Jump to content
Hermer

Μεμβρανεσ Madico

Recommended Posts

Καλησπερα σας. Λεγομαι Δημητρης

θελω να βαλω φιμε μεμβρανες στα τζαμια τοθ αφτοκινητου μου.

ρωτισα σε ενα μαγαζι που τα κανει αφτα και μου ειπαν πως χρισιμοποιουν μεμβρανες MADICO και το κοστος χωρις μπαρμπριζ ανερχετε στα 190 ευρο. (μιλαω για 48υρο)

Τι λετε? καλα ειναι?

εχω ακουσει πως η 3Μ ειναι καλητερη ποιοτικα.. με τις MADICO θα εχω διαφορα δλδ?

εχετε να μοθ προτεινετε κατι καλυτερο?

ακουω γνωμες

ευχαριστω εκ τον προτερον

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας. Λεγομαι Δημητρης

θελω να βαλω φιμε μεμβρανες στα τζαμια τοθ αφτοκινητου μου.

ρωτισα σε ενα μαγαζι που τα κανει αφτα και μου ειπαν πως χρισιμοποιουν μεμβρανες MADICO και το κοστος χωρις μπαρμπριζ ανερχετε στα 190 ευρο. (μιλαω για 48υρο)

Τι λετε? καλα ειναι?

εχω ακουσει πως η 3Μ ειναι καλητερη ποιοτικα.. με τις MADICO θα εχω διαφορα δλδ?

εχετε να μοθ προτεινετε κατι καλυτερο?

ακουω γνωμες

ευχαριστω εκ τον προτερον

Αν ενδιαφέρεσαι έχω ένα γνωστό στην 3Μ που μπορεί με +-20 ευρώ να στα περάσει. Το παιδί πέρασε τα φιμέ σε εμένα μαζί με μπροστινό παρ-μπριζ δουλεύοντας κοντά 5 ώρες πάνω στο αμάξι μου. Την Δευτέρα που μας πέρασε (χτες) ήταν να πάω να μου βγάλει τυχόν φουσκάλες αλλά τελικά δεν πήγα γιατί δεν έβγαλε ούτε μία. Πραγματικά έκανε εκπληκτική δουλειά.

Αν θες περισσότερες πληροφορίες στις λέω.

Το παιδί το ξέρω μέσω της αδερφής της κοπέλας μου και δεν έχω κανένα κέρδος αν πας σε αυτόν ή άλλον.

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου madico εχω στο passat μου 2 χρονι9α και ειμαι απολυτα ικανοποιημενος και αν δεις τον τιμοκαταλογο ειναι ακριβοτερεσ απο τις 3m

ετσι μου ειχε δειξει το παιδι που τις ειχα τοποθετησει στη ν πατρα και πηρα και χαρτι εγγυησης μεμβρανης και χαρτι για το κτεο....

αυτα ελπιζω να σε βοηθησα

Link to comment
Share on other sites

για εμενα 3Μ και Lummar ειναι οι καλυτερες που παιζουν!

βεβαια εχω γνωστους με madico που δεν ειχαν κανενα προβλημα..

εγω εχω 3Μ 1 χρονο τωρα και ειμαι απολυτα ικανοποιημενος.

ειναι καθαρα θεμα επιλογης πιστευω.

Link to comment
Share on other sites

Lummar ειχα στο προηγουμενο αυτοκινητο για 10 χρονια χωρις το πραμικρο προβλημα.

Ιδιες εβαλα τωρα και στο Jetta εδω και 16 μηνες που εχω το αυτοκινητο παλι χωρις προβλημα

Link to comment
Share on other sites

της LLumar φοραγα στο polo περιπου 8 χρονια και μπορω να πω οτι εμεινα απολυτα ευχαριστημενος και απο την αποδοση τους και απο την ποιοτητα/αντοχη τους στον χρονο.τωρα εβαλα της 3Μ και εχοντας ενα μετρο συγκρισης μπορω να πω με βεβαιοτητα οτι ειναι καλυτερες απο αποψη αποδοσης.ιδιου βαθμου διαφανειας και η 3Μ υπερτερει σημαντικα αφου το χερι μου δεν καιγεται οταν το εχω ακουμπησμενο στο τζαμι.με την LLumar ομως εκανα μαυρισμα ''ταριφα'' sillyhorse1rb5.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.