Jump to content
ktm25089

Αναβαθμιση Καντραν 122

Recommended Posts

Καλησπερα,

Με πηραν τηλεφωνο πριν λιγο απο την αντιπροσωπεια και μου ειπαν να περασω για μια αναβαθμιση στο καντραν του 122.Σε εμενα και του Κοσμα.

Εχει ακουσει κανεις τιποτα περισσοτερο?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

Με πηραν τηλεφωνο πριν λιγο απο την αντιπροσωπεια και μου ειπαν να περασω για μια αναβαθμιση στο καντραν του 122.Σε εμενα και του Κοσμα.

Εχει ακουσει κανεις τιποτα περισσοτερο?

ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ ΒΛΕΠΕΤΑΙ ΤΕΛΙΚΗ 220 yahoo.gif ΜΕ ΧΑΛΑΣΜΕΝΟ ΚΑΝΤΡΑΝ - ΚΟΝΤΕΡ .ΓΙΑ ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΣΑΣ ΒΑΛΕΙ ΧΕΡΙ ΛΙΓΟ Η ΜΑΜΑ VW XAXA

Link to comment
Share on other sites

Guest ΤΟ_ΕΠΙΠΛΟ

παρτε και τα δευτερα κλειδια μαζι προληπτικα οταν πατε μηπως χρειαστουν κωδικοποιηση μετα την αναβαθμιση...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

Με πηραν τηλεφωνο πριν λιγο απο την αντιπροσωπεια και μου ειπαν να περασω για μια αναβαθμιση στο καντραν του 122.Σε εμενα και του Κοσμα.

Εχει ακουσει κανεις τιποτα περισσοτερο?

Ειχαν αναφερθει εδω μεσα καποια μικροπροβληματα του καντραν.Προφανως ειναι σε σχετικα μεγαλη κλιμακα και κανουν αναβαθμνιση.Να πας να την κανεις.

Link to comment
Share on other sites

βρε θα παω.αλλα εαν την εκανε κανεις αλλος ρωταω.

γιατι στις αντιπροσωπειες θεσσαλονικης δεν περνουν τηλ εκτος και εαν ειναι προβλημα να φυγει καμια ροδα.

που να παρεις τοσους πελατες τωρα τηλ????ασε λενε στα σερβις μια και καλη.Και μετα στο λενε σαν να εκαναν κατι ΠΟΛΥ φοβερο.Σου καναμε και αναβαθμιση

Σιγα ρε μ@λ@κ@ μας τρανταξες τα @#$%δια μας

Link to comment
Share on other sites

Με πηραν κ'εμενα (το 140αρι εχω), τους ειπα οτι δε θελω, δουλευει μια χαρα το καντραν μου, αλλα μου ειπαν οτι εχουν εντολη απο πανω κ πρεπει να το κανουν.

Δεν ειδα καμια διαφορα μετα.

Link to comment
Share on other sites

Με πηραν κ'εμενα (το 140αρι εχω), τους ειπα οτι δε θελω, δουλευει μια χαρα το καντραν μου, αλλα μου ειπαν οτι εχουν εντολη απο πανω κ πρεπει να το κανουν.

Δεν ειδα καμια διαφορα μετα.

Δλδ...αναγκαστικά πρέπει να πάμε???Δεν το κατάλαβα αυτό!!!Σιγά μην τους αφήσω να μου το ψαχουλεύουν!!!Όπως είπες και σύ...μια χαρά δουλεύει και το δικό μου!!!Δεν χρειάζονται πειράματα!!! :(

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια μονο για Golf 6 δεν ειναι η αναβαθμιση;Για το 5αρι δεν εχει ακουστει τιποτα για το καντραν τοσα χρονια.

Link to comment
Share on other sites

Δλδ...αναγκαστικά πρέπει να πάμε???Δεν το κατάλαβα αυτό!!!Σιγά μην τους αφήσω να μου το ψαχουλεύουν!!!Όπως είπες και σύ...μια χαρά δουλεύει και το δικό μου!!!Δεν χρειάζονται πειράματα!!! ;)

Αν εισαι στην εγγυηση αναγκαστικα πας, αλλιως σου λενε παπαριες σχετικα με την εγγυηση.

Δεν ειναι τπτ, μεσα σε 15΄ εχεις τελειωσει σαν update σου κανουν μεσω OBD.

Ρε παιδια μονο για Golf 6 δεν ειναι η αναβαθμιση;Για το 5αρι δεν εχει ακουστει τιποτα για το καντραν τοσα χρονια.

Εμενα παντως με φωναξανε, ισως επειδι ηταν απ΄τη τελευταια παρτιδα 9/2008

Link to comment
Share on other sites

Εμενα παντως με φωναξανε, ισως επειδι ηταν απ΄τη τελευταια παρτιδα 9/2008

και εμενα αλλα δεν με φωναξαν :(

Link to comment
Share on other sites

εκτος απο εμενα 8/2008 ειπανε και τον Κοσμα που το εχει παρει αρκετα νωριτερα.Ρωτησα για το προγραμμα και ειπαν οτι δεν το πειαζει.Μονο το καντραν.Ακομα δεν την εκανα περιμενω και τον "γρηγορο" να παμε μαζι.

Link to comment
Share on other sites

Με πηραν κ'εμενα (το 140αρι εχω), τους ειπα οτι δε θελω, δουλευει μια χαρα το καντραν μου, αλλα μου ειπαν οτι εχουν εντολη απο πανω κ πρεπει να το κανουν.

Δεν ειδα καμια διαφορα μετα.

Δλδ...αναγκαστικά πρέπει να πάμε???Δεν το κατάλαβα αυτό!!!Σιγά μην τους αφήσω να μου το ψαχουλεύουν!!!Όπως είπες και σύ...μια χαρά δουλεύει και το δικό μου!!!Δεν χρειάζονται πειράματα!!! ;)

Παιδιά ηρεμήστε!

Δεν πρέπει να είμαστε τόσο αρνητικοί σε "ανακλήσεις" ή "επανορθωτικές εξορμήσεις" όπως και να τα λέει το εργοστάσιο! Πάντα θα είναι για να προλάβει κάποιο πρόβλημα, άλλοτε απλό, άλλοτε σημαντικό!

Από ότι θυμάμαι -για το καντράν των tsi 122- πρέπει να είναι για πιθανές λάθος ενδείξεις της λυχνίας κινητήρα. Με το καινούριο software θα διορθώνεται! Και όπως είπαν και άλλοι φίλοι στο φόρουμ: Πάρτε όλα τα κλειδιά του αυτοκινήτου σας γιατί ΘΑ χρειαστεί επανα-προγραμματισμός μέσω vas 5051.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ηρεμήστε!

Δεν πρέπει να είμαστε τόσο αρνητικοί σε "ανακλήσεις" ή "επανορθωτικές εξορμήσεις" όπως και να τα λέει το εργοστάσιο! Πάντα θα είναι για να προλάβει κάποιο πρόβλημα, άλλοτε απλό, άλλοτε σημαντικό!

Από ότι θυμάμαι -για το καντράν των tsi 122- πρέπει να είναι για πιθανές λάθος ενδείξεις της λυχνίας κινητήρα. Με το καινούριο software θα διορθώνεται! Και όπως είπαν και άλλοι φίλοι στο φόρουμ: Πάρτε όλα τα κλειδιά του αυτοκινήτου σας γιατί ΘΑ χρειαστεί επανα-προγραμματισμός μέσω vas 5051.

Εμενα δε μου εκαναν επαναπρογραμματισμο.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.