Jump to content
manosvw5

ενεργο Sub Pioneer Ts-wx77a τα φωτα σας

Recommended Posts

Καλησπερα και απο μενα.Ειμαι κατοχος golf 5 και θελω να κανω μια αναβαθμηση στον ηχο με ενα ενεργο sub και συγκεκριμενα για λογους αισθητικης και για να μην χασω χωρο σκεφτομαι πολυ σοβαρα το Pioneer TS-WX77A.το εχει δοκιμασει καποιος ωστε να εχει σαφη αποψη αν αξιζει τον κοπο?και αν ναι απο ποθ πηρε ρευμα και το συνδεσε-γεφυρωσε με τα πισω ηχεια?δεν θελω καποιο τρελο ηχο απλα θα ηθελα να αποχτησει ο ηχος ενα βαθος και τιποτα παραπανω γι αυτο κιολας δεν σκεφτομαι αλλεσ πολυ πολυ καλυτερες λυσεις θελοντας να κρατησς και οσο μπορς το εργοστασιακο λουκ...οποιαδηποτε αποψη η γνωμη θα με βοηθησει πολυ και ειναι καλοδεχουμενη...ενα σχετικο link ειναι το εξης http://www.pioneer.eu/eur/products/25/131/...X77A/index.html .

Link to comment
Share on other sites

Και εγω στην αρχη ηθελα το εργοστασιακο look αλλα οταν καταλαβα οτο μονο με αυτο δεν θα ειχα τον ηχο που θα ηθελα το εστειλα και δεν το εχω μετανοιωσει καθολου.

Το sub ειναι τελειο για την δουλεια αλλα δυστυχως θελει και καλη πηγη.

Αν γινει σωστη εγκατασταση και με καλη πηγη δεν θα θελησεις να κανεις τιποτα αλλο ακομα και με τα μαμα ηχεια στις πορτες, οπως σου εχω πει.

Link to comment
Share on other sites

Και εγω στην αρχη ηθελα το εργοστασιακο look αλλα οταν καταλαβα οτο μονο με αυτο δεν θα ειχα τον ηχο που θα ηθελα το εστειλα και δεν το εχω μετανοιωσει καθολου.

Το sub ειναι τελειο για την δουλεια αλλα δυστυχως θελει και καλη πηγη.

Αν γινει σωστη εγκατασταση και με καλη πηγη δεν θα θελησεις να κανεις τιποτα αλλο ακομα και με τα μαμα ηχεια στις πορτες, οπως σου εχω πει.

Eυχαριστω φιλε μου για την απαντηση,καλο ειναι που ειπαμε και δυο κουβεντες εδω να ξερει και καποιος αλλος υποψηφιος αγοραστης,αλλωστε γι αυτοι ειναι και το φορουμ για ανταλλαγη αποψεων και προσανατολισμο δοκιμασμενων λυσεων..

Link to comment
Share on other sites

θελει και ενισχυτη?δεν ειναι αυτοενισχυζομενο?

Ενισχυτη εχει ενσωματομενο αλλα απ οτι κατλαβα για να δουλεψει θελει σιγουρα καλυτερη πηγη απο την εργοστασιακη και αν εχεις εργοστασιακη θελει μαλλον αλλαγη του σηματος απο αυτο που δινουν τα ηχεια,χωρις να ειμαι γνωστης.Αν ρωτησεις καποιον που ασχολειται θα σε προσανατολισει καλυτερα.Εγω παντως επειδη ηθελα να κρατησω την εργοστασιακη πηγη λογω λονκσας-εργοστασιακο λουκ κτλ-παρ οτι ημουν στο τσακ δεν το εκανα.Ενας φιλος παντως οπως ειδες και παραπανω το εκανε και εμεινε και ευχαριστημενος..!Ελπιζω να βοηθησα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.