτικα μελη απεναντι στα γιαννενα και δωδωνη,περασαμε ομορφα και εκτιμησαμε το φαγητο απτα ιαωννινα στο μεγιστο και φορτωσαμε ενεργεια θεικια κοιμωμενοι σε πουπουλα... :lol:

Link to comment
Share on other sites

καλα εσυ διακαιολογεισαι....παντως η οργανωση πηγε εκδρομουλα με τα πλεον τακτικα μελη απεναντι στα γιαννενα και δωδωνη,περασαμε ομορφα και εκτιμησαμε το φαγητο απτα ιαωννινα στο μεγιστο και φορτωσαμε ενεργεια θεικια κοιμωμενοι σε πουπουλα... :lol:

Η οργάνωση...???

Εκδρομούλα...???

Τακτικά μέλη...???

Γιάννενα...??? και Δωδώνη...???

Έχασα κάτι...??? :lol:

glare.gifglare.gifglare.gifglare.gifglare.gif

Link to comment
Share on other sites

IMGP2276.jpgIMGP2264.jpgIMGP2261.jpgIMGP2263.jpgIMGP2265.jpg

απο την εξευρενηση μας γυρω απτην δωδωνηστο παρατηρητηριο και στο μουσειο κερινων ομοιωματων στα ιωννινα...πηγαμε με ενα αμαξι μιας και γιατι να πληρωνουμε για δυο αμαξια αφου σ/κο πηγαιναμε και οχι πενθημερη....

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

Οντως,περασαμε γ@μ@τα!!!! Πολυ πουπουλο,πολυ τζακι,πολλοι θεοι και ακομα περισσοτερο φαγητο!!! sillyhorse1rb5.gif:thumbsup:

IMGP2276.jpgIMGP2264.jpgIMGP2261.jpgIMGP2263.jpgIMGP2265.jpg

απο την εξευρενηση μας γυρω απτην δωδωνηστο παρατηρητηριο και στο μουσειο κερινων ομοιωματων στα ιωννινα...πηγαμε με ενα αμαξι μιας και γιατι να πληρωνουμε για δυο αμαξια αφου σ/κο πηγαιναμε και οχι πενθημερη....

Πουλάκια μου....

Μπράβο ρε σεις! Καλά κάνατε! Χαίρομαι.

Ελπίζω να μπορέσουμε και εμείς (εγώ με το σπίτι και η Σπυριδούλα με την Δουλεία τα Σάββατα) κάποια στιγμή και να την κάνουμε όλοι μαζί.

Επειδή μάλλον μέχρι τα Χριστούγεννα δεν πιστεύω να βρεθούμε,

Καλά Χριστούγεννα Σε Όλους !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.