Jump to content
Thanos19

Erwthsh Gia Kinhthra

Recommended Posts

Γεια χαρά σε όλους παιδιά!!!!!Είμαι καινούριος εδώ και δε ξέρω αν είναι το σωστό μέρος για την απορία μου.

Έχω ένα Πολάκι 6Ν 1,4 16V και θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει περίπτωση να μπαίνει κανένας 2"λιτρος" ατμοσφαιρικός

κινητήρας από Golf III η από οτιδήποτε άλλο.Ευχαριστώ προκαταβολικά.Θάνος...

<<Aπαγορευεται η χρηση αλλων χαρακτηρων πλην των ελληνικων>>

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

Geia xara se olous paidia!!!!!Eimai kainourios edw kai de kserw an einai to swsto meros gia thn aporia mou.

Exw ena Polaki 6N 1,4 16V kai 8a h8ela na rwthsw an yparxei periptosh na mpenei kanenas 2litros atmosfairikos

kinhthras apo Golf III h apo otidipote allo.Euxaristw prokatavolika.Thanos...

Ο διλιτρος του Golf 3 με κωδικο ABF μπαινει με μετατροπη στην μια βαση μηχανης του polo. Πολυ καλο μοτερ αν και το στριψιμο θα χειροτερεψει αισθητα λογο αυξημενου βαρους. Μπαινει και ο 1.8Τ απο το golf 4 gti η audi TT αλλα θελει πολυ κοψε ραψε στο σασι. Εχω βρει πολυ καλές φωτο απο την διαδικασια και θα τις σηκωσω για να καταλαβεται το ποσο του κοψε ραψε:lol:. Παντως αυτο που θες γινεται.

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά σε όλους παιδιά!!!!!Είμαι καινούριος εδώ και δε ξέρω αν είναι το σωστό μέρος για την απορία μου.

Έχω ένα Πολάκι 6Ν 1,4 16V και θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει περίπτωση να μπαίνει κανένας 2"λιτρος" ατμοσφαιρικός

κινητήρας από Golf III η από οτιδήποτε άλλο.Ευχαριστώ προκαταβολικά.Θάνος...

<<Aπαγορευεται η χρηση αλλων χαρακτηρων πλην των ελληνικων>>

γεια χαρα...η γνωμη μου θα ηταν να βαλεισ το τουρμπισιο απο το τεσσαρι γιατι και πιο δυνατο θα ειναι και πιο λιγα τελη θα πληρωνεις....αμα ομως θεσ ατμοσφαιρα γιατι δεν κοιτας αμα μπαινει και ο δεκαοχταρης απο το δυαρι???εκτος ομωσ απο τισ βασεις κοιτα και με το σασμαν τι παιζει γιατι δεν ξερω αν κουμπωνει σε ολα....

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει και μια καλυτερη λυση απο τους φιλους μας τους Γερμανους hearts.gifClick me hearts.gif

Video1

Video2

Edited by tetzas
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.