Jump to content
Guest NITRO

ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ ΦΑΝΟΠΟΙΕΙΟ

Recommended Posts

Πριν κανα μηνα με ειχε χεσει ενα πουλακι rocket.gif και ελειπα Σαββατοκυριακο. Οταν γυρισα και το ειδα πηγα να το βγαλω αμεσως αλλα ειχε ξεραθει. Υπαρχει καμια αλοιφη γι αυτο η να παω καλυτερα στον Mr Magic Hand να τελειωνω. Γιατι ειναι πανω στο καπο και δε μπορω να το βλεπω οποτε το πλενω. Δεν ειναι τιποτα τρομερο μια ελαφρια θαμπαδα ειναι αλλα εγω που την ξερω ολο εκει παει το ματι μου. Ξενος αν προσπαθησει θα δυσκολευτει να τη βρει

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να βαλεις μια απλη αλοιφη γυαλισματος και θα φυγει.

Αν η κοτσιλια δεν εχει βγει,βαλε σαλιο και καθαρισε την.Θα φυγει αμεσως.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως δε φαινεται να ναι τοσο απλο. Δοκιμασα μια αλοιφη που ειχα αλλα δεν ειδα αποτελεσματα. Και αρχιζω να φοβαμαι. Η κοτσιλια εφυγε τελειως αλλα μου χει μεινει η θαμπαδα. Θα δω και με τα πλυσιματα τι θα γινει και θα επανελθω. Αλλωστε και ο κυριος Δημος στο δρομο μου ειναι. Μπορει μια επισκεψη απο κει να αποδειχτει σωστοτερη

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως δε φαινεται να ναι τοσο απλο. Δοκιμασα μια αλοιφη που ειχα αλλα δεν ειδα αποτελεσματα. Και αρχιζω να φοβαμαι. Η κοτσιλια εφυγε τελειως αλλα μου χει μεινει η θαμπαδα. Θα δω και με τα πλυσιματα τι θα γινει και θα επανελθω. Αλλωστε και ο κυριος Δημος στο δρομο μου ειναι. Μπορει μια επισκεψη απο κει να αποδειχτει σωστοτερη

πώς φεύγει η θαμπάδα? γιατί και εμένα με "έχεσαν"? tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

πώς φεύγει η θαμπάδα? γιατί και εμένα με "έχεσαν"? tongue.gif

Δοκιμάστε με μια ποιο ψιλή αλοιφή !

Αν δεν φύγει ………… Βόλτα από το μαγαζί, 2 λεπτακια για την διόρθωση

και αρκετή ώρα για καφέ και μπλα μπλα !

Χωρείς χρέωση σαν την TIM και ο καφές κερασμένος popeye.gif

Link to comment
Share on other sites

Ο δημος εφτιαξε το πρωτο απο τα 3 κουκλι και συνεχιζει ακαθεκτος με μερικες ημερες κενο. Τον αφησα να ξεκουραστει μιας και το honda το περιποιηθηκε!! ερχεται Δημο ο σκορπιος ...

Link to comment
Share on other sites

Ο κυριος Δημος ελυσε το μεγα προβλημα της κουτσουλιας. Καφε δεν ηπιαμε γιατι ητανε αργα αλλα το μπαλωμα εγινε. Μονο μη μου τον κουραζετε πολυ γιατι εντος του μηνα εχει να τριψει του father το αυτοκινητο που ειναι μεσα στην αχνα απο το σπρευ shockgun.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest BassakosVR6

ευχαριστω πολυ τον Κ Δημο

για την δουλεια που εκανε στο

BMW της μητερας μου!

πραγματικα πολυ καλη δουλεια!

σαν καινουργιο!

worthy.gifworthy.gifworthy.gif

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω τον Κυριο Δημο για τις πολυ ομορφες δουλειες που καναμε και τις ωραιες κουβεντουλες μας :thumbsup:

Κυριε Δημο, εισαι μορφη :mellow::thumbsup: Κι ο 1ος :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Ρισπέκτ ρισπέκτ... μίστερ Δήμος θενξ και για το γκρι Focus που ήρθε χθες... με το βαθουλωματάκι στο πορτ μπαγκάζ... άλλος ένας κατευχαριστημένος... :D:whistling:

Link to comment
Share on other sites

τα ευχαριστω στο Δημο για την εξαιρετικη δουλεια στο σκορπιο μου . το σκισιμο στο προφυλακτηρα σε χρονο dt απλα δεν υπαρχει. Επαγγελματιας και μερακλης.

παει και το 2ο. Ερχεται το τριτο αν και ο σκορπιος θελει ενα γυαλισματακι μολις ξεσυχανωθει.

Δημο ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Να πω και γω τον πονο μου τωρα.

Οπως εχω πει και παραπανω ειχα δυο σημαδια απο πουλακια στο καπο και πηγα στον κ. Δημο οπου σε 5 λεπτα με εφτιαξε και ολα καλα. Οταν ομως το πλυνα το αμαξι και μετα το ειδα στο φως νυχτα ειδα οτι το μισο καπο γυαλιζε και το αλλο μισο που ειχε βαλει τον αλοιφαδορο ητανε μεσα στις γραμμες σαν αυτες που γινονται απο το πλυσιμο. τα ιδια σημαδια υπαρχουν και στην πανω πλευρα του αριστερου φτερου εκει που τελειωνει δηλαδη το καπο. Αυτο βεβαια τη μερα δε φαινεται πολυ εκτος και αν πεφτει πανω ο ηλιος αλλα ειδικα τη νυχτα αμα ειναι πλυμενο το αυτοκινητο κανει μπαμ. Και τωρα ειδικα που το ξερω ολο εκει πεφτει το ματι μου. Ειμαι που ειμαι καρδιακος μ αυτα με αποτελειωσε B)

Αυτο διορθωνεται η να αλλαξω καπο :D:D:D (πλακα κανω)

Link to comment
Share on other sites

Μην μου τον αγχωνετε τον κ Δημο και οχι τιποτα αλλο την Δευτερα βαζει μπρος το χρυσουλι μου!!! :DB)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο μενα και Χρονια Πολλα!!

Θελω να προσθεσω και εγω την γνωμη μου αναμεσα σε ολους εσας. Την Τριτη ειχα αφησει το πολακι μου (ενα ασημι οσοι το ειδατε) για φτιαξιμο αφου ειχα ενα ατυχηματακι με μια γυναικα.

Σημερα το πρωι πηγα και το πηρα και θελω να πω οτι ο ανθρωπος (Δημος), ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΑΙ !!!!

Ο ανθρωπος οχι απλα ειναι γνωστης του αντικειμενου αλλα ειναι και πολυ φιλικος με ολους πραγμα που τον τιμαει. Μετα απο ωρες συζητησης καταλαβα οτι ειναι ενας εξαιρετος ανθρωπος και εμαθα αρκετα απο αυτον! Το πολακι μου εγινε σαν καινουργιο....!!!!!! Και θα συμαζεψω και μερικα πραγματακια ακομη με την βοηθεια του Δημου.!! Ηταν και ο φιλος με το μπλε golf εκει.

Δημο εισαι αρχηγος !!! Θα τα λεμε συχνα και για καφεδακι και για δουλιτσα !!!

Ενα μπραβο και απο μενα για τον Δημο και τα υπολοιπα παιδια που δουλευουν εκει !

Με εκτιμηση, Θανος !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.