Jump to content

Recommended Posts

ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΓΩ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ POLO 2003 16V(101HP)MAMA ΜΕ ΦΙΛΤΡΟΧΟΥΑΝΗ,ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΤΡΕΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ:

1)ΠΡIN 4ΜΗΝΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΒΑΛΑ ΕΞΑΤΜΙΣΗ ΜΕΣΑΙΟ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΟ ΜΟΥ ΤΡΑΒΑΓΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΟΧΙ ΤΡΕΛΑ ΑΛΛΑ ΕΜΕΙΝΑ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΑΠΟΝΑ

2)ΠΡΙΝ 2ΜΗΝΕΣ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΑΜΟΡΙΣΕΡ ΚΑΙ ΡΩΤΗΣΑ ΕΝΑ ΦΙΛΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΑΛΛΑΖΑ ΧΤΑΠΟΔΙ ΜΕ ΧΕΙΡΟΠΟΙΗΤΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.ΤΕΛΙΚΑ ΜΕΣΩ ΕΝΟΣ ΑΛΛΟΥ ΦΙΛΟΥ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΑΤΟΜΟ ΜΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΦΤΗΝΑ.ΕΙΔΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΡΚΕΤΗ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΠΡΙΝ.ΛΟΓΙΚΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΦΤΑΣΕΙ ΤΑ 115HP.ΕΙΜΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΤΑΔΙΟ.ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΜΕΤΑ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΚΙΝΗΤΗΡΑ ΣΕ 1600 Η 1800.ΕΑΝ ΤΟ ΚΑΝΩ ΘΑ ΣΑΣ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΩ.

post-5768-1251292830_thumb.jpg

post-5768-1251293016_thumb.jpg

Edited by ΨΗΛΟΣ
Link to comment
Share on other sites

οταν λες φονιας???τι εννοει ο ποητης???

να το χαιρεσε το εργαλειο σου βαλε και καμια φωτογραφια.. να το θαυμασουμε και εμεις...

Link to comment
Share on other sites

ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΓΩ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ POLO 2003 16V(101HP)MAMA ΜΕ ΦΙΛΤΡΟΧΟΥΑΝΗ,ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΤΡΕΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ:

1)ΠΡIN 4ΜΗΝΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΒΑΛΑ ΕΞΑΤΜΙΣΗ ΜΕΣΑΙΟ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΟ ΜΟΥ ΤΡΑΒΑΓΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΟΧΙ ΤΡΕΛΑ ΑΛΛΑ ΕΜΕΙΝΑ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΑΠΟΝΑ

2)ΠΡΙΝ 2ΜΗΝΕΣ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΑΜΟΡΙΣΕΡ ΚΑΙ ΡΩΤΗΣΑ ΕΝΑ ΦΙΛΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΑΛΛΑΖΑ ΧΤΑΠΟΔΙ ΜΕ ΧΕΙΡΟΠΟΙΗΤΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.ΤΕΛΙΚΑ ΜΕΣΩ ΕΝΟΣ ΑΛΛΟΥ ΦΙΛΟΥ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΑΤΟΜΟ ΜΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΦΤΗΝΑ.ΕΙΔΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΡΚΕΤΗ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΠΡΙΝ.ΛΟΓΙΚΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΦΤΑΣΕΙ ΤΑ 115HP.ΕΙΜΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΤΑΔΙΟ.ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΜΕΤΑ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΚΙΝΗΤΗΡΑ ΣΕ 1600 Η 1800.ΕΑΝ ΤΟ ΚΑΝΩ ΘΑ ΣΑΣ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΩ.

post-5768-1251292830_thumb.jpg

post-5768-1251293016_thumb.jpg

στρόφαλο από το ARC 1.6 GTI 125ps το 6Ν2 κάνει στο BBZ μοτέρ σου. και πέρνεις 10ps+ και είσαι 1.6 ^_^

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΠΕΣ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΑΛΙ?

Link to comment
Share on other sites

κάνα 500άρι να έχει ο στρόφαλος? μετάχειρο έτσι άμα θές Brand new... κανά 1000άρι και άμα γουστάρεις και επιπλέων άλλα 10 αλογάκια έκκεντρα, dbilas H Schrick (καλύτερα τα schrick) αλλά και ακριβώτερα τώρα αυτά παίζουνε οι τιμές... αλλά μετά μιλάμε για άλλο αμάξι 8)

Link to comment
Share on other sites

εγω θα σου προτεινα την αλλαγη του κινητηρα,τι να κανουμε καναμε λαθος,δεν ειχαμε τα λεφτα,αστα ειναι αλλη ιστορια,τωρα ομως μπορεις καλλιστα να πας σε 1800 και ασε τα κουτιτικα πραγματα,το ναφτιαξεις ατμοσφαιρικα ενα κινητηρα ειναι πιο ακριβο απτο να του πεταξεις πανω ενα μικρο τουρμπο γιατι καλα οτι ακους εδω μεσα αλλα η τσεπη ειναι μονο δικια σου.......εγω θα σου προτεινα αν μπορεις αλλαγη κινητηρα αλλιως βαλε μιαμικρη τουρμπινιτσα χωρις να ανοιξεις μοτερ...30 αλογα πανω με κανα 1000....η nothelle για νακαταλαβεις εκανε το 75 αλογα το 1400(γκολφ) τουλαχιστον 110.....εποχη 2002με κανα 1500...ρωτα ποσο θα πηγαινε και μετα πραξε....ργω τα περασα αυτα με το 1400 γκολφ το εκανα πρωτο σταδιο κομπλε και παλι αλλαξα το μοτερ γιατι δεν παλευοτανε η κατασταση...ειναι 1400 οτι και να κανεις......αυτο ειναι αληθεια....τα κυββικα ειναι παντα πιο καλα,μα παντα....

Link to comment
Share on other sites

Μιας και πρόκειται για μια ολοκληρωμένη παρουσίαση, το θέμα κλειδώνει και θα ανοιχθεί μόνο με αίτημα του δημιουργού του, εφόσον θα έχει κάτι νεότερο να συμπληρώσει.

Ψηλος, γραψε με μικρα γραμματα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.