Jump to content
Guest NITRO

ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ ΦΑΝΟΠΟΙΕΙΟ

Recommended Posts

Guest NITRO

Καλημέρα σε όλους,

Πριν ενάμιση χρόνο (10/1/2005) έβαλα το post για τον Δήμο και τον Γιάννη (Autopaint) και ειλικρινά χαίρομαι πάρα πολύ που όσοι τους επισκευτήκατε μείνατε απόλυτα ευχαριστήμενοι. Οι συμμετοχές στο topic είναι από τις περισσότερες στο forum.

Αυτή είναι η καλύτερη απάντηση σε όσους κάνουν σωστά τη δουλειά τους, είναι εξυπηρετικοί, φιλικοί και καλά παιδιά.

Επίσης φαίνεται η τεράστια δύναμη του internet και ειδικά του forum.

Link to comment
Share on other sites

Guest Nightangel

Δήμο η αεροτομή από το Golf V Gti ξηλώνεται χωρίς να σπάσει και χωρίς να γίνει κάποια άλλη ζημιά στο χρώμα ?

Link to comment
Share on other sites

Μετά απο τόσα που διάβασα για τον κ.Δήμο, αποφάσισα να περάσω μία βόλτα και εγώ σήμερα.Ότι και να πώ για αυτόν τον άνθρωπο είναι λίγο,απλά worthy.gifworthy.gifworthy.gif .Σε κερδίζει μέσα στα πρώτα 5 λεπτά.Έκανα 2-3 ερωτήσεις που ήθελα και ο άνθρωπος άφησε την δουλειά του,ενδιαφέρθηκε,ένιωσα λές και τον ήξερα 15 χρόνια.Μόλις άκουσα και τις τιμές για αυτά που ήθελα τότε έμεινα πραγματικά :):) .Πήγα μαζί με τον αδερφό μου,κάτοχος ενός Ibiza......μόλις ο κ.Δήμος είδε μία κουτσουλιά στο καπώ του Ibiza,πήγε κατευθείαν και έφερε πανί να βγάλει το σημάδι και μετά έφερε κερί να το περάσει για να μην χαλάσει το βερνίκι....και όλα αυτά χωρίς καν να του έχουμε πεί για ποιόν λόγο πήγαμε εκεί......Πρώτα απ'όλα ο κ.Δήμος είναι άνθρωπος και μετά επαγγελματίας,δεν μας αντιμετώπισε καθόλου σαν ''πορτοφόλια'' αλλά λες και είμασταν παιδιά του.

κ.Δήμο ευχαριστούμε πάρα πολύ,εύχομαι κάθε μέρα να γνωρίζω τόσο καλούς ανθρώπους σαν εσάς.Μόλις εξοικονομήσω μερικά ευρώ θα έρθω κατευθείαν σε εσάς για να κάνω αυτά που λέγαμε.

Θα τα πούμε σύντομα πάντως για τους νίκελ καθρέπτες καθώς μαζευτήκαμε ήδη 7.¶ντε παιδιά άλλοι 3 έμειναν.......Ανυπομονώ για τους καθρέπτες,θα είναι τέλειοι :)

Link to comment
Share on other sites

Παρεπιπτόντως σήμερα στον κ.Δήμο είδα και ένα τέρας που άκουγε στο όνομα VR6 DOHC worthy.gif Κούκλα το αυτοκίνητο Bassakos αλλά η πραγματική ομορφιά κρύβεται κάτω απο το καπό. :)

Link to comment
Share on other sites

α ρε δημο μπαγασα!

Στην έκανε κ...λα ε?Το έβλεπα όταν το βερνίκωνε.....Α ρε δήμο μαστορα τρελέ

Edited by Puck
Link to comment
Share on other sites

Στην έκανε κ...λα ε?Το έβλεπα όταν το βερνίκωνε.....Α ρε δήμο μαστορα τρελέ

:D:D:D

Παιδιά πραγματικά με έχετε αφήσει άφωνο:

Δεν ξέρω τι να πω!!!

Είστε όλοι πολύ καλοί!!!

Thanks

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

πηγα σημερα κ εβαλα το σποιλερ

ε το κοιταζα το κοιταζα κ βρηκα καπου απο μεσα να κανει μια μικρη ατελεια

μετα θυμηθηκα οτι ειχε σπασει απο την αλλη μερια ,οπου ηταν λες κ περασε χωρις να εγινε ποτε!

Link to comment
Share on other sites

Guest Bassakos

Σημερα πηρα το Golf απο τον Κ Δημο.....

πραγματικα αψογη δουλεια! με προσοχη στην λεπτομερεια!

να μην πω για το περιβαλον και την αντιμετωπιση

του Κ Δημου........ δεν υπαρχουν λογια!

απλα respect! worthy.gifworthy.gifworthy.gif

:whistling: Κ Δημο σας ευχαριστω πολυ! :whistling:

ps: εγω τον βρηκα τον μαστορα μου! εσεις ακομα ψαχνετε? ? ? :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Nightangel

Δήμο η αεροτομή από το Golf V Gti ξηλώνεται χωρίς να σπάσει και χωρίς να γίνει κάποια άλλη ζημιά στο χρώμα ?

Link to comment
Share on other sites

ΟΤΙ και να πώ θα είναι λίγα για αυτούς τους ανθρώπους εκει κάτω στο Μοσχατο(εκανε ρίμα , λολ)

Όπως οι περισσότεροι ξέρατε είχα ένα τρακάρισμα με το τουτου μου πρίν λίγες μέρες...Όχι σοβαρό αλλά όχι και αμελητέο...Έτσι λοιπόν πήγα στον Δήμο , κανονίσαμε και προχτές πήγα και πήρα το φτερό από μια αντιπροσωπία , το πήγα στον δήμο , του το άφησα , το έβαψε και πήγα σήμερα να το βάλουμε...

Περιττό να σας πώ οτι ο κ.Γιάννης έκανε τα πάντα ώστε να μην πετάξουμε τπτ από το αυτοκίνητο...>Να σημειώσω οτι εκτός από το φτερό , είχαν σπάσει οι βάσεις του προφυλακτήρα και του φαναριού οι 2 απο τις 3....Τα έφτιαξε όλα μα όλα και με γλύτωσε εμένα από ένα εγκεφαλικό όταν άκουσα την τιμή του φαναριού (330ευρώ....)...Μετα όταν ήρθε το φτερό και κουμπωσε τα είδα όλα....Το βάψιμο του κ.Δήμου ήταν καλύτερο από το εργοστάσιο και χωρίς κανένα μπιμπίκι!~!!!....

Παιδιά σας υπερευχαριστώ και απλά

worthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gif

180.jpg

181.jpg

182.jpg

184.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δήμο η αεροτομή από το Golf V Gti ξηλώνεται χωρίς να σπάσει και χωρίς να γίνει κάποια άλλη ζημιά στο χρώμα ?

Δεν νομίζω!!! Έχει τουλάχιστον μια τρύπα (αυτή που περνάει το καλώδιο από το στοπ) άρα θα θέλει κώλυμα και βάψιμο! :cry:

Link to comment
Share on other sites

Guest Nightangel
Δεν νομίζω!!! Έχει τουλάχιστον μια τρύπα (αυτή που περνάει το καλώδιο από το στοπ) άρα θα θέλει κώλυμα και βάψιμο! :o

Αν την βγάλεις θα μείνει άθικτη ή θα πρέπει να την καταστρέψουμε για να την βγάλουμε ?

Thanks ;)

Link to comment
Share on other sites

Αν την βγάλεις θα μείνει άθικτη ή θα πρέπει να την καταστρέψουμε για να την βγάλουμε ?

Thanks :whistling:

ΑΘΙΚΤΗ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ, ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΤΡΥΠΑ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ?

Link to comment
Share on other sites

Guest Nightangel
ΑΘΙΚΤΗ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ, ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΤΡΥΠΑ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ?

Θα δεις όταν σου το φέρω.Μη τα λέμε και όλα tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδες να μαι και γω εδω :lol:

Πριν λιγο καιρο το μερσεντακι μου πληγωθηκε απο ενα γκαζωμενο αλβανακι που σφηνωθηκε στο πισω φιλετο του προφυλακτηρα μου με το μηχανακι του..

αφου το παιδι ειδαμε οτι ειναι οκ αρχισα να αναζητω τι θα κανω με αποτελεσμα να παω σε μερικα φανοποιια ακομα και σε φιλους μου. Ο πιο φτηνος απο ολους ηταν στην τιμη των 100 ευρω περιπου και φταναμε μεχρι τα 200 με αμφιλεγομενη δουλεια.

Ενημερωτικα λογω του κλαμπ λεω να παρω και τον Δημο Autopainter ενα τηλ να μου πει την γνωμη του..

Ετσι και εγινε..εν ολιγοις με αρκετε αμφιβολιες πηγα απο εκει για να μην πολυλογω ομως σας λεω οτι αποτελεσμα της επισκεψης μου στον Δημο ηταν να φυγω με ενα φιλετο απο σκισμενο που ηταν εντελως καινουριο και απιστευτα καλα δεμενο και κολλημενο στην ουσια ο τρελοεπιστημονας το εραψε με συρμα ! και στην συνεχεια το εβαψε ισως και πιο καλα απο το εργοστασιο smurf2.jpg:lol:

Οταν δε εμαθα οτι η τελικη τιμη ηταν κατω απο οποιονδηποτε αλλο ειχα ακουσει στο χωρο και η δουλεια σαφως πανω απο οποιονδηποτε αλλο εχω δει στο χωρο αρχισα να κανω σαν μικρο παιδι..

ΑΠλα ενα εχω να πω ο πρωτος που θα μεινει δυσαρεστημενος απο τον Δημο κερδιζει ενα ΣΜΑΡΤ brabus αμαξι δωρο απο μενα...

Αντε γεια προς το παρον....

Edited by Kostas kostopoulos
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.