Jump to content
nikkosnet

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ που αξίζουν παρουσίαση...

Recommended Posts

Είδατε σε ποιό σημείο έφυγε από τον δρόμο;

Δείτε πού έσπασε την μπαριέρα και το τσιμεντένιο τοιχίο!

Link to comment
Share on other sites

Η λύση στο κυκλοφοριακό πρόβλημα της Θεσσαλονίκης: ΕΓΚΑΙΝΙΑ ΤΗΣ ΔΕΘ, ενώ μιλάει ο πρωθυπουργός 200 μέτρα μακριά!

deth1.jpg

Και το κοινωνικό πρόσωπο της Διεθνούς Εκθεσης, σε ΑΠΟΛΥΤΗ ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ έναντι των επισκεπτών της εκείνη τη στιγμή στο χώρο της Εκθεσης... Η φωτό είναι θολή και κουνημένη καθώς με πήραν χαμπάρι πως πήγα να τραβήξω και πήγε να γίνει θέμα...

deth2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Η λύση στο κυκλοφοριακό πρόβλημα της Θεσσαλονίκης: ΕΓΚΑΙΝΙΑ ΤΗΣ ΔΕΘ, ενώ μιλάει ο πρωθυπουργός 200 μέτρα μακριά!

deth1.jpg

Και το κοινωνικό πρόσωπο της Διεθνούς Εκθεσης, σε ΑΠΟΛΥΤΗ ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ έναντι των επισκεπτών της εκείνη τη στιγμή στο χώρο της Εκθεσης... Η φωτό είναι θολή και κουνημένη καθώς με πήραν χαμπάρι πως πήγα να τραβήξω και πήγε να γίνει θέμα...

deth2.jpg

Λατου η πρωτη ειναι για πολλα......γκαζια. Απο τον.....παραδεισο την τραβηξες? Καλα ρε μεγαλη για τη δευτερη τι το ηθελες το δημοσιογραφιλικι? Δεν καθοσουν καλυτερα σπιτακι σου να φας και κανα τριγωνο...... B):lol:tongue.gif Παλι καλα που δεν ειχες τιποτα ξυλοεπαφες 3ου τυπου. <_<

Link to comment
Share on other sites

Κάποτε μερικοί βάζαμε φωτογραφίες μας οπότε θα συνεχίσω με άλλη μία δικιά μου:

:lol: :lol: ε το μλκ τι μου θυμισες τωρα!!!χααχαχαχ θυμασε την τρελλη pic με το σεντονι και τη βοτκα? :lol:B)

all time clissic!

Edited by dubbeR_xronis
Link to comment
Share on other sites

Μιας και αναπωλούμε παλιές και ωραίες στιγμές ας βάλω κι εγώ μια πανάρχαια φωτογραφία (από VGA)

070304110936ig0.jpg

Από την Πανελλήνια στην Πορταριά Πηλίου. :lol:

Edited by GraveDigger
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ρε γαμώτη μου δε σας ήξερα καλά τότε..... :rolleyes:

Εχω όμως 2-3 καλές με τον Ανδρέα και τον Θοδωρή και 2 γυναίκες, όλοι μαζί σε ένα κρεβάτι κάτω από τα σκεπάσματα, στη Ναύπακτο, και αγκαλιά τους 1 κουτί τρίγωνα!!!!! (το άλλο κουτί το είχαν ήδη εξολοθρεύσει....)

Αλλά αν την ποστάρω, θα μας κλείσουν για προσβολή της Δημοσίας αιδούς! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Εχω και τον ΓΙΑΝΝΗ με πετσέτα τυλιγμένη και το δασύτριχό του στήθος προτεταμένο, από τα Τρίκαλα!! Μήπως να αρχίσω να ξερνάω βρώμες σιγά σιγά;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Εχω και τον ΓΙΑΝΝΗ με πετσέτα τυλιγμένη και το δασύτριχό του στήθος προτεταμένο, από τα Τρίκαλα!! Μήπως να αρχίσω να ξερνάω βρώμες σιγά σιγά;;;;;;

Κανονισε να μου βγαλεις καμμια φωτο στο φορουμ απο την καινουργια πανελληνια.

Link to comment
Share on other sites

Εχω και τον ΓΙΑΝΝΗ με πετσέτα τυλιγμένη και το δασύτριχό του στήθος προτεταμένο, από τα Τρίκαλα!! Μήπως να αρχίσω να ξερνάω βρώμες σιγά σιγά;;;;;;

Α ρε αθεοφοβε......... :huh::huh::huh:

Link to comment
Share on other sites

Και μια φωτο απο τις φετινες διακοπες, ετσι να αλλαξει λιγο το κλιμα.

Δεν εχει γινει καμμια επεξεργασια. Με λιγο "πειραγμα" στις ρυθμισεις βγηκε αυτο που βλεπετε :huh:

Εdit: Διορθωθηκε, τωρα εχει και attachment το post.

post-50-1221167535_thumb.jpg

Edited by nikkosnet
Link to comment
Share on other sites

Ελιωσα Μακη. χαχαχαχα

Δεν το ειχα προσεξει ποτε.

Σε ποιο δρομο ειναι?

Δεν πρεπει να ειναι στο δρομο απο Αρτα....γιατι αποκλειεται να μην το ειχα προσεξει τοσες φορες που ερχομαι Γιάννενα... <_<

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.