Jump to content
Dark Angel

H&R Anti-Roll Bar

Recommended Posts

Παιδία, σκεύτωμαι να βάλω αυτές τις αντιστρεπτικές στο Passat μου λέω να το δέσω λίγο ακόμα αλλά αυτην την φορά λέω από κάτω πώς την βλέπετε αυτήν την H&R την αντιστρεπτική?

http://www.streetandcircuit-shop.biz/hr-anti-roll-bar---vw-passat-lim--stationwagon-typ-3b--3bg---part-number-33591-1-46317-p.asp

Link to comment
Share on other sites

Είναι πολύ καλές.

Έχω βάλει στο mk5 GTI το αντίστοιχο σετ μπρός-πίσω.

Αισθητή η διαφορά στις στροφές!

Οι αντιστρεπτικές έρχονται με ειδικές βάσεις απο Urethane/Teflon και δεν χρειάζονται λάδωμα.

Link to comment
Share on other sites

επειδή σκέπτο μηχανής/σασμάν, συνεμπλόκ και συνδυασμό με την PSS10 πιστεύω ότι το αυτοκίνητο θα βελτιωθεί κατά πολύ το στρίψιμο του.μαι λίαν συντόμος να βάλω και όλο το κιτάκι Powerflex βάσεις

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν μπίκανε τελικός σήμερα και αυτές επάνω στο Passat άλαξα και από ένα σετ τα δύο ψαλίδια τα πάνω από κάθε μεριά λόγο ότι έχουνε ταλεποριθεί αρκετά από τις λακούβες και το κατέβασμα και είχανε κένα. Και πλέων τώρα το αυοκίνητο τώρα νομίζω, ότι είναι Τέλειο από άποψη δεσήματος (μπρόστα) τώρα μελοντίκα πρέπει να κοιτάξω και για πίσω :good:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδες.

Φιλε Angel και εγω αυτες εχω στο προγραμμα γιατι πιστευω οτι σε συνδυασμο με την KW VAR 3 που φοραω θα γινει τρενο.

Εχω σκεφτει βεβαια να τις φερω απ' εξω για να παρω κατευθειαν και την μπροστα και την πισω.

θα ηθελα να μου πεις νεα οσο αναφορα το πως σου φαινεται στο στριψιμο πλεον.

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

αυτό, που μπορώ να σου πώ είναι ότι στο στρίψιμο έγινε σχεδόν απόλυτο, δεν συνχοράει λάθοι πλέων. Αλλά βλέπεις ότι έχει πολύ περισότερα όρια από πρίν. Αλλά δεν μπορώ ακόμα να σου πο εντυπώσεις απόλυτες γιατί ακόμα πίσω δεν υπάρχει. Και όσο να είναι το πίσω είναι λίγο πρόβλημα γιατι στα δικά μας Passat που δεν έχουνε πολλάπλων συνδέσμων άξωνα, είναι ένα πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Εχεις απολυτο δικιο σε αυτο αλλα τι να κανουμε.

ευχαριστω παντως για τισ πληροφοριες, καλες βολτες και θα τα ξαναπουμε για νεοτερα.

Έγινε φίλε σ'ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.