Jump to content
billaros

Για Τους "Ψηρες"Του Φορουμ

Recommended Posts

Λοιπον παιδες επειδη και εγω ειμαι ενα απο αυτους...!! :D εχο να πω μια προσωπικη μου εμπειρια για να μην τρεχετε τσαμπα στις αντιπρωσοπιες.....

πριν λιγο καιρο πηγα και εβαλα καληματα στο κουκλι μου και στα αξεσουαρ που μου τα τοποθετησαν μου κατεβασαν το καθησμα του οδηγου με το γρηλο τον πλαινο τερμα κατω...να πω την αληθεια (και μην γελασετε)γουσταρα ετσι οπως ειταν το καθησμα τερμα κατω και το αφησα ετσι...την επομενη μερα πηγαν μπο στο αυτοκινητο το πρωι και "ψηλοχηθηκα"στο καθισμα οποτε καταλαβενο μια μικρη μετατοπιση στην πλατη ενα μικρο κενο θα ελεγα και το εκανε συνεχεια.....(το αυτοκινητο μου ειναι 1 μηνα)

με το που αντιληφθηκα μου ανεβηκε το αιμα πανω απο το κεφαλι και πηγενω αντιπρωσοπια ετοιμος για μανουρα...

τεσπα με τα πολλα το περνει ενα παλικαρι εκει..μου λεει οντος κουνιετε και το περνει στο σερβις..

μετα μου λεει:ηρεμισε:)παμε να δουμε σε ενα καινουριο μηπος το κανει!μπενουμε μεσα στην αντιπρωσοπια και ειχε στην εκθεση ενα golf tsi με τα 122 αλογατα..μπενει μεσα κατεβαζει το καθισμα κατω και οντως το εκανε και σε αυτο..!!!

μετα μου ειπε οτι αμα στο κανει σε μεγαλυτερο βαθμο φερτο να το αλλαξουμαι..και ετσι ηρεμισα..!!

Υ.Γ δεν ξερω αν το προβλημα εχει ξανασυζητηθει αν και δεν το βρικα καπου..απλα σκευτικα οτι μπορει να γλιτωνα απο ταλαιπωρια καποιους..ευχαριστω!!

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεις?οτι εχει τζογο το καθισμα???

ενοο οτι οταν κατεβασεις το καθησμα του οδηγου με τον γριλο κατω..ναι εχει τζογο η πλατη του καθησματος!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.